Kėdainiuose viešėjo Žemės ūkio ir Aplinkos ministrai

 Kėdainiuose viešėjo Žemės ūkio ir Aplinkos ministrai

D. Borodinaitės nuotr./ Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir aplinkos ministrų vizitas Kėdainiuose prasidėjo tradicinėje Lietuvos daržovių augintojų asociacijos (LDAA) lauko dienoje, kuri šiais metais buvo surengta UAB „Agrošiltnamiai“.

Džestina BORODINAITĖ

Šiandien Kėdainiuose viešėjo Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas ir aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Svečių vizitas prasidėjo Lietuvos daržovių augintojų asociacijos (LDAA) lauko dienoje, kuri šiais metais buvo surengta uždarojoje akcinėje bendrovėje „Agrošiltnamiai“.

Į LDAA iniciatyva suorganizuotą renginį susirinko ne tik Kėdainių, bet ir kaimyninių rajonų ūkininkai. 

Šio susitikimo metu kalbėta apie daržovių sektoriaus pokyčius, derliaus prognozes, deklaruotus pasėlius, buvo apžvelgtos pagrindinės sektoriaus aktualijos, pateikta informacija apie bulvių ir kitų daržovių prognozuojamą derlių, pasėlių ir rinkos pokyčius.

Svečiai lankėsi moderniuose UAB „Agrošiltnamiai“ šiltnamiuose, kuriuose intensyviai dera trumpavaisių agurkų derlius.

aut.past.

Taip pat renginyje didelis dėmesys buvo skiriamas diskusijai su Žemės ūkio ir Aplinkos ministrais bei jų komandomis dėl Vyriausybės ir institucijų politikos, priimamų sprendimų daržininkystės sektoriaus atžvilgiu. 

Po oficialiosios renginio dalies susitikimo dalyviai vyko į demonstracinius bulvių ir svogūnų laukus pas ūkininką Ernestą Saldį Mištautų ir Lipliūnų kaimuose bei pas ūkininką Saulių Dambrauską Kėbonių kaime. 

LDAA susitikimą vainikavo padėkos ir vėlyvi pietūs „Grėjaus name“. 

Plačiau apie vykusį susitikimą skaitykite antradienio „Rinkos aikštės“ numeryje.

11 Komentarai

 • Puikus ir profesionalus renginys

 • Jei puikus, ką nutarė ir kokios naudos duos?Puikiai koncervatoriai atlieka savo viešinimosi rinkiminę kompaniją, taip padedami Kedainių koncervams, juk Sijonienė ruošiasi būti mere. Gerai darbo metu važinėtis ir pliurpti daugiau nueko .Nieko gero ir nesitikėjsu iš renginio- pakazuka ir tiek.

  • Manau, smarkiai nusikalbėjot.

 • Nu jau geriau Sejoniene nei paulius. Ji bent mintis aiskiai desto ir kalba, o paulius tik sypsosi kaip kausas. Visas miestas juokiasi, o nilkai gerai. Fainas.

 • Manau, jad gražiai kalbėti nebūtina, svarbiau gerai dirbti, tad pagal tai nespręskitValentinas nemoka kalbėti, , bet su bobutem vusai neblogai pjarinasi, vir ir pavyzdys

 • Valentinas dirbo ir dirba. Ne tik dirna bet ir anskti ryta or velu vakara ir savaitvaliais. O ka tas tavo paulius daro? Ziuri ir sypsosi. Paklausi konors ir jam nedaeina niekas. Tiesiog ne visiems zmonems protas duotas

 • Nereikia čia nei vienam proto, už Valentiną, Paulių, Fedaia, visur stovi Jolanta. Juk jie viena gvardija,

 • Jo d l Pauliaus labai liudna. Jo nemegsta del uosvenes visi. Labai juokiasiz kad be uosvenes rasteliu pats nieko neisslebezavotu

 • Jus nejuokinkit svieto su ta sejoniene, jos darbas prie baznyciu gaudyti kas renkasi

 • Jo Sijonienė gera merė būtų, bažnyčių klebonelius patikrintų, ligonines uždarytų, tegul seniai sportuoja, o ne rašinėja, reikalauja paslsugų geresnių. Sutvarkytų Naujokienes vadovavimą rajonui.

 • Savi atvažiavo pas savus, Liberalas Gentviliukas pas liberalą Valevičių, ot tai ,, susitikimas”, kiti ūkisi nebūtų priėmę.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video