Kėdainiuose lankėsi samariečiai iš Vokietijos

 Kėdainiuose lankėsi samariečiai iš Vokietijos

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Asociacija „Kėdainių samariečiai“ turi gražią tradiciją – jau kelerius metus iš eilės rugpjūčio mėnesį sulaukia gerų bičiulių iš Kėdainių miesto partnerio Zemerdos. Šis rugpjūtis – ne išimtis. „Kėdainių samariečius“ vėl aplankė draugai, vadovaujami Zemerdos miesto vicemero ir samariečių bendrijos pirmininko Chistiano Karlo.

Viešėdami Kėdainiuose samariečių bičiuliai susitiko ir su rajono savivaldybės vadovais bei specialistais: Kėdainių rajono savivaldybės meru Valentinu Tamuliu, vicemeru Pauliumi Aukštikalniu, administracijos direktoriumi Arūnu Kacevičiumi, administracijos direktoriaus pavaduotoju Gintautu Muzniku bei nevyriausybinių organizacijų koordinatore Audrone Stadalnykiene, ir aptarė bendradarbiavimą, apibendrino nuveiktus darbus.

Svečiai iš Vokietijos pastebėjo, kad Kėdainiai tvarkosi, gražėja, gyvena artėjančios miesto šventės nuotaikomis bei pabrėžė matantys gerų iniciatyvų, kurias norėtų parvežti ir į savo kraštą. Ypač didelį įspūdį jiems paliko Dalyvaujamojo biudžeto projektas, kai patys gyventojai gali siūlyti iniciatyvas, projektus ir laukti jų įgyvendinimo.

„Mes matome, kaip į gera keičiasi miestas, žinome, kaip gyvena kėdainiečiai. Ir jums, ir mums tenka susitaikyti su karo iššūkiais. Turime susitelkti, kad rastume galimybių padėti Ukrainos žmonėms. Ir toliau remsime „Kėdainių samariečius“, tikimės, kad ir Kėdainių rajono savivaldybės vadovai toliau padės nevyriausybinėms organizacijoms“, – sakė Zemerdos samariečių bendrijos vadovas Ch. Karlas.

Padėkojęs už galimybę susitikti Kėdainių rajono savivaldybės meras negailėjo gerų žodžių „Kėdainių samariečiams“ ir Lietuvos samariečių draugijos prezidentei Sonatai Patkauskaitei.

„Samariečiai buvo didelis ramstis prasidėjus Covid pandemijai. O dabar, kai susidūrėme su karo Ukrainoje iššūkiais, šios organizacijos savanoriai taip pat negaili laiko bendraudami ir padėdami pabėgėliams iš Ukrainos. Visiems padedantiems labai AČIŪ, o samariečiai yra puikus savanorystės pavyzdys. Šia organizacija didžiuojamės ir džiaugiamės“, – sakė rajono vadovas.

Zemerdos miesto delegacija Kėdainius aplankys ir miesto jubiliejaus šventėje rugsėjo mėnesį.

4 Komentarai

  • O užtynus kokia… Baisu 🙁

    • Iš gero matyt samarietiško gyvenimo tinsta…

    • Tiek nepakeltum, kad pasiekt tokį užtinimą.

  • Kodėl Tamulį dauguma žmonių vadina ponu bynu? Nes fizionomija kaip laringitniko?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video