Kėdainių ligoninės direktorė apsigalvojo – iš darbo nebeišeina

 Kėdainių ligoninės direktorė apsigalvojo – iš darbo nebeišeina

Valentinas Tamulis ir Edita Vaškevičienė

Eglė KUKTIENĖ

Vos praėjusį ketvirtadienį rajono merui Valentinui Tamuliui paskelbus, kad iš Kėdainių ligoninės direktorės pareigų pasiprašė būti atleidžiama jonavietė Edita Vaškevičienė, pirmadienį ji nuomonę pakeitė ir pranešė po dar vieno pokalbio su meru toliau ketinanti likti pareigose. 

Įkalbino meras?

Kėdainių ligoninės socialiniame tinkle pirmadienį priešpiet pasirodė įrašas, kad ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė, sulaukusi Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio siūlymo tęsti pradėtus sunkius darbus ir aktyvaus ligoninės darbuotojų palaikymo, nusprendė pabaigti tai ką pradėjusi ir įgyvendins naujus pokyčius.

Pati ligoninės direktorė, paklausta, kodėl persigalvojo ir ligoninės vadovės pareigose nusprendė pasilikti, pakartojo tik tai, kas buvo parašyta ligoninės socialiniame tinkle – esą sulaukė mero prašymo ir darbuotojų palaikymo.

Aut. past.

Tiesa, kodėl meras po to, kai direktorė viešai krašto politikus (tame tarpe ir jį patį) išvadino bestuburiais, paprašė jos pasilikti, sužinoti kol kas nepavyko – V. Tamulis šiandien atostogauja ir į žurnalistų skambučius neatsiliepia. 

„Rinkos aikštės“ žiniomis, ligoninės direktorės perkalbėti meras į ligoninę skubėjo jau kitą dieną po to, kai ji pasiprašė atleidžiama iš pareigų po pirmojo pokalbio su juo pačiu. 

Pati ligoninės direktorė, paklausta, kodėl persigalvojo ir ligoninės vadovės pareigose nusprendė pasilikti, pakartojo tik tai, kas buvo parašyta ligoninės socialiniame tinkle – esą sulaukė mero prašymo ir darbuotojų palaikymo.

Ligoninės vadovės sprendimas nustebino daugelį

„Ligoninės problemos man aiškios. Kiekvieną savaitę tenka joje lankytis, kalbėtis ir padėti spręsti problemas. 

Praėjusią savaitę į savivaldybę buvo atėjęs ligoninės direktorės raštas, kuriame ji pareiškė, kad Psichiatrijos skyrius lieka be medikų ir jei norime jį išlaikyti, prašo padėti surasti specialistą bei nusakyti jai, kaip ligoninės vadovei, strategiją.

Paulius Aukštikalnis

Iš pradžių toks ligoninės direktorės raštas gerokai visus nustebino – ji paprašė, kad savivaldybės vadovai padėtų atlikti jos tiesioginį darbą. Netrukus po to ji pareiškė apie savo atsistatydinimą, tačiau pirmadienį jau išgirdome, kad ji nuomonę pakeitė ir ligoninėje lieka. Visus nustebino toks akivaizdus direktorės mėtymasis ir nuomonės keitimas“, – teigė vicemeras.

Dėl galimo mobingo ligoninėje nesiruošiu užmerkti akių.

Paulius Aukštikalnis

Rado psichiatrą

Vicemeras svarsto, kad galimai ligoninės vadovė persigalvojo ir dėl sužibusios vilties išsaugoti Psichiatrijos skyrių. 

Pastarajam grėsė uždarymas dėl to, kad iš darbo artimu metu išeina visi ten dirbantys gydytojai, ir be psichiatro priežiūros lieka ten besigydantys pacientai.

Sveikatos sritį savivaldybėje prižiūrintis P. Aukštikalnis padarė tai, ko niekaip nesugalvojo ar nesugebėjo padaryti pati ligoninės vadovė – praėjusią savaitę susitiko su ilgamečiu Kėdainių PSPC psichiatru Audriumi Juodiniu ir po ilgų diskusijų įkalbėjo jį apsvarstyti galimybę dirbti ir PSPC, ir Kėdainių ligoninėje.

„Susitikęs su gydytoju įrodžiau jam, kad ir ligoninėje jis yra labai reikalingas. 

Gerbiamas gydytojas pažadėjo apsvarstyti pasiūlymą dirbti ir Kėdainių ligoninės psichiatrijos skyriuje, tad turime vilčių, kad šis skyrius liks“, – kalbėjo vicemeras.

Vis dėlto yra dar viena problema – dėl galimo mobingo ligoninėje. 

„Dėl galimo mobingo ligoninėje nesiruošiu užmerkti akių“, – sako Kėdainių vicemeras Paulius Aukštikalnis. 

Pavadino absurdu

V. Fiodorovas

Kėdainietis Seimo narys Viktoras Fiodorovas dar rajono tarybos posėdyje reikalavęs, kad E. Vaškevičienė pateiktų ligoninės viziją, sako, kad situacija su Kėdainių ligoninės vadovės bėgiojimu pirmyn – atgal yra tikras absurdas.

„Absurdų absurdas kai iš socialinio tinklo sužinai, kad direktorė išeina, paskui sužinai, kad ji lieka. 

Savivaldybės administracijos vadovai net nežinojo, kad direktorė išeina. 

Žinojo tik meras, ir pasidalino žinia socialiniuose tinkluose, o ne pirmiausiai tiesiogiai pasakė ją tiems, su kuriais dirba. Tai mažų mažiausiai keista“, – kalbėjo V. Fiodorovas ir pridūrė turintis vieną labai konkretų klausimą merui, iš  kurio tiksi viešo ir nedviprasmiško atsakymo:

Mere, ar jūs asmeniškai galite garantuoti ligoninės darbuotojų saugumą, jų darbo vietų saugumą, orias ir normalias darbo sąlygas, jei jau priėmėte sprendimą perkalbėti ligoninės direktorę pasilikti tose pareigose?

Viktoras Fiodorovas

Elgesys nesuprantamas

„Normalu, kai kalbama apie politikų stuburo tvirtumą, bet tikrinti savo ligoninės darbuotojų stuburo tvirtumą, su jais taip bendraujant, nesiskaitant, atleidinėjant, perkėlinėjant iš skyriaus į skyrių be aiškių priežasčių – nenormalu, – tęsė parlamentaras. – Visus tuos mėnesius, kiek ji dirba, ji tikrina savo darbuotojų stuburo tvirtumą, ko aš negaliu suprasti.

Žmonės turi dirbti pagarbioje, orioje aplinkoje, o ne nuolatinėje įtampoje ir baimėje“.

Kažkam gera, o kažkam ne

Po socialiniame tinkle pasirodžiusiu V. Tamulio pareiškimu, kad ligoninės direktorė iš darbo išeina, pasisakė ir kėdainietė konservatorė Jurgita Sejonienė. Medikė pakomentavo, esą meras „turi prabangą švaistytis gerais žmonėmis“. 

V. Fiodorovas savo ruožtu sako, kad gyvai girdėjęs, kaip tarybos posėdyje E. Vaškevičienė atsakinėja į klausimus, ir gaudamas daugybę nusiskundimų iš kraštiečių medikų, negali jos įvardinti kaip geros vadovės, ar geros specialistės. 

Maža to, jo teigimu, galima įžvelgti ir bandymą susidoroti su tais, kuriems direktorė nėra tokia jau gera.

„Tarybos posėdyje klausydamas direktorės atsakymų į politikų klausimus, mačiau, kad ji normaliai neatsakė į nė vieną klausimą.

Taip, kai kurie statistiniai rodikliai geri, bet apie darbo aplinką, ligoninės ateities viziją, strategiją – atsakymų nebuvo. Pasakymas „norėčiau, kad būtų, kaip yra dabar“ nėra normalus vadovo atsakymas. Keista, kad ir merui nekilo noras pasigilinti į tokį atsakymą.

Akivaizdu, kad pati direktorė, užimdama tokias pareigas, gaudama tokį atlyginimą, turėdama mero pasitikėjimą, neturi atsakymo į klausimą, kokia bus Kėdainių ligoninė?

O kai dar tenka klausyti iš daugybės žmonių nusiskundimus, matyti realius laiškus, žinoti, koks yra jos bendravimas, galima pamanyti, kad galimai vyksta susidorojimas su tais žmonėmis, kuriems ši vadovė nėra tokia gera, kaip gal mano kolegei Jurgitai Sejonienei.

Medikai turi gydyti žmones, o ne gaišti laiką santykius aiškindamiesi. Jie turi turėti geriausias sąlygas, kad kokybiškai gydytų žmones. 

Šiai dienai mes neturime atsakymo, ar ligoninė išliks tokia, kokią mes pratę matyti, tai gal todėl ir nesistengiama tų specialistų išsaugoti“, – svarstė V. Fiodorovas.

Akivaizdu, kad pati direktorė, užimdama tokias pareigas, gaudama tokį atlyginimą, turėdama mero pasitikėjimą, neturi atsakymo į klausimą, kokia bus Kėdainių ligoninė?

Viktoras Fiodorovas

Politikų egzamino neišlaikė

Visa ši absurdiška situacija išsirutuliojo po paskutinio savivaldybės tarybos posėdžio. Jo metu jonaviškė kone dvi valandas atsakinėjo į krašto politikų klausimus, ir, panašu, jų neįtikino. Nesugebėjo ji aiškiai nusakyti ir Kėdainių ligoninės vizijos, su kuria atėjo vadovauti šiai įstaigai. Tarybos nariai tiek iš valdančiųjų, tiek iš opozicijos neslėpė nusivylimo dėl to, koks emocinis klimatas yra Kėdainių ligoninėje, ir atvirai kaltino dėl to ligoninės direktorę. 

Plačiau apie tai skaitykite čia: Ligoninės direktorė politikų egzamino neišlaikė

70 Komentarai

 • tos šešios „gražuolės“išreiškė tik savo nuomonę,o ne viso ligonines kolektyvo.Nereikia kalbeti už visus,o ponia Armanavičiene,ar jus nepriklausot fosilijoms ar muziejininkams?Kai laižot direktorei padus tai ir išlaikot savo darbo vieta?Vyr .slaugos administratore sugeba pasakyti kad direktores geriausias darbas nupirkti veidrodziai ir siuksliu dežės.Apgailetinai atrodet mielos ponios.Dabar nebeaišku i ka kreiptis ,kad šita situacija butu išspresta.Meras juk bestuburis,neatsparus moteriškiems kerams.

 • Po savaitgalio su MERU vėl galima imtis darbu

  • Matyt karštas savaitvalis buvo 😀 Elena supyks 😀

   • Dar prieš trejus metus sakiau: mesti visą tą šoblą velniop iš valdymo: visus tamulius, naujokienes, aukšti kalinius ir pan komediantus. Jie tiek priskaldė malkų, kad net rinkos aikštė nesusigaudo, ką čia dabar palaikyti. Tiesa, Pauliukui tiesiog subinę sviestu tepa ir ikrais barsto. O šiaip matos, kad šitas turgus, kurio vadas yra Tamulis, pavirto į totalų politikavimas, kur kiekvienas „politikas“ be jokio santūrumo ir padorumo varo į savo pusę. Skrupulų nebėra. Po geriausio mero Grinkevičiaus ir pakylėto lygio viso politinio Kėdainiai tėškėsi į visišką dugną. Miesto valdymas tapo bobų turgelių. Štai prie ko privedė visi tie komitetai ir pan šlamštas. Turi. Būti rimta partinė sistema su itin atsakinga atranka.

  • Geriausias konservatorių šydas- rusai puola!

 • Kuo grazuole pagrasino Vatuliui? Ka paviesinti pagrasino ir apie ka prabilti, kad jis ja i pareigas sugrazino? 🙂

 • Vadovai uzimantys postus turi buti tik is Kedainiu rajono,kad myletu savo kraštą. Parodykit gera vadova ne kedainieti,nerasit.

 • Fiodorovas bemokslis, jam iki tos Kėdainių ligoninės direktorės kaip iki kosmoso, ką jis gali išvis komentuoti.

  • prastai pažįstate direktorę, jos mąstymą, matymą, jei taip aukštai ją keliate. Tiesa liūdnesnė nei manote.

 • Bestuburis meras neatlaikė moteriškės spaudimo, darbe nepasirodė, klaidžioja stuburo ieškodamas, apsisprendė, jei nerasiu – nebegrįšiu!

  • 👍😂

 • Meras Kėdainiečių akyse dabsr toks skystalas atrodo, kad baisu. Pridarė cirkų ir į krūmus. Gėda, mere.
  Kaimų šventėse ir toliau visiems meluokit, kad Rinkos aikštė jūsų nebemyli. Elgiatės baisiau už bobą.

  • Kėdainių ligoninėje dirbo šviesuliai daktarai- Bružaitė, Stankaičiai, Nadišauskai, Šimkūnienė ir daugelis kitų.Ką padaro savivalda- paslaugų teikimą, nedarykite gėdos Lietuvai, savai ligoninei, manau trūksta profesionalumo, kad skęstama intrigų liūne.Kėdainiai Didikų miestas.

 • Eilinį kartą Rinkos aikštė parodė savo profesionalumą ir surašė stiprų straipsnį, tuo metu Grinkaus mugė su franskeviciute ir vėl išvebleno tris ar keturis sakinius.
  Ir dar kalba apie kompetenciją, ponai muginiai?

  Jūs silpnesni ir visur – ir aktualijose, ir renginiuose, ir kriminalijose, ir istorijose, ir kultūroje. Nu nebent sporte Ingrida pagaudo naujienų pranešimukų ir įmetat savaitgalį.
  Šiaip liūdnas vaizdelis

 • Mere, jau ir nebekandidatuokite.!Neapsimoka…ir Bičiūnas tupi krūmuose…

 • Labai džiaugiamės jog Edita lieka dirbti. Tik į priekį ir jokiais būdais atgal. Sėkmės.

 • Gydytojų Sąjunga tyli .Augienė elgiasi kaip tipiška marionetė.Kartu su Sejoniene prisijungė prie direktorės subinlaižių.

 • Nėra nei normalaus mero nei
  Ligoninės direktorės. Tik karaIiukai.
  Jonavos ligoninė klesti, o mūsų griūva.Konservatorė Sejonienė matyt džiaugiasi, kad partinė programa įgyvendinama. Ir ligoninė naikinama? LIFOSA JAU STOVI. Dabar meras jau su konservatoriiais?

  • Teisybę sako, kad nėr blogiau už raudonus. Taip ir norisi paklausti „Mere kada nustosi pardavinėt visus už balsus?“
   Prieš 4 metus dergiai Grinkevičių su kuriuo dirbai, dabar purva pilu ant tų kurie tave atvedė į mero kėdę. Žema.

  • Nuo kada Kėdainiuose valdo konservatoriai? Kažką praleidau ar kažkam šizofrenija.

   • minties nesupratote, sveikatos reforma konservatorių, sejonienė ją stumia, jai gi patinka direktorė, direktorei patinka reforma. O šiaip pagrindinės reformos tikslas, kuo mažiau ligoninių ir priėmimo skyrių taip pat.

 • Dar prieš trejus metus sakiau: mesti visą tą šoblą velniop iš valdymo: visus tamulius, naujokienes, aukštikalnius ir pan komediantus. Jie tiek priskaldė malkų, kad net rinkos aikštė nesusigaudo, ką čia dabar palaikyti. Tiesa, Pauliukui tiesiog subinę sviestu tepa ir ikrais barsto. O šiaip matos, kad šitas turgus, kurio vadas yra Tamulis, pavirto į totalų politikavimas, kur kiekvienas „politikas“ be jokio santūrumo ir padorumo varo į savo pusę. Skrupulų nebėra. Po Grinkevičiaus pakelto lygio viso politinio Kėdainiai tėškėsi į visišką dugną. Miesto valdymas tapo bobų turgelių. Štai prie ko privedė visi tie komitetai ir pan šlamštas. Turi. Būti rimta partinė

  • 👍

 • Niekada nemaniau kad palaikysiu Fiodorovą, o dabar matau kad turi stuburą ir nepriklauso “ bestuburiam“. Pirmyn Viktorai. Palaikom. Padėk tu mums ligoninėj, o tai , panašu, kad ją visai uždarys padedant merui. Baisu.

 • Visos nubėgusios pas merą ale atstovaujančios ligoninę ( kaip rodė Balticum tv): Janina Armanavičienė, Edita Andriuškevičienė, Violeta Žukauskienė, Asta Teišerskienė, Gabija Mažuolienė, Rita Gogaitienė užsidirbo karmos taškų kokį minus 100. Nepadės ir ėjimas keliais aplink bažnyčią, dar ir vaikams klius.

  • Kokia geda gabija, nebut koncervu atmata. Visas kaimas juokiasi, uosvenei gedos nedaryk nors

   Ir nuo kada balticum televizija tapo parsidaveliu sutve?

   • JAU GERIAU BARZDIENĖ BŪTŲ NAUJOJI MERĖ, NES TAMULIS PAMATO BOBĄ IR SUSILYDO.
    JUK TA VAŠKEVIČĖ PER VISĄ LIETUVĄ JĮ IŠVADINO BESTUBURIU, O JIS JĄ VOS PAMATĘS LYDOSI IR VĖL .
    TRŪKSTA MERUI INTYMUMO MANAU

   • Manau nenoretumet, kad jūsų dukra kazkas atmata vadintų, senas mente 😉

 • Nu cirkas ant Kėdainių už dyką. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad vadovams įmanomi tokie viražai. Tačiau stuburiukai visų minkšti. Tik vienas klausimas tai buvo tas atsistatydinimas ar ne. Susidirbo galutinai ir dar savo kompaniją į dugną velka. Po tokių reikalų eičiau aš namo.

  • Kaip gali dirbti tokie vadovai kaip gerbiama ligoninės direktorė, nors ką čia gerbiama, jei kitų nesugeba gerbti. Pastovus mobingas ligoninės darbuotojams, nepakeliama psichologinė atmosfera iš jos pusės. O miesto valdžia bestuburiai. Kas tarnauja tokiai direktorei??????

 • o vaistu nuo triperio dar turit?

 • Prieš 4 metus Tamulis dergė Grinkevičių su kuriuo dirbo, dabar purvą pila ant tų kurie jį atvedė į mero kėdę. Žema. Šlykštu. Gyvatė esi, Valentinai.

  • 👍

 • Pritariu niomonei „atrodo“:

  “ sveikatos reforma konservatorių, sejonienė ją stumia, jai gi patinka direktorė, direktorei patinka reforma. O šiaip pagrindinės reformos tikslas, kuo mažiau ligoninių ir priėmimo skyrių taip pat.“

 • Visų motyvai permatomi:
  Asta Teišerskienė, Gabija Mažuolienė, Edita Andriuškevičienė – gina savo dabar užimamus postus,
  Gogaitienė – sena rupūžė , kuri bet ką darys , kad tik liktų savo ligoninės sekretorės poste,Janina Armanavičienė ir Žukauskienė tos pačios fosilijos ,tapusios podružkėmis , kad tik dar paliktų dirbti….praradote bet kokią kolektyvo pagarbą, nebus jums dangaus karalystės. Ir dar keli veikėjai ,palaikinę ligoninės puslapį, besidžiaugiantys direktorės
  “ apsisprendimu “ grįžti į postą –
  Kleiva( skyriaus vedėjas + pinigai),
  Augienė – ( eilinis šliužas + naujai iškepta laik.einanti pareigas =lepirdė sk. vedėja), Sejonienė – gėda jiems!

 • Net Bičiūnas tyli po lapais, turbūt gėda po tokių Tamulio klaunadų? Su kuo tu susidėjai, Tomuk? Negi nematai, kad visą jūsų partiją nutem

 • Kokia gėda Kėdainių savivaldybei..žmonės ar jūs matet direktorės atsakymus savivaldybėje per posėdį…..gėda klausyti, kad šitaip įmonės vadovas atsakinėtu į klausimus….ypač apie psichiatrijos skyrių….kažkokius vėjus kalbėjo, uzdavusi klausimą tarybos narė vos tvardesi iš pasibaisejimo…..ir šita vadovė lieka …..jūs matet ponios Facebook patalpintas nuotraukas kur laiko kiaules galva iškėlusi visa pati kruvina..na helowino šventė …gal tegu nebeviesina nieko apie save, nes jau pykina garbę žodis nuo tokios „direktorės“

 • Per šiuos du urodus įvyko didelė tragedija, nėščia moteris dėl prasidėjusio kraujoplūdžio negavo pagalbos Kėdainių ligoninėje, kol pakliuvo į Jonavą nukraujavo, skubiai darė cezarį, rezultatas vaikas išvežtas į Kauno reanimaciją, pati vos gyva, neaišku ar neliks visam gyvenimui invalide. Už tai, kad tie urodai panaikino ginekologinį, moterys paliktos ant ledo. Žmonės eis į teismus, kad meras ir direktorė atsakytų už savo nusikaltimą. Dekit pragare išgamos.

 • Seimo narys ginekologas viską darė, kad išlaikytų skyrių.Pats buvo praktiškai išmestas iš darbo (išėjo “ savo noru“ 🙄), pasiūlytas darbas už 0,125 etato.Tarp kitko ,ar savivaldybėje pasirūpino ,kiek “ savo noru“ atleista darbuotojų?

  • Kėdainių ligoninėje dirbo šviesuliai daktarai- Bružaitė, Stankaičiai, Nadišauskai, Šimkūnienė ir daugelis kitų.Ką padaro savivalda- paslaugų teikimą, nedarykite gėdos Lietuvai, savai ligoninei, manau trūksta profesionalumo, kad skęstama intrigų liūne.Kėdainiai Didikų miestas.

 • Mano motorykštė gali patvirtint,kad aš atspėjau apie direktorės ,,apsigalvojimą“.Tas ,,išėjimo“pareiškimas buvo lakmusas,o kilęs džiaugsmas dėl atsistatydinimo,suveikė kaip soda acte . Sukilus principams reakcija dabar tokia-išgraužkit,pasiliksiu ir žiūrėsim kas dabar ką greičiau dakals…

 • Tarp kitko, apie ligoninės viziją per posėdį labai protingai ir argumentuotai uždavė klausimą gerbiama buvusi merė ir Seimo narė Virginija Baltraitienė, tad Fiodorovas lai sau laurų neprisiima, labai gerai klausė ir gerbiama Sandra Barzdienė, atkreipusi dėmesį į bendravimo kultūrą ir vadybą su personalu. Beje ši jauna politikė galėtų būti kandidatė į merus, taryboje labai aktyvi ir jau turi patirties, tai ne Sejonienė ir ne Tamulis.

  • Gal dar sinicki i mero posta? 😀

 • Ta baltikumo stora karve juk liberale!!!

 • Edita Vaškevičienė kokiai partijai ji priklauso?
  O kas jos tėvas, Ar gi ne Edvardas Rinkevičius? Tas taigi Jonavos – politikas.
  O kokios partijos? O gi gal vis dar Darbo Partijos?

  • Taip jos tėvas Edvardas Rinkevičius

 • Susipyko – pačiulpė ir praėjo. Viskas bus gerai, išmėtys visus iš ligoninės, kiaip ji sako SOVIETINIUS gydytojus ir bus slaugos ligoninė, na tokia kaip ji ten Jonavoje vadovavo tokiai. Jau rūbinė be priežiūros, tuo ir chirusginis bus be chirurgų…

 • Aš manau, kad Tamulis yra vyras. Jis tiesiog pamilo gražią moterį. O pamilus moterį ko dėl jos nepadarysi. Svarbu gerai organai funkckionuotų (esant reikalui!)

 • Štelmokaitė feisbuke užstoja direktorę darbietę! Nu cirkų cirkas ant tų Kėdainių! Nuo kada Štelmokaitė už DP eina?

  • Štelmokaitės nebesiorientuoja kas vyksta, bent jau medicinos srityje niekada ir nesiorientavo. Žiūrėkite tarybos įrašą kaip Štelmokienė klausia metus dirbančios direktorės, kuriai pačiai medicininiai reikalavimai ( higiena, paslaugų kokybė) tamsi migla, apie įvykius, kurie ligoninėje vyko 2000 metais. Taigi gyvena per vieną namą nuo buvusio direktoriaus, nueikite ir paklauskite. Ar čia kaimynų pykčiai perkeliami į kitas sferas?

 • Tėvelis laksto iš partijos į partiją. Dabar perėjo į vardan tos Lietuvos ….sakė Turkijoje pabuvojo…. ten daug Lt naudai naudingų darbų nuveikė , ir dar sakė ten pigiau….viskas juk tik dėl žmonių ir jų geroves….

 • Ar matote , kas „laikina“ direktorės grįžimą ? Be kelių jau žinomų marionečių žmogos be profilio nuotraukos, labai susirūpinę Kėdainių ligoninės likimu vaikai, paaugliai iš Klaipėdos, Jonavos!😂😂😂

 • Na, Sejoniene, kur dar importuosite p.Vaškelienę, kur dar numatyta sugriauti ligoninę? Kėdainiuose jau pasidarbuota. Next?

  • Sėjonuenė smugdo į dugną savo buvusią darbovietę. Pinigai turbūt jai atiteks.

 • Sėjonienė*

 • Stanioniene kaip ir visi prasmirde konservai tempia Lietuva intensyviai i dugna!

 • Nėra reklaminio straipsnio užsakymo nr kai reklamuojasi būsimi merai-rinkimų įstatymo pažeidimas!!!

 • Mačiau tą „direktorę“ . Tai apsirengus kaip stoties mergelė net pagalvojau, kad galėtų savam kabinete įvaires paslaugas teikti.

  • Kad ten visos jos rengiasi kaip stoties merginos ypač jaunos.

 • Korespondentės ligoninej apsivogė,kodel nerašot?muge parašė -žinom kas tokia

  • kuri ten tokia jauna 1996 metų gimimo? Nėra ten tokių jaunų, jau atsimerkt reikėtų tamstelei.

  • o tai cia naujo auditoriaus iesko?Tai gal Armanaviciene papildys bedarbiu fosiliju gretas?

   • Tik skelbimą mačiau ir juristo ieško, ne teisininko bet juristo naujas žodis. Kaip sekretorės žodis virto administratore.

   • O tai Armanavičienė juk jau labai seniai užtarnautam poilsyje, o kad ji dar dirba tai čia visai kas kitą – matyt iš gaunamos pensijos „negali pragyventi“, tai ir dirbs iki ………..

 • Palaikau direktorę.Pacientų aptarnavimas 100% pagėrėjo.Sėkmės jums.

  • O gal parašytumėte kur? Pasidžiaugtume kartu

 • Tas pats ir PSPC vyksta .Greitosios darbuotojus atleidzia be jokio įspejimo ale
  „savo noru“. Ponia Kleivienė sugalvojo prieš laiką sutaupyt. Nereikia nei reformos laukt.
  O kad poliklinika nieko nedirba, nesugeba pinigų už programas pasiimt tai nesvarbu. Gėda ponia direktore👎👎👎
  Ale ir iš kur tokias direktores traukia???

 • Labai įdomu kiek šitas SPEKTAKLIS tęsis? Gal tol kol liks tik keletas darbuotojų?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video