Kėdainiečius kviečia į susitikimą su intelektualais

 Kėdainiečius kviečia į susitikimą su intelektualais

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Birželio 2 d., penktadienį, nuo 15 val. Kėdainių M. Daukšos bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje vyks susitikimas su prof. Viktorija Daujotyte-Pakeriene ir doc. dr. Dariumi Kuoliu.

Renginys skirtas kraštiečio, Lietuvos literatūros istoriko, vieno žymiausių senosios lietuvių literatūros ir kultūros tyrinėtojo Jurgio Lebedžio 110-osioms metinėms.

Kviečiame dalyvauti!

Renginį organizuoja Lietuvių kalbos draugijos Mikalojaus Daukšos Kėdainių skyrius ir Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka.

Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama viešinimo tikslais.

2 Komentarai

  • Kokie dar intelektualai Kėdainiuose? Va Viktoras tai liadų pamėto iš helikopterio ir algas vokeliuose. Va jei vodkės bonkas dalintų nemokamai, tai būtų pats geriausias.

  • iš tos rusiškos forminės nusilipdęs rožančių,katorgoje meldėsi už savo parapijonis,o grįžęs iš lagerių po ambona klūpančią matė savo pardavikę ir toliau be sąžinės graužimo švebeldžiavusią poterius.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video