Kėdainių policijos gretas papildė nauja pareigūnė: džiaugiasi prisiekusi Tėvynei

 Kėdainių policijos gretas papildė nauja pareigūnė: džiaugiasi prisiekusi Tėvynei

Tarnauti Tėvynei prisiekė 16 jaunuolių, tarp jų ir Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriuje dirbsianti Paulina Girniūtė (pirmoje eilėje, trečia iš dešinės)/ Kauno policijos nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kauno šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje po šv. Mišių nuskambėjo ir 16 jaunuolių, prisijungusių prie Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų gretų, priesaikos. Viena jauna pareigūnė papildė ir Kėdainių policijos gretas. Mergina atskleidė, kad jai didžiulė garbė ir džiaugsmas prisiekti tėvynei. Beje, jaunoji pareigūnė toliau siekia žinių – tęsia studijas ir gilina žinias kriminologijos srityje.

Visa širdimi

Šv. Mišias aukojęs Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas Sigitas Bitkauskas pastebėjo, kad priesaiką naujieji pareigūnai priima visa širdimi, – jie prisiekia būti ištikimais Lietuvai, gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, negailėti jėgų ginant žmogaus teises bei laisves, visuomenės ir valstybės interesus, sąžiningai atlikti patikėtas pareigas ir visada saugoti gerą vidaus tarnybos sistemos pareigūno vardą. 

Dirbs tyrėja

Dirbti tyrėja Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriuje pradėjo Paulina Girniūtė. Mergina pasakojo, kad naujos pareigos jai atrodo labai įdomios bei prasmingos.

„Jausmas puikus, džiaugiuosi prisiekusi Tėvynei. Kadangi esu ne kėdainietė, tarnybos pradžia labai įdomi, kadangi susipažįstu ne tik su tarnyba, bet ir su Kėdainiu kraštu, jo žmonėmis“, – kalbėjo į policijos gretas įsiliejusi pareigūnė.

Tęsia mokslus

Beje, jaunoji pareigūnė toliau siekia žinių ir tobulėjimo – tęsia studijas ir gilina žinias kriminologijos srityje.

„Taip, aš tęsiu mokslus ir studijuosiu teisę ir kriminologiją Mykolo Romerio universitete, kadangi įgytos žinios labai praverčia ir tarnyboje“, – pažymėjo naujoji pareigūnė.

Stiprūs kartu

Po priesaikos naujuosius kolegas pasveikino ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys, kuris linkėjo jiems pagarbos, supratingumo bei pozityvumo, taip pat niekada nepamiršti, kad pagrindinė pareigūno misija – padėti žmonėms, kuriems ta pagalba reikalinga, nes tik suvieniję jėgas esame stiprūs.

1 Komentaras

  • Sveikinu Paulina gal pagaliau issklaidys kedainiu krasto korumpuotu pareigunu klana

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video