Į Kėdainius grįžta „Agrovizija“!

 Į Kėdainius grįžta „Agrovizija“!

Po dviejų metų pertraukos į mūsų kraštą grįžta viena didžiausių žemės ūkio ir technologijų paroda „Agrovizija 2017“. Dotnuvos laukuose, Akademijoje, ūkininkai ir žemės ūkio sektoriaus specialistai rinksis birželio 28-30 dienomis.

Ką galima pamatyti?

Birželio 28 dieną 10 valandą bus atidaryta paroda, vyks Lietuvos ūkininkų sąjungos varžytuvės. Visos dienos metu bus galima apžiūrėti augalų apsaugos technologijų, augalų veislių ir tręšimo parodomųjų bandymų laukų bei technikos ekspoziciją. Taip pat vyks žemės ūkio technikos demonstravimas.

Birželio 29-30 dienomis paroda veiks nuo 9 valandos ryto. Be ekspozicijos bus galima stebėti ir purkštuvų bei sėjamųjų šou.

Šių metų naujovės

„Agrovizija“ iš kitų žemės ūkio sektoriui naudingų parodų išsiskiria tuo, kad viskas vyksta lauko dienos principu – joje bus galima matyti realiomis sąlygomis augančius augalus,  prie kiekvieno sudominusio laukelio bus galima sužinoti ne tik kokios sėklos ten pasėtos, bet ir išgirsti visą technologinę auginimo grandinę.

Pasirengimas šių metų parodai prasidėjo dar pernai metų vasarą. Bandomuosius laukelius įrenginėjo ir prižiūrėjo visas būrys kvalifikuotų instituto mokslo darbuotojų ir technikų.

„Agrovizijoje 2017“ bus apie 700 bandyminių laukelių, kuriuose bus demonstruojamos žieminių  ir vasarinių kviečių, rapsų, miežių, avižų, rugių, cukrinių runkelių, bulvių, kukurūzų, žirnių, pupų, daugiamečių žolių veislės ir jų auginimo technologijos. Be to, šiemet padidėjo demonstruojamų augalų rūšių skaičius – pirmą kartą parodai auginami lęšiai, lubinai ir pluoštinės kanapės.

PROGRAMA:

Birželio 28 d.

10.00 Parodos atidarymas. Lietuvos ūkininkų sąjungos varžytuvės.

11.00 – 17.00 Augalų apsaugos technologijų, augalų veislių ir tręšimo parodomųjų bandymų laukų bei technikos ekspozicijos apžiūros pradžia.

11.00 – 13.00 Technikos demonstravimas indvidualiuose plotuose.

13.30 – 15.30 Technikos demonstravimas indvidualiuose plotuose.

Birželio 29 d.

09.00 – 17.00 Augalų apsaugos produktų, augalų veislių ir tręšimo parodomųjų bandymų laukų, technikos ekspozicijos apžiūra.

10.00 – 12.00 Purkštuvų šou.

13.00 – 15.00 Sėjamųjų šou.

Birželio 30 d. 

09.00 – 16.00 Augalų apsaugos produktų, augalų veislių ir tręšimo parodomųjų bandymų laukų, technikos ekspozicijos apžiūra.

10.00 – 12.00 Sėjamųjų šou.

13.00 – 15.00 Purkštuvų šou.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video