Kėdainiečiai nesaugo paspirtukų

 Kėdainiečiai nesaugo paspirtukų

Kėdainių miestui iš viso yra skirta 100 „Bolt“ paspirtukų, kuriuos žmonės gali išsinuomoti tam tikram laikui. Deja, bet kėdainiečiai tausoti ir saugoti paspirtukų nemoka, mat per paskutines dvi savaites jie sugadino net 59 paspirtukus./Asmeninio archyvo nuotr.

Jei nelaužys – paspirtukais važinės ir kitais metais

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

„Pradžia nekokia, bet situacija eina į gerąją pusę. Jei kėdainiečiai saugos ir tausos mūsų paspirtukus, jais galės važinėtis iki pat žiemos. Po to kurį laiką pailsėsime, ir pavasarį paspirtukai sugrįš vėl į mūsų gatves. Vienintelė sąlyga – paspirtukus turite saugoti“, – „Rinkos aikštei“ kalbėjo Kėdainiuose „Bolt“ paspirtukus administruojantis Marius Jakonis.

Pusė šimto

Kėdainių miestui iš viso yra skirta 100 „Bolt“ paspirtukų, kuriuos žmonės gali išsinuomoti tam tikram laikui. Deja, bet kėdainiečiai tausoti ir saugoti paspirtukų nemoka, mat per paskutines dvi savaites jie sugadino net 59 paspirtukus.

„Labai prašau, nelaužykit. Saugokim, dėkim į matomas vietas, bus visiems geriau ir greičiau įkrauti. Paprašiau, kad sulūžusius pakeistų į sveikus. Būkime vieningi – padarykime patys tvarką. Gyvenkime tvarkingai, parodykime pavyzdį kitiems miestams“, – ragino M. Jakonis.

Dažniausiai kėdainiečiai paspirtukus palieka netinkamai pastatytus, numeta juos bet kur, kur negalima.

Pasinaudojus paspirtukais, juos reikia priparkuoti tinkamai, kad jie netrukdytų pėsčiųjų ir automobilių eismui.

Dažniausiai kėdainiečiai paspirtukus palieka netinkamai pastatytus, numeta juos bet kur, kur negalima.

Situacija gerėja

Kėdainių mieste paspirtukų laužytojų atsiranda vis mažiau, tačiau jų yra – o tai nemenka bėda.

„Šiaip situacija Kėdainiuose gerėja. Kai tik atsirado paspirtukai Kėdainiuose, tai per vieną savaitę jų pusę šimto žmonės sulaužė, dabar toks pat kiekis sulaužomas per dvi savaites. Tikimės, kad situacija gerės, jei žmonės dar jais nori naudotis“, – kalbėjo administratorius.

Vagį rado

Dažniausiai kraštiečiai sugadina paspirtukų padangas, dažnai nulaužia rankenėles, pasitaikė atvejis, kad paspirtuką bandė pavogti.

„Pavogti paspirtuką yra neįmanoma, nes jame yra vietos nustatymo prietaisas ir mes matome, kur jis yra. Tad bet kurio atveju paspirtuką mes atrasime.

Kėdainiuose paspirtuką pavogti buvo bandyta vieną kartą, vyras buvo sulaikytas, paspirtuką radome miške“, – dėstė administratorius.

Dažniausiai kraštiečiai sugadina paspirtukų padangas, dažnai nulaužia rankenėles, pasitaikė atvejis, kai paspirtuką bandė pavogti.

Aut. past.

Pramoga žmonėms

M. Jakonis kreipiasi į kėdainiečius ir prašo supratimo – tik visi kartu galime pasiekti, kad mūsų miestas būtų draugiškas paspirtukams.

„Juk viskas daroma dėl miestiečių, dėl miesto svečių. Smagu, kad Kėdainiai modernėja, kad yra ir tokių pramogų.

Mūsų paprašė leisti su paspirtukais važiuoti į „Rivoną“, į „Lifosą“ – mes leidome. Planuojame leisti paspirtukais važiuoti ir į Babėnų apylinkes bei į Pelėdnagius.

Tiesiog reikia, kad žmonės būtų kultūringesni ir jų nelaužytų. Kuo mažiau bus sulaužytų paspirtukų, tuo daugiau galimybių kėdainiečiams suteiksime.

Todėl tausokime paspirtukus, rodykime pavyzdį didiesiems miestams, parodykime, kad esame kultūringi“, – ragino M. Jakonis.

Jei radote numestą ar sulaužytą paspirtuką – kreipkitės į jų administratorius Kėdainiuose. Susisiekti su M. Jakoniu galite telefonu 8 655 57 786. Taip pat apie laužomus ar sulaužytus paspirtukus galite pranešti Nojui Pupšiui ir Aurimui Basagirskui.

2 Komentarai

  • Ar iš karto nedašuto,kad Kėdainiai,tai asiliuku irdebiliuku miestas?

  • Kazkaip nesinori daug keiktis, tai… vienu zodziu. Tiesiog sunku patiketi. Koks šūdas tu turi būti ir koks šūdas turi dėtis tavo nykioj egzistencijoj, kad lauzytum paspirtuka? Dar žalią. Kuo kaltas žalias paspirtukas.. Gal cia ilgas nepertraukiamas treningų devejimas marozam kokiu destrukcinių polinkiu sukelia? Nes jie dazniausiai ir zmones kitus būna nusiteikę lauzyti. Siaip sunku patiketi.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video