,,Kėdbusas” modernizavo paslaugas: veikia mobili aplikacija

 ,,Kėdbusas” modernizavo paslaugas: veikia mobili aplikacija

Jorūnė LIUTKIENĖ

Nuo šiol vietinio reguliaraus susisiekimo maršruto bilietas visada gali būti su tavimi. „Kėdbusas“ įdiegė skaitmeninę programėlę „KED Ticket“ bilietų įsigijimui, kuri labai patraukli šiuolaikiniam vartotojui. Ją nemokamai galite parsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės. Nauja paslauga nepanaikina bilietų įsigijimo už grynuosius pinigus.

Patraukliausia jaunimui

„Tikimės, kad šia šiuolaikiška priemone turėtų naudotis apie 29 tūkstančius miesto maršrutų keleivių per mėnesį“,  − sako bendrovės „Kėdbusas“ direktorius  Remigijus Naujokas. 

„Kėdbuso keleiviais dažniausia yra senjorai ir moksleiviai. Tikimasi, kad būtent jaunimas parsisiųs daugiausia programėlių. Jiems, gerai valdantiems šiuolaikines technologijas,  tai bus labai paprasta padaryti. Nors mokiniams bilietai ir visai nekainuoja – jiems vis tiek tenka įsigyti nemokamą bilietą dėl tvarkos ir apskaitos. Per programėlę jie tą galės padaryti ir nepapildydami savo banko sąskaitos. 

„Bilietų įsigijimas negrynaisiais pinigai yra ir pandemijos valdymo priemonė“, − sako bendrovės vadovas R. Naujokas. 

Taip pat tokiu bilietų įsigijimu turėtų naudotis ir kita grupė žmonių – tai važiuojantys į darbą bei į ligoninę asmenys. 

Senjorai naujovę tikriausiai prisijaukins po truputį. 

Mobili aplikacija ,,KED Ticket” – tai naujas produktas, kurį įmonės užsakymu sukūrė ,,Reception IT”. Įgyvendinti šį projektą nuo sumanymo iki pat pabaigos, bendrovei užtruko nepilnus metus. 

Taip atrodys naujasis el.bilietas

Kaip pirkti bilietą?

Parsisiųsti programėlę ,,KED Ticket“ iš „Google Play“ į telefoną, kuris palaiko ne senesnės kaip „Android 5.0″ programinės įrangos versiją.

Įsiregistruoti ir susikurti ,,KED Ticket” paskyrą.

Pasirinkti lengvatos tipą, jei priklauso.

Papildyti sąskaitą nuo 3 iki 20 eurų, įvedant banko kortelės duomenis. Išimtis moksleiviams. 

Kaip pažymėti bilietą? 

Įsijungti  ,,KED Ticket” programėlę.

Skenuoti QR kodą autobuse arba įvesti žemiau esantį maršruto kodą.

Patvirtinti ir parodyti bilietą vairuotojui.

Įlipus kontrolei

Atsidaryti programėlę.

Pateikti bilietą.

Kur yra maršrutų grafikai?

Atnaujinti UAB ,,Kėdbusas“ maršrutų grafikai yra skelbiami bendroves internetinėje svetainėje https://kedbusas.lt/miesto-marsrutai, surašyti autobusų stotelėse, juos galima pasitikslinti telefonu paskambinus į autobusų stotį mobiliuoju telefonu 8 699 95 192. 

Keičiantis grafikams gyventojai apie tai informuojami spaudoje. 

Mieste yra 6 maršrutai, o priemiestyje – 23. Maršrutai Nr. 4 ir Nr. 7 į profesinio rengimo centrą ir į Ligoninę yra populiariausi.

Bendrovės ,,Kėdbusas“ autobusais kasdien važiuoja apie 3 700 keleivių. Per metus iki pandemijos buvo pervežama apie 2 mln. keleivių.  

Vienkartinio bilieto kaina – 0,60  Eur.

5 Komentarai

  • Neleidžia parsiųsti. Rašo: „Šis elementas negalimas jūsų šalyje“.

  • Įmonė ant bankroto ribos švaisto pinigus.

    • Turi pinigų tegul nesiskundžia, jei autobusų stotyje rengia telefonspynes ir kam jos reikalingos ,nuo jo apsisaugoti

  • Įdomu, kiek vežamų pensininkų naudojasi šia paslauga? Parodykite mums tuos kasdien nuvežamus 3700 keleivius ir 2 tuos milijonus, kuriuos neva per metus Kėdbusas praveža. Tikriausiai net teoriškai į dabar vykdomus reisus neišeitų tiek keleivių sukišti. Kam meluojama? Sau ar mokesčių mokėtojams, iš kurių pinigų bendrovė išlaikoma. Akivaizdu, kad įmonė gyvena tik iš savivaldybės skiriamų subsidijų ir neturi šansų išgyventi normaliomis rinkos ekonomikos sąlygomis. Nėra normalios vadybos, nes pastatomi vadovauti politikams artimi judėjimo nariai, nėra normalių gyventojų poreikių užtikrinančių paslaugų, nėra politinės valios kažką keisti, štai ir rezultatas, kurį apmoka visi rajono mokesčių mokėtojai.

  • nu jūsų svetainė info neveikia…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video