„Kėdbusas“ įsigijo du miesto tipo didelius autobusus

 „Kėdbusas“ įsigijo du miesto tipo didelius autobusus

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste ir rajone keleivių vežimo paslaugas teikianti UAB „Kėdbusas“ atsinaujina – prieš gerą mėnesį bendrovė įsigijo du miesto tipo didelius autobusus. Šie autobusai skirti miesto maršrutams – jau važinėja po miesto gatves ir gatveles tais maršrutais, kuriuose būna daugiausiai keleivių.

Dideli autobusai

Nors šios transporto priemonės nenaujos, tačiau jų techninė būklė yra gera. Bendrovė siekia atsisakyti seniausių autobusų ir teikti šiuolaikiškesnes paslaugas.

„Įmonė įsigijo du nenaujus M3CE klasės autobusus VDL CITEA LLE.  Už juos sumokėjome po 45 tūkstančius eurų.

Autobusai pagaminti 2013 metais ir visus šiuos metus sėkmingai važiavo Vokietijoje. Autobusų rida siekia 550 000 km. 

Autobusai Lietuvoje neeksploatuoti, jie nebuvo daužti, neprarūdiję, nepažeisti korozijos, be įlenkimų.

Žemagrindis autobusas vienu metu gali vežti 80  keleivių. 1 vieta skirta neįgaliojo vežimėliui. 40 keleivių gali važiuoti sėdėdami, 2 sėdynės yra atlenkiamos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dyzelinu varomu autobusų būklė tikrai gera ir atitinka visus techninius reikalavimus, atitinka EURO 5 standartą“, – informavo bendrovės atstovas Evaldas Cicėnas.

80 keleivių

Žemagrindis autobusas vienu metu gali vežti 80 keleivių. 1 vieta skirta neįgaliojo vežimėliui. 40 keleivių gali važiuoti sėdėdami, 2 sėdynės yra atlenkiamos.

„Žiūrėjome, kad autobusai atitiktų mūsų lūkesčius. Tiek autobusų išorė, tiek vidus yra labai tvarkingi.

Autobusus jau įvertino mūsų vairuotojai ir keleiviai. Visi yra išties patenkinti. Atsiliepimai tikrai geri“, – pažymėjo bendrovės atstovas.

Nors šios transporto priemonės nenaujos, tačiau jų techninė būklė yra gera. Bendrovė siekia atsisakyti seniausių autobusų ir teikti šiuolaikiškesnes paslaugas.

Aut. past.

Jau važiuoja

Šie autobusai yra skirti miesto maršrutams – jau važinėja po miesto gatves ir gatveles tais maršrutais, kuriuose būna daugiausiai keleivių.

„Vairuoti šį autobusą – vienas malonumas. Autobuse veikia vaizdo stebėjimo kameros, matau tiek saloną, tiek duris.

Taip pat autobuse veikia oro kondicionierius, tad vasarą autobuse vėsu, o rudenį jau šilta.

Autobusuose įrengta apsauga nuo keleivių prispaudimo, durys plačios, sėdynės patogiai išdėstytos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Autobusuose įrengta apsauga nuo keleivių prispaudimo, durys plačios, sėdynės patogiai išdėstytos. Labai svarbu, kad grindų pagrindas neslidus, atsparus trinčiai.

Taip pat yra įrengtos didelės ir ryškios švieslentės.

Autobusą išties malonu valdyti, malonu juo žmones vežti, o jie dėkingi šypsosi“, – pastebėjo vieną iš naujųjų pirkinių vairuojantis ilgametis bendrovės vairuotojas Gintaras Zukas.

UAB ,,Kėdbusas“ siekia, kad jų paslaugomis keleiviai būtų patenkinti, kad žmonės patogiai pasiektų savo kelionės tikslą.

11 Komentarai

 • Tikrai dideli autobusai nebereikalingi.

  • Tegul greičiau tik keičia vairuotojus nes su kvapeliu vazineja. Girdejau kad irpripucia po kelis kartus per savaitę. Kiti viasai į darbą neina nes iš vakaro girti kaip pėdai griuvineja. Lauk tokius alkašus. Nejaugi Naujokas toleruoja tokia betvarke

 • Labai smagu vaziuoja 7 arba 4 grafiku ir visad beveik pilnas visem buna acisesti ir labai geras vairuotojas Zukas labai mielas ir svelnus viras

  • PIRMAUSIAII reikia pasidžiaugti kad pagaliau įsigijo Kėdbusas 2 naujesnius autobusus, važiavau, tikrai malonus, patikimas, karšta vasaros dieną vėsus autobusas. Stoties bobutės, verksniai. KREIPIUOSI Į JUS ten diebančius Idiotus iš didžiosios raidės, tikrai per švelniai apie jus pasakyta, esat išverstaskūriai ir pavyduoliaii, kaip sakant šneka tie kurie gryžta iš kaimų, ir ta mergaite kuri skaičiuoja pinigėlius.. O SVARBIAUSIA TIE KURIE NOREJO LABAI O NEGAVO.. SKAUDA ŠIRDELES EGHH….Kalbėkit, juk šunys loja o karavanas važiuoja su nauju autobusu.
   Džiaugiuosi kad autobusa gavo Gintaras Zukas… Šaunuolis, gražiausiai atrodantis autobusas kėdainiuose. PALAUKIT JIS DAR IR ELEKTRINI NAUJA PAIIMS, TAD ŠUNELIAI PAGNALI LOT, TOKS JŪSŲ DARBAS. Gintarai, pavaryk, tegul užsiknisa jie visi

   • Aišku paims, nes daug muilo ir lašinių naudoja!!!

 • Kas dar gali gauti nauja autobusa vairuoti? Aisku zukas, skysto muilo specialistas jis juk

 • Zukai, kiek muilo reikejo pasimuilint Naujokui, Cicenui, Lapinskui

 • Gintarai, kam čia taip užkliuvai, nejaugi tiems kur žiūri kaip pasnausti, o atlyginimo nori. Nieko- aukščiau galvą ir pirmyn.

  • Gaudavau tikrai gerą atlyginimą prie tarybų ir algų dieną tik ir girdėdavau,, ohoho“.Atsimenate tuos pasirašymus kur visų pinigai buvo ant akių?Aha,žiemą jie sėdėdavo ant radiatorių ir jiems tai šalta,tai slidu ar vėjas stiprus pūsdavo.O mūsų brigada ardavo tuo metu nežiūrėdama į darganas ir šaltį…

 • Su dideliu raudonu autobusu smirdantis šnabe tankiai vaziuoja. Piktas mazas labai nemandagus.

 • kas te girts ar muilins keravoja,bet kad jus,miesčionis, dabar miesto avtobusais aprūpino-gera naujiena visiems.A tai ir toliau būtumėte trynęsi kaimiečiams skirtose keleivinėse.Mes kaimy ,kaip pripratę dviratais ar drobynom važinėt,dabartės bijosim į tuos prašmatnius transportus ir lipti.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video