Kėdainių lopšeliai-darželiai – konkurso „Visa mokykla šoka 2023“ laureatai

 Kėdainių lopšeliai-darželiai – konkurso „Visa mokykla šoka 2023“ laureatai

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

Rugsėjo 15 d. organizuojama akcija „Visa Lietuva šoka“

Kėdainių r. savivaldybės inf.

Jau penktą kartą Lietuvos nacionalinis kultūros centro kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija organizuotame tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkursą „Visa mokykla šoka 2023“ šiais metais dalyvavo ir III vietą mokyklų, vykdančių ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo programas, vaikų darželių kategorijoje užėmė Kėdainių lopšeliai-darželiai „Puriena“ ir „Pasaka“.

Konkursas išsiskiria iš kitų, nes pagrindinis jo organizavimo tikslas – ne tik išryškinti geriausius, gabiausius šokėjus, o kad būtų įvertintos visos mokyklos bendruomenės pastangos ir veikla, stiprinant šiuolaikinių vaikų ir jaunimo domėjimąsi savo krašto tradicine kultūra, populiarinant tradicinį šokį mokyklinio amžiaus jaunimo tarpe.

Nesudėtingi ir smagūs mūsų liaudies šokiai, rateliai ir žaidimai nereikalauja ilgų pratybų, išskirtinių gebėjimų, juos gali šokti kiekvienas čia ir dabar. Visi susibūrimai – tradicinių šokių vakaronėse, šventėse, stovyklose, naktišokiuose ir pan. – teikia daug džiaugsmo, pozityvios energijos, vienam vyksmui sutelkia didelį būrį jaunų žmonių bei juos vienija.

Visoje Lietuvoje, taip pat ir Kėdainių rajone rugsėjo 15 d. organizuojama akcija „Visa Lietuva šoka“, kuri vyks:
16 val. – Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriuje,
17 val. – Krakių kultūros centre,
18 val. – Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje ir Akademijos kultūros centro aikštėje,
19 val. – Kėdainių kultūros centro Tiskūnų skyriuje bei Truskavos kultūros centre.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video