Kėdainiečiai protestavo prieš ligoninės uždarymą (FOTOGALERIJA)

 Kėdainiečiai protestavo prieš ligoninės uždarymą (FOTOGALERIJA)

Dešimtys aktyvių kėdainiečių surinko į protesto akciją, kurioje reikalavo nepertvarkyti, neuždaryti ligoninės, nepalikti kraštiečių be reikiamos pagalbos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio popietę prieš Kėdainių rajono savivaldybėje vykusį pasitarimą dėl sveikatos priežiūros įstaigų tinklo pokyčių Kėdainiuose, kelios dešimtys aktyvių kėdainiečių surinko į protesto akciją, kurioje reikalavo nepertvarkyti, neuždaryti ligoninės, nepalikti kraštiečių be reikiamos pagalbos.

Kraštiečiai laikė plakatus, ragino valdžią atsibusti, ragino tarnauti žmogui, o ne savo interesams.

Su susirinkusiais pasikalbėti atėjo buvęs Seimo narys, kraštietis medikas Darius Kaminskas, Seimo narys socialdemokratas Tomas Bičiūnas, Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkė Nijolė Naujokienė, tarybos narės Edita Bodendorfė ir Aušrelė Kaminskienė.

Kuo baigėsi protestas bei pasitarimas savivaldybėje, kokie sprendimai buvo priimti, sužinosite skaitydami ketvirtadienio „Rinkos aikštę“.

11 Komentarai

 • koks cia protestas 10 babyciu ,reikia visiems vieningai ir gausiai susirinkti ir protestuoti.Po to bus šaukštai po pietų.

 • Kur jus ta vieninguma matot??? Valdzia siekis, suskaldyti visus, segregacija, pernai ukiai buvo, dabar gardai avinams

 • Jei Tamulis būtų išejęs žmones ji butų apspjaudę. Labai pikti buvo ant mero, kad šis nieko nepadaro, tik linkčioja koncervatoriams ir trepsi kaip mergaitė. Jis tik sniegą žino, žoles ir konteinerius. Daugiau rimtų klausimų sprest nemoka. Baisu ka mes patys išsirinkome.

 • Mreas užtat facebooke spsirašo, visur, kur babytes aplanko, kaio sako Celestina, pats geriausias meras.

 • Turi mera kuris feisbuke sedi ir laukia kadkiek patiktuku jam paspaust. Nukvako visai Tamulis.

 • Grinkevičius to nebūtų leidęs. Tas budulis, tai nesupranta kas vyksta. Buvau mitinge. Ir posedyje. Kaminskas protingai kalbėjo. Bet ne jo nerinkom. Sudės milijonus. o ligoninėj paslaugų beveik neliks: nei akušerijos, nei renimacijos, nei rimtesnės operacijos.

 • Zinai ka grinkevicius butu dares, gal ekstrasensu dirbi? Kas butu jeigu butu, eik pabuciuot i rudaja geriau, Dulki ir konservus kaltinkit del tu ligoniniu reformu, o ne mera asilo beretes, rasot, kad tik rasyti kokia nesamones

 • Kas kad stovės tušti pastatai, o žmonės turės į kauną važiuot. Nu ir seimo nariai nieko nedaro, kad žmogui būtų geriau.Bleble kažką ir nieko gero. Ateina pasifotkint ir viskas. Facbooke sėdi arba per kaimo šventes laksto. Jiem įstatymų leidimas pochui?Už ta ir gaunas tokie nutarimai.

 • Valdžia matyt sureaguoja tik į langų daužymą,o va tokie patrepsėjimai kieme jiems ,kaip sakoma,
  ,,po barabanu“.Kur tai matyta-Lietuvos centre,pramoniniame rajone uždaryti ligoninę ir ją paversti niekingu kokiu tai numušto piršto bintavimo punktu?Čia ne Tamulis ar dar kas iš kėdainiečių kaltas,o nusireforminusi landsberginė klika,kuri stengiasi jaunimą išvaryt iš Lietuvos,senius sukišt į bogadielnes ir iš trečių šalių susivežtus vergus ,jiems nuolankiai tylint,smaugti ,smaugti ir dar kartą, ,,po leninski,smaugti.Jauropa jau ant tiek nusivažiavo,kad net Kalėdas rekomenduoja ne jų vardu,o šventiniu laikotarpiu vadinti.

 • baik verkšlent ,kad versliuką uždaro, visus vežios į klinikas ir bus gerai,o fedosas su žentu visai nieko neišmano?

 • Gražinkit Grinkevičių, turesit ligoninę, ši valdžia tik nutaforija😀

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video