Kėdainių ligoninė gerina rentgeno paslaugų kokybę

 Kėdainių ligoninė gerina rentgeno paslaugų kokybę

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių ligoninė pakeitė vieną labiausiai nusidėvėjusį rentgeno aparatą. Taip pat tvarko patalpas, kuriose daromos rentgenogramos. Dalis lėšų šiems darbams yra skirta savivaldybės, dalis – pačios ligoninės.

Vykdo programą

Kėdainių ligoninė vykdo Rentgenodiagnostikos paslaugų tęstinumo, kokybės gerinimo Kėdainių rajono savivaldybėje 2022–2027 m. programą, kuri yra remiama Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Jomis ir buvo atnaujintas labiausiai nusidėvėjęs rentgeno aparatas, įsigytas skaitmeninis rentgenodiagnostikos medicinos prietaisas.

Iš savivaldybės biudžeto lėšų aparatui įsigyti 2023 m. skirta 28,5 tūkst. eurų, aparatas įsigytas lizingu.

Remontuoja patys

Kėdainių ligoninė pakeitė vieną labiausiai nusidėvėjusį rentgeno aparatą. Taip pat tvarko patalpas, kuriose daromos rentgenogramos./Kėdainių ligoninės nuotr.

Tuo tarpu kartu atliekamas ir rentgeno patalpų ir kabinetų remontas.

„Remonto darbai vis dar vyksta, rengiami kompiuterinio tomografo ir mamografo kabinetai. Remonto darbai vykdomi įstaigos lėšomis ir darbuotojų pajėgomis“, – sakė ligoninei laikinai vadovaujanti Ramunė Kabošienė.

Rentgenogramų skaičius auga

Kaip informuoja R. Kabošienė, rentgenografija yra populiariausias tyrimas ligoninėje, o pernai atlikta per 26 tūkstančių rentgenografinių tyrimų.

Naujas rentgeno aparatas įsigytas lizingu. Savivaldybė jam skyrė 28,5 tūkst. eurų.

Aut. past.

„Paslaugų pokytis stebimas, paslaugų skaičius – didėjantis. Planuojama, kad paslaugų skaičius tik didės.

Praėjusiais metais nuo sausio iki gegužės mėnesio buvo atlikta 16,3 tūkst. rentgenogramų, o šiais metais per tą patį laikotarpį – jau 17,5 tūkst.“, – sakė ligoninės vadovė.

Lizingas

6 Komentarai

 • Если мучит ностальгия – чемодан, вокзал, россия

  • Cemodan. Vakzal į Ukrainą!!! Vajaka jobany. Pašol vajavat!!

   • Pritariu jums.

 • Tai kas,kad naujas aparatas bus.Reikia,kad žiurėdamas į nuotrauką suprastų,kas ten nufotkinta.Pamiršau vieno gyditojo-rengiologo pavardė(dar tarybiniais laikais),padarė nuotrauka-viskas gerai sako,o kada pažiurėjo kitas giditijas-rado,kad negerai.Sako“jis gatvėj arklio nemato,o tu patikėjai,kad viskas gerai“.

  • Jaunystėj da pri tarybų trūka plautis,krauja pilna ląsta,dūstu,a ty iš tos pitagrafijos anys nieka nemata.Gerai kad vasaris buva i musės neskraide-būč per tas 6 dienas kor ligoninėj gulėjau gal da i dzikų priperėjęs.Atsimen,buva penktadienis i atvažiavo prapiesors iš Kauna.Ansai tik žvilgt un fotką i dave kumando mane staigiai in Kauno.Su valdiškais kalsonais taip ir išgazava.Aik to sau-ty razom oro ištrauke iš ląstos i pirmadienį iš pat ryta 1,5 ltr sukrešėjuse krauja ištrauke unt tokia išlenkiama stala pasiguldę.Va tau i aparats,veigu,kaip sakai,arkle nemata…Stondžiai dėkavoju už jaunystės prisiminimą.

 • Aciu uz straipsni tikrai labai idomu

  pigi medicinė apranga

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video