Kėdainiečiai praneša apie vagystes iš automobilių bei pastebėtą įtartiną asmenį

 Kėdainiečiai praneša apie vagystes iš automobilių bei pastebėtą įtartiną asmenį

Šiame kieme naktį iš gruodžio 13-osios į 14-ąją apvogti mažiausiai du automobiliai, vagis automobilius „tikrino“ visoje gatvėje./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų naktį Kėdainių miesto A. Kanapinsko gatvės kiemuose siautėjo specialiais įrankiais ginkluotas ilgapirštis. Kėdainiečiai pranešė apie apvogtus jų automobilius. Tiesa, ne visų automobiliai apvogti, į dalį jų ilgapirščiui nepavyko patekti. Deja, bet ne visų automobilių savininkai kreipėsi į policiją. Tyrimai pradėti po gautų pareiškimų.

Nuostoliai – dideli

Naktį iš gruodžio 13-osios į 14-ąją didžiausius nuostolius patyrė Dalius Cibulskas. Vyras pranešė, kad laikotarpiu nuo dešimtos vakaro iki šeštos valandos ryto buvo apvogtas jo automobilis „Opel Signum“, kuris stovėjo  A. Kanapinsko g. 12-ojo daugiabučio namo kieme.

„Vagis į mano automobilį įsilaužė per dureles. Pavogė viduje buvusius daiktus: akumuliatorinį diskinį medžio pjūklą, raktų komplektą, mobilųjį telefoną „Samsung Galaxy“, radijo bangų moduliatorių, sportinę „Puma“ kuprinę, vairuotojo pažymėjimą ir net vaiko kepurę pavogė“, – dėstė vyriškis.

Pastebėjo įtartiną  

Žmonės tą vakarą pastebėjo įtartiną asmenį, taip pat jie teigė girdėję neįprastai dažnai kaukiančias automobilių apsaugos signalizacijas.

„Mano automobilis stovėjo aikštelės kampe, arčiau gatvės, puikiai apšviestas gatvės žibintų.

Gal kas netyčia matė, kaip asmuo, kuris buvo su įrankių dėže, akumuliatoriniu diskiniu pjūklu lūkuriavo kiemuose, vaikščiojo ir elgėsi įtartinai. Būčiau tikrai dėkingas už informaciją. Ją perduočiau policijai“, –  prašė D. Cibulskas.   

Pasirodo, tąnakt bandyta išlaužti ar pavyko įsilaužti ne į vieną ir ne į du automobilius. Vietinių gyventojų teigimu, bandyta apvogti ar buvo apvogti mažiausiai keturi–penki automobiliai.

Aut. past.

Dar viena

To paties daugiabučio namo kieme tą pačią naktį buvo apvogtas ir dar vienas automobilis. Tačiau šį kartą savininkai į policiją nesikreipė.

„Mūsų golfas irgi stovėjo tame pačiame kieme. Vagis jį rado tiesog atrakintą, nes kaip tik tą dieną keičiau signalizacijos pultelio elementus ir užmiršau, kad reikia užrakinti mašiną iš naujo. Taip ir išėjo netyčia. Mums pavogė grotuvą, išplėšė daiktadėžę, bet mes į policiją nesikreipėm“, –   paaiškino kraštietė Iveta Žiupsnytė.

Atsirado ne vienas

Pasirodo, tąnakt bandyta išlaužti ar pavyko įsilaužti ne į vieną ir ne į du automobilius. Vietinių gyventojų teigimu, bandyta apvogti ar buvo apvogti mažiausiai keturi–penki automobiliai.

„Visą naktį cypavo signalizacijos, buvo tikrai neįprasta. Jos cypė tikrai dažniau, nei įprastai. Tačiau pažiūrėjus pro langą nieko nesimatė“, – sakė vietos gyventoja Jovita Vaitekūnienė.

Pareigūnai turi patarimų

Kauno apskrities policijos pareigūnai vairuotojams ar automobilių savininkams primena automobilyje niekuomet, net trumpam nepalikti užvedimo raktelių, gerai matomose vietose nepalikti vertingų daiktų.

„Reikia visuomet įsitikinti, jog automobilis tinkamai užrakintas. Taip pat esant galimybei laikyti automobilį saugomose aikštelėje, garaže ar bent netoliese namų gerai apšviestoje vietoje.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina pastebėjus galimai padarytą nusikalstamą veiką visuomet apie tai nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112“, – pataria policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

1 Komentaras

  • 99% As zinau ieno tai darbas:-) kol sedejo buvo viskas ramu, tik isejo iskart vel epizodai pasigirdo

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video