Kėdainių eglė dalyvauja gražiausios Lietuvos miesto kalėdinės eglutės rinkimuose

 Kėdainių eglė dalyvauja gražiausios Lietuvos miesto kalėdinės eglutės rinkimuose

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Naujienų portalas lrytas.lt ne pirmus metus renka gražiausią Lietuvos eglutę. Konkurse dalyvauja ir mūsų miesto žaliaskarė, dekoruota klasikinės formos keturkampiais žibintais, auksinėmis snaigėmis, raudonais žaisliukais ir žaisminga kalėdiška kepuraite.

„Gražiausios Lietuvos žaliaskarės rinkimai – lrytas.lt tradicija, kurią puoselėjame ne vienerius metus. Tikra tiesa, kad kiekviena savivaldybė stengiasi sukurti kuo kalėdiškesnę ir jaukesnę atmosferą. Konkursu siekiame prisidėti regionų matomumo didinimo. Visiems smalsu ir smagu pasidairyti po kitas savivaldybes. Turime net kolegų, kurie, įkvėpti konkurso, ima ir apvažiuoja didžiąją dalį papuoštų žaliaskarių.

Praktika rodo, kad regionų eglutės neretai nurungia didmiesčius. Pavyzdžiui, praėjusiais metais gražiausia žaliaskare, portalo lankytojų sprendimu, buvo karūnuota Telšių savivaldybės eglutė. Nekantraujame sužinoti, kas pelnys šiųmetį titulą“, – sako „Lietuvos ryto“ grupės rinkodaros vadovė Gintarė Kaminskienė.

Jei jums patinka mūsų miesto eglutė, savo balsą atiduoti galite paspaudę čia.

5 Komentarai

  • Zinoma, kad Kedainiu, ten kur uzaugau 🙂

  • Kėdainių eglutė pati gražiausia 🌲❤️❤️❤️

  • Kėdainių eglė laaaabai graži.

  • Kedainiu labai grazi

  • Kėdainiu 🎄👊

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video