Kėdainių dziudoistai puikiai pasirodė Plungėje

Kėdainių sporto centro nuotr.

Kėdainių dziudo sportininkams praėjęs šeštadienis buvo rezultatyvus. Atvirajame Plungės miesto dziudo čempionate „Auksinis ruduo“ susirinko per 300 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos, tarp jų – ir 15 Kėdainių sporto centro sportininkų. Ir kėdainiečiams sekėsi puikiai.

Net septyni iš jų: Matas Šmigelskis, Domantas Navickas, Danielius Bolisas, Tadas Zubavičius, Aronas Majauskas, Adas Sakalauskas ir Goda Eimutytė, iškovojo pergales ir savo grupėse tapo čempionais.

Antrąsias vietas užėmė Tajus Sidorovas, Teodoras Kurauskas ir Dominykas Sviderskas.

Na, o bronzos medaliais pasipuošė Matas Mikolaitis, Emilis Siutilas ir Benas Kučma.

Komandinėje įskaitoje daugiausia pirmųjų vietų iškovojo šie klubai: „Mes esam“, „Budoka“ ir „Simba“.

Parengta pagal Kėdainių sporto centro inf.