Kėdainių rajone – respublikinės poledinės žūklės varžybos

 Kėdainių rajone – respublikinės poledinės žūklės varžybos

Poledinės žūklės varžybos vyko visą pusdienį – nuo 9 iki 13 valandos. Gaudoma buvo tik su viena meškerėle ir viena avižėle./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Savaitgalį į Kėdainių rajoną rinkosi žvejai iš visos Lietuvos – Mantviliškio tvenkinyje vyko respublikinės poledinės žūklės varžybos. Jose dalyvavo beveik šimtas žvejų, o pirmąją vietą pelnęs žvejas sugavo daugiau nei 6 kilogramus žuvies.

Visos Lietuvos

Į poledinės žūklės varžybas susirinko ir jaunimas, ir vyresnieji, ir vyrai, ir moterys. Iš viso – 99 žvejai iš visos Lietuvos.

„Šis tvenkinys labai žuvingas, labai patogi tvenkinio lokacija – Lietuvos vidurys, oras buvo puikus, žvejų nuotaika buvo puiki.

Ledas buvo geras, neapsnigtas, tvirtas. Labai prašėme žvejų nesigrūsti vienas šalia kito, išlaikyti bent penkių metrų atstumą. Žvejai laikėsi visų taisyklių.

Daugiausia žvejams kibo kuojos ir ešeriai“, – kalbėjo vienas iš varžybų organizatorių Andrius Kopa.

Andrius Kopa yra Lietuvoje žinomas laivybos asas, žvejys, kuris labai skatina ir palaiko žvejus bei žvejybos sportą./Organizatorių nuotr.

Visą pusdienį

Poledinės žūklės varžybos vyko visą pusdienį – nuo 9 iki 13 valandos. Gaudoma buvo tik su viena meškerėle ir viena avižėle. Tiesa, atsarginių skaičius nebuvo ribojamas.

Tuomet susumuoti rezultatai ir apdovanoti visi žvejai, užėmę 1–10 vietas.

Pirmoji vieta atiteko Modestui, kuris sugavo 6,450 kilogramo žuvies, antroji – Vaidui Gučui su 6,005 kg žuvies, trečioji – Aidui Ženteliui, sugavusiam 5,860 kg žuvies.

Ketvirtąją vietą užėmė Gintaras Kučinskas su 5,220 kg žuvies, penktąją – Martynas su 4,995 kg žuvies, šeštąją – Saulius Savickas su 4,995 kg žuvies, septintąją – Vytautas Dovydaitis su 4,930 kg žuvies, aštuntąją Evaldas Tarasevičius su 4,855 kg žuvies, devintąją – Gintaras Grigas su 4,825 kg žuvies, dešimtąją –  Rolandas Micevičius su 4,705 kg žuvies. 

Didžiausią žuvį, svėrusią 0,695 kilogramo, pagavo Vytautas Dovydaitis.

Į poledinės žūklės varžybas susirinko ir jaunimas, ir vyresnieji, ir vyrai, ir moterys. Iš viso – 99 žvejai iš visos Lietuvos./Organizatorių nuotr.

Puikus laikas

Visi kalbinti žvejai džiaugėsi puikiai organizuotomis varžybomis ir geru laiku su meškerės broliais ir seserimis.

Žvejai dėkojo Sauliui Zeifertui už tikrai labai skanų uzbekišką plovą bei troškinį, kurį jis pagamino visai šiai armijai žvejų.

Kraštiečiai žvejai viliasi, kad tai ne paskutinės Andriaus Kopos organizuotos varžybos Kėdainių rajone.

A. Kopa yra Lietuvoje žinomas laivybos asas, žvejys, kuris labai skatina ir palaiko žvejus bei žvejybos sportą.

1 Komentaras

  • O ar Olga pakvietėt, juk jin mėgo žvejoti!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video