Kėdainietė nepaliko šuns žiauriai mirčiai

 Kėdainietė nepaliko šuns žiauriai mirčiai

Ko gero, šuo taip ir būtų nusibaigęs jei ne geradarė kėdainietė Romantė Taujanskaitė Zigmantavičienė, kuri tą vėlų vakarą pagalbos skambučiais atakavo visas tarnybas/ Romantės Taujanskaitės Zigmantavičienės nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Vėlų sekmadienio vakarą kėdainiečiai stebėjo neįprastą operaciją, kurios metu buvo gelbėjamas upės pakrantėje įkalintas šuo. Ko gero, šuo taip ir būtų nusibaigęs jei ne geradarė kėdainietė Romantė Taujanskaitė Zigmantavičienė, kuri tą vėlų vakarą pagalbos skambučiais atakavo visas tarnybas.

Skubėjo gelbėtojai

Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešimo apie tai, kad Kėdainiuose, Josvainių gatvėje, prie Vaivorykštės tilto nusilpęs šuo negali užlipti stačiu krantu, sulaukė apie 22 valandą.

Į įvykio vietą atvykę gelbėtojai suprato, kad šuo yra išlipęs iš Nevėžio upės ir yra nusilpęs.

Jie gelbėjimo virve gyvūną iškėlė ir perdavė gyvūnų globos organizacijos darbuotojams.

Skambino visais varpais

O ši istorija prasidėjo nuo to, kad kėdainietė R. Taujanskaitė Zigmantavičienė eidama per tiltą pamatė upės krante įkalintą šunį. Tuomet moteris skambino įvairioms asociacijoms, gyvūnų organizacijoms, pagalbos tarnyboms ir bendruoju pagalbos telefono numeriu 112.

„Kaip sunku pas mus su tais gyvūnais… Kaip visada, padeda paprasti žmonės, o ne asociacijos. Aišku, gelbėtojai yra super vyrai.

Taip pat buvo atvykusi ir gyvūnų tarnybos atstovė, bet ji nieko negalėjo padaryti.

Galiausiai šuo buvo išlaisvintas ir iškeltas“, – įvykio detales prisiminė moteris.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video