Keistuolių teatras keliauja į Akademiją ir kviečia į spektaklį „Kai aš buvau Prometėjas“!

 Keistuolių teatras keliauja į Akademiją ir kviečia į spektaklį „Kai aš buvau Prometėjas“!

Šis sezonas Keistuolių teatrui ypač intensyvus – numatyta itin daug gastrolių visoje Lietuvoje. Vienas tokių susitikimų įvyks jau lapkričio 23 d. 18 val., Akademijos kultūros centre rež. Ievos Stundžytės spektaklyje „Kai aš buvau Prometėjas“.

„Jei vieną dieną tektų pasirinkti, ar išdrįstumei būti Prometėju? Kokia būtų tavo prometėjiška istorija?“ – tokiais klausimais į jauną žmogų kreipiasi spektaklio kūrybinė komanda. Aktoriai, besidalindami autobiografinėmis istorijomis, teatro kūrinyje narplioja asmeninį santykį su Prometėju ir jo dovana.

Teatro kūrinyje į jauną žmogų kreipiamasi jam suprantama kalba, taip sukuriant erdvę, leidžiančią kitaip pažvelgti tiek į minėtą mitą, tiek į Lietuvos valstybės istorines patirtis, tiek į šiandieną, kuriant pilietiškesnį santykį su gyvenamąja aplinką.

Kaip teigė režisierė I. Stundžytė: „Jauniems žmonėms Rusijos pradėta agresija prieš Ukrainą yra pirmasis taip arti vykstantis karas šios kartos gyvenime. Tai yra karta, savo akimis nemačiusi nei sausio 13-osios įvykių, jos atmintyje nespėjo įsirėžti vaizdai iš byrančios Jugoslavijos, o tai, kas vyksta Artimuosiuose Rytuose – per tolima.

Tai karta, užaugusi kartu su socialiniais tinklais, susiformavusi nuolatinėje kitimo būklėje. Todėl ir norisi atsigręžti į istorines patirtis, ieškoti būdų kalbėti apie pilietiško santykio su aplinka, kurioje gyvename, svarbą.“

Bilietus galite įsigyti https://bilietai.keistuoliai.lt/event/119. Spektaklis dalyvauja Kultūros paso programoje.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video