Kėdainiai skelbia kalėdinio laikotarpio pradžią – įžiebta miesto eglė (GALERIJA, VIDEO)

Džestina BORODINAITĖ

Penktadienį vos sutemus Kėdainiuose buvo juntama kalėdinė atmosfera ir tikra žiemos švenčių nuotaika – Didžiosios Rinkos aikštėje modernių, šiuolaikinių lazerių šviesoje įžiebta svarbiausia miesto puošmena.

Pagrindinę miesto aikštę papuošė žaliaskarė, dekoruota klasikinės formos keturkampiais žibintais, auksinėmis snaigėmis, raudonais žaisliukais ir žaisminga kalėdiška kepuraite.

Šventinėmis spalvomis tą patį vakarą suspindo ir senamiesčio bei pagrindinės miesto gatvės, o džiugią nuotaiką ir skambias dainas į pagrindinės miesto eglės įžiebimo ceremoniją susirinkusiems dovanojo Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Perliukai“ ir atlikėjai Iglė Bernotaitytė bei Tadas Juodsnukis. 

Gausiai į eglės įžiebimo šventę susirinkusius kėdainiečius sveikino Kalėdų Senelis, o gražaus švenčių laukimo bei vidinės ramybės, tikėjimo, vilties, šilumos ir šviesos linkėjo Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

1 Komentaras

  • Ko Dzestina neparasei kad zmones buvo skirstomi avinus ir pispasius? Kad visi buvo pasipiktine del sgregacijos? Kodel tu viska pagrazini o neparasai kaip buvo istikro?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video