Kėdainiuose apsilankė šviečiantys keturračiai klajūnai

 Kėdainiuose apsilankė šviečiantys keturračiai klajūnai

Kėdainiuose apsilankė ir miestelėnus džiugino kauniečių keturratininkų ATV klubas „Klajūnai“./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose apsilankė ir miestelėnus pradžiugino kauniečių keturratininkų ATV klubas „Klajūnai“. Motociklininkai, padabinę savo karietas tūkstančiais šviečiančių lempučių ir apsirengę Kalėdų seneliais bei snieguolėmis, pradžiugino bei pralinksmino Kėdainių krašto žmones.

Surengė akciją

Keturračių klubui „Klajūnai“ priklauso ir dalis Kėdainių ATV keturratininkų klubo narių, tad nutarta šių metų gruodžio mėnesio matociklininkų klajonėse, pavadintose „Kalėdinė lemputė“, aplankyti ir Kėdainių kraštą.

Apskritai, „Klajūnų“ gruodžio kelionė kasmet būna skirta šlovingoms visų metų klajonėms paminėti, atliktiems žygdarbiams apdainuoti, įveiktais kilometrais pasimatuoti bei ateinančius planus aptarti.

Reikalauja pasiruošimo

Paskutinė 2022 metų keturratininkų klajonė buvo ne tik ypatinga, bet ir turbūt reikalaujanti daugiausia pasiruošimo iš visų klajonių metuose.

„Šioje klajonėje tradiciškai organizuojamos varžybos – kas daugiau įžiebs kalėdinių lempučių ant savo technikos.

Motociklininkai, padabinę savo karietas tūkstančiais šviečiančių lempučių ir apsirengę Kalėdų seneliais bei snieguolėmis, pradžiugino bei pralinksmino Kėdainių krašto žmones./Asmeninio archyvo nuotr.

Taisyklės sako, kad lemputės turi šviesti nuo starto iki lankomo miesto centrinės aikštės su eglute.

Atrodo paprasta? Bet kelyje pasitaiko visko – ir šakų, kurios drasko girliandas, ir vandens brastų, kurios patikrina instaliacijos klasę.

Pridėkime šaltį, laidų apledėjimą ir kitas sąlygas – tai gausime visai įdomias varžybas, kurių esmė – išsaugoti kuo daugiau šviečiančių lempučių“, – dėstė keturratininkai klajūnai.

Kėdainiečiai – prizininkai

Šiais metais „Klajūnai“ pasirinko lankyti Kėdainių miesto aikštę ir eglutę. Nuo starto iki aikštės su eglute jie riedėjo apsnigtais miškais ir užpustytais laukais.

Vietomis dėl sniego dangos storio negelbėjo net ir 4 varomi ratai.

Kėdainių Didžiosios Rinkos aikštėje klubiečiai išrikiavo savo techniką prie eglutės kalėdinių lempučių varžybų finalui.

Kol skaičiavimo komisija dirbo savo darbą, praeiviai džiaugėsi reginiu, fotografavosi su mažaisiais prie žibančios technikos, o drąsesni net ir sėdo pasėdėti bei vairo pasukioti.

Šiais metais „Klajūnai“ pasirinko lankyti Kėdainių miesto aikštę ir eglutę. Nuo starto iki aikštės su eglute jie riedėjo apsnigtais miškais ir užpustytais laukais.

Aut. past.

Galų gale rezultatai buvo susumuoti ir paaiškėjo, kad trečiąją vietą pelnė kraštiečiai Gytis ir Dovilė Gaubiai, įžiebę 2420 vienetus kalėdinių lempučių ant savo keturračio motociklo.

„Suskaičiavę bei paskelbę nugalėtojus, palikome aikštę su nuostabia Kėdainių miesto eglute ir išlėkėme į sodybą aptarti šiais metais įvykusių klajonių, pasidalinti kitų metų planais, įteikti nominacijas ir prizus. Geras laikas su miestiečiais, su miesto svečiais, su Kėdainių krašto bendruomene“, – pasidžiaugė kauniečių motociklininkų klubo atstovai.

Vienija draugus

ATV klubas „Klajūnai“ vienija gerų draugų kompaniją, neabejingą pažintinėms kelionėms, nuotykiams ir gerai praleistam laikui.

Keliaudami bei bendraudami visi apsikeičia gera energija bei emocijomis, kurios įkrauna ir atstato jėgas, reikalingas skubančiame šiuolaikiniame gyvenime.

1 Komentaras

  • Visada buvo bardaku, pradedant nuo Kisieliaus, Baguskos, baigiant Grinkum, nelesink smegenu su savo paistalais

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video