Kėdainiuose praūžė vienas iš „Press ralio“ etapų

 Kėdainiuose praūžė vienas iš „Press ralio“ etapų

Pirmasis Kėdainiuose automobiliu BMW startavo automobilių sporto meistras kėdainietis Rimvydas Pagirskas. Jo šturmanas – meras V. Tamulis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio popietę Kėdainiuose buvo galima matyti zujančius pačius įvairiausius automobilius – nuo naujausių sportinių ir egzotiškų modelių iki istorinių. Taip atrodė 27-asis „Press ralis“, kurio dalyvių karavanas, penktadienio rytą startavęs sostinėje ir per dvi dienas aplankęs kone visą Lietuvą, finišavo Klaipėdoje.

Užsuko į Kėdainius

Legendiniu renginiu tapęs „Press ralis“, dar žinomas kaip žurnalistų ralis, penktadienio rytą startavo Vilniuje, o popietę jau pasiekė Kėdainius. Čia susirinko 90 ekipažų.

Varžybų organizatorių teigimu, viena dėkingiausių trasų žiūrovams, norintiems savo akimis išvysti gausybę galingų ir įdomių automobilių, pasižvalgyti į istorinių automobilių įskaitos dalyvius, vairuosiančius ypač įdomią, retai matomą ir išskirtinę techniką, būtent ir buvo Kėdainiuose esančioje Laisvojoje ekonominėje zonoje.

Kėdainiečių ekipažas

Antrąją vietą „Press“ iki 2000 cc užėmė neretai ir Kėdainių rajone dirbantis panevėžietis žurnalistas, kriminalines žinias apžvelgiantis Tomas Markelevičius su kolega Regimantu Nevuliu. Žurnalistai važiavo legendiniu „Mitsubishi Colt“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Čia vyko greitos varžybos miesto gatvėse, o greičiausiai numatytą trasą įveikę dalyviai kovojo dėl Kėdainių mero taurės.

Beje, trasą tądien išbandė ir pats meras Valentinas Tamulis, kuris šturmano kėdėje padėjo BMW valdyti automobilių sporto meistrui kėdainiečiui Rimvydui Pagirskui.

„Smagu, kad atvykote į miestą, švenčiantį savo 650-ąjį jubiliejų. Tai miestas, turtingas savo istorija, įdomus praeities pėdsakais, drąsiai žengiantis į ateitį. Mielai laukiame visų, norinčių pažinti Lietuvą, o šis ralis mūsų krašte laukiamas visuomet, norėtume, kad jis taptų tradiciniu“, – pažymėjo ir kvietė meras.

Legendiniu renginiu tapęs „Press ralis“, dar žinomas kaip žurnalistų ralis, penktadienio rytą startavo Vilniuje, o popietę jau pasiekė Kėdainius. Čia susirinko 90 ekipažų.

Aut. past.

Intriguojanti kova

„Press ralis“ šiemet organizuojamas jau 27-ąjį kartą. Šiemet jis finišavo Klaipėdos Teatro aikštėje, kurioje vyko iškilmingas ralio finišas ir įspūdinga rikiuotė, leidusi pasigrožėti ir pačiais naujausiais, ir išskirtiniais istoriniais automobiliais.

Šiais metais žurnalistų Renaldo Gabarto ir Vinco Gerdžiūno duetas „Press“ įskaitoje buvo pripažinti greičiausiais, visus greičio ruožus jie įveikė per vos daugiau nei 45 minutes.

Legendiniu renginiu tapęs „Press ralis“, dar žinomas kaip žurnalistų ralis, penktadienio popietę pasiekė Kėdainius. Čia susirinko 90 ekipažų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Beje, reikėtų pasidžiaugti, kad antrąją vietą „Press“ iki 2000 cc užėmė neretai ir Kėdainių rajone dirbantis panevėžietis žurnalistas, kriminalines žinias apžvelgiantis Tomas Markelevičius su kolega  Regimantu Nevuliu. Žurnalistai važiavo legendiniu „Mitsubishi Colt“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video