Kėdainiai jau laukia pirmos pabėgėlių šeimos iš Ukrainos

 Kėdainiai jau laukia pirmos pabėgėlių šeimos iš Ukrainos

rinkosaikste.lt koliažas

rinkosaikstes.lt inf.

Kėdainiai jau laukia pirmosios šeimos iš Ukrainos, atvykstančios tiesiai į mūsų miestą. Šiuo metu moteris su vaikais dar yra Ukrainoje, bet iki Lenkijos sienos belikę 15 km. Ir nors atstumas nėra didelis, tačiau jie yra užstrigę ilgam ir panašu, kad pasiekti Lietuvą geriausiu atveju pavyks tik sekmadienio vakarą.

Kaip informavo Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius, ekstremalių situacijų komisijos primininkas Arūnas Kacevičius, jau žinoma, kad po šios šeimos atvykimo artimiausiu metu laukiama dar apie 50 Ukrainos piliečių šeimų. Tai Kėdainiuose veikiančių įmonių darbuotojų šeimų nariai.

Arūnas Kacevičius./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Vicemeras Paulius Aukštikalnis kviečia visus, norinčius ir galinčius Kėdainiuose suteikti laikiną apgyvendinimo pagalbą ukrainiečiams pranešti apie tai el. paštu janina.ladygiene@kedainiai.lt, telefonu 8 645 04 643 arba skambinti jam asmeniškai telefonu +370 675 16 211 ar susisiekti socialinio tinklo paskyroje. 

Vicemeras Paulius Aukštikalnis, demokratų sąjungos ,,Vardan Lietuvos“ valdybos narys, judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas, neabejoja, kad kiekvienas mūsų krašto žmogus žino Laisvės vertę ir turi įrankių padėti Ukrainos žmonėms, kurie šiandien stovi ir už mūsų laisvę.

Paulius Aukštikalnis/Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip galime padėti Ukrainos žmonėms?

Blue/ Yellow

Grupė, teikianti pagalbą Ukrainos kariams. https://www.blue-yellow.lt/lt/

Stiprūs kartu

Registracija norintiems ir galintiems priimti ukrainiečių karo pabėgėlius: stipruskartu.lt

Lietuvos Raudonasis Kryžius

Renka lėšas nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje: redcross.lt/

1485

1 skambutis 5 EUR parama. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video