Kėdainiuose statoma nauja gydymo įstaiga

 Kėdainiuose statoma nauja gydymo įstaiga

Kėdainių mieste nugriauto dviaukščio negyvenamo pastato vietoje dygsta visiškai naujas statinys./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS                                                                                  

Kėdainių mieste nugriauto dviaukščio negyvenamo pastato vietoje dygsta visiškai naujas statinys – čia statomas gydymo paskirties pastatas, kuriame bus teikiamos hemodializės paslaugos.

Vienaukštis pastatas

Kėdainių rajono savivaldybės duomenų bazėje galima rasti informaciją, kad balandžio mėnesį pradėtas rengti gydymo paskirties pastato J. Basanavičiaus g. 9 Kėdainiuose statybos projektas.

Projekte matyti, kad minėtoje vietoje iškils vieno aukšto, stačiakampio plano gydymo paskirties pastatas. Pastato plotas – 343 kv. m.

Numatoma veikla jame – hemodializės paslaugos. Hemodializė – tai viena pakaitinio inkstų funkcijos gydymo rūšių.

Šiaurinėje pastato dalyje numatomos pagalbinės patalpos ir kabinetai, pietryčių pusėje – techninės ir pagalbinės patalpos. Pietinėje pastato dalyje numatoma didžioji hemodializės salė.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Moderniausia įranga

Pastate įsikursianti bendrovė skelbia, kad pirmą privatų hemodializės centrą Lietuvoje įkūrė daugiau kaip prieš 20 metų.

Bendrovė su savo partneriais Kaune, Alytuje, Joniškyje, Šiauliuose dalijasi patirtimi ir per ilgus ieškojimo metus yra įgijusi didžiulę patirtį kaip geriau padėti pacientams.

„Dirbdami kartu, turime geresnes galimybes įsigyti pačią moderniausią įrangą, aukščiausios kokybės priemones, skirtas hemodializės procedūroms atlikti. Suderinus moderniausias technologijas, mūsų darbuotojų patirtį, pavyksta pasiekti tai, ko labiausiai reikia pacientams: jaustis gerai ir ilgai gyventi.

Tikimės, kad jūs tikrai norėsite tai sužinoti ne tik iš nuogirdų, bet ir savo patirtimi besigydydami pas mus“, – skelbia bendrovė.

Pastate įsikursianti bendrovė skelbia, kad pirmą privatų hemodializės centrą Lietuvoje įkūrė daugiau kaip prieš 20 metų.

Aut. past.

Priklausė valstybei

Priminsime skaitytojams, kad J. Basanavičiaus g. 9-uoju numeriu pažymėtas daugiabutis namas buvo statytas dar sovietmečiu, jame tuomet ketinta įkurti studentų bendrabutį, tačiau planai taip ir liko neįgyvendinti, o pastatas apleistas.

Didžiulis, 772-ų  kvadratinių metrų ploto, daugiabutis namas priklausė valstybei, o jį prižiūrėjo Turto bankas. Pastatas ilgą laiką buvo nesėkmingai pardavinėjamas, kol galų gale praėjusį pavasarį rado savo pirkėją.

Tuomet pastatas tapo privačia nuosavybe. Pastatą įsigijęs asmuo nusprendė jį nugriauti ir 2020 metais taip ir padarė – statinį nugriovė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video