Kėdainiuose – dviratininkų čempionatas

 Kėdainiuose – dviratininkų čempionatas

Kėdainių vicemeras Paulius Aukštikalnis, susitikęs su Dviračių sporto federacijos ir dviračių klubo „VeloRatai“ atstovais, susitarė, kad kriteriumo čempionatas, kuris mūsų mieste vyko ir pernai, šiemet taip pat vyks rugpjūtį./Asmeninio archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Šiemet ir vėl į Kėdainius sugrįš dviračių sporto entuziastai iš visos Lietuvos. Dviračių entuziastas Kėdainių vicemeras Paulius Aukštikalnis, susitikęs su Dviračių sporto federacijos ir dviračių klubo „VeloRatai“ atstovais, susitarė, kad kriteriumo čempionatas, kuris mūsų mieste vyko ir pernai, šiemet taip pat vyks rugpjūtį.

Iš visos Lietuvos

Šimtai profesionalių dviratininkų bei velomanų mėgėjų riedės miesto gatvėmis rugpjūčio 7 dieną. Kaip ir pernai, taip ir šiemet, tikimasi sulaukti daugybės svečių iš kitų Lietuvos miestų. Turistai atvyks ne tik patys dalyvauti kriteriume, tikėdamiesi laimėti prizus, bet ir stebėti čempionato.

Varžybų trasa bus nusidriekusi gražiausiomis Kėdainių senamiesčio gatvelėmis, netruks ir išbandymų Babėnų šile bei kitose dviratininkų ištvermę ir galimybes išbandysiančiose atkarpose.

Ieško savanorių

Tokio masto renginio organizavimas reikalauja išties nemažai darbo rankų. Savanoriai savo ruožtu galės iš arčiau susipažinti ne tik su tuo, kaip suorganizuoti tokio tipo renginius, rūpinsis žiūrovų saugumu, skleis informaciją gyventojams, bet ir daugiau sužinos apie profesionalų dviračių sportą.

Pernai renginyje plušėjo išties gausus savanorių būrys, kurių vienas buvo ir P. Aukštikalnis. Jo teigimu, kviečiant savanoriauti kitus, pirmiausia pavyzdį reikia parodyti pačiam.

„Pernai tai buvo pirmasis tokio tipo renginys Kėdainiuose, tad ir savanorių reikėjo daug. Dėl to, žinoma, ir aš ėjau savanoriauti. Manau, teisingas požiūris yra toks, kad jei kvieti savanorius, tai ir pats turi būti vienas iš jų“, – sakė vicemeras.

Norintys savanoriauti kviečiami kreiptis į savivaldybės Sporto skyriaus vedėjo pavaduotoją Gediminą Misių el. paštu gediminas.misius@kedainiai.lt arba telefonais: (8-347) 50 669, +370 614 20 493, arba rašyti ar skambinti tiesiai P. Aukštikalniui socialiniuose tinkluose, el. paštu paulius.aukstikalnis@kedainiai.lt, (8-347) 69 502, +370 675 16 211.

2 Komentarai

  • Prie ko tas žentas, visai nespirtuojantis matosi tik fotkunasu ir nueko matomai neveikia

  • Tai bus geras rengi nys. Nors kas nors jaunimui vyksta. Pirmyn Paulius.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video