Kėdainiečiai ir šėtiškiai kviečiami dalyvauti sveikatos stiprinimo programoje

 Kėdainiečiai ir šėtiškiai kviečiami dalyvauti sveikatos stiprinimo programoje

BNS nuotr.

Vasario–balandžio mėnesiais kėdainiečiai ir šėtiškiai gali dalyvauti širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto prevencijos programoje, kurią Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo Šėtoje ir Kėdainiuose (2 grupėms). Programa nemokama.

Sveikatos stiprinimo programa skirta suaugusiems, kurie patys kreipiasi į Visuomenės sveikatos biurą dėl dalyvavimo programoje, t. y. turintys padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį, nutukimą ar žalingų įpročių. Taip pat asmenims, nukreiptiems šeimos gydytojų, bei asmenims nuo 18 metų, kuriems nustatyta širdies ir kraujagyslių ligų ir (arba) cukrinio diabeto rizika.

Užsiėmimus veda savo srities profesionalai – psichologai, mitybos, visuomenės sveikatos stiprinimo, fizinio aktyvumo specialistai, šeimos gydytojai.

Užsiėmimų metu gyventojai gilina teorines ir praktines žinias apie širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos veiksnius, komplikacijas, sveikatos rodiklius, mitybos, žalingų įpročių, fizinio aktyvumo ir streso reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui bei šių ligų prevencijai, mokosi valdyti stresą, atlieka mankštas.

Programos tikslas – motyvuoti gyventojus gyventi sveikiau ir sumažinti širdies bei kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto riziką.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video