Kėdainiuose – respublikinė paraplegikų spartakiada

 Kėdainiuose – respublikinė paraplegikų spartakiada

Kėdainių rajono paraplegikų asociacija jau 15 metus rengia respublikinę paraplegikų spartakiadą, o jų asociacijai šiemet sukanka 20 metų. Tad mūsų mieste vyko spartakiada, skirta kėdainiečiui Lietuvos paraplegikų asociacijos įkūrėjui Stanislovui Kutkevičiui atminti ir Kėdainių rajono savivaldybės taurei laimėti.

Judantys vežimėliu

Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos pirmininkė Alma Margevičienė medalį įteikia užkietėjusiam sportininkui Stasiui Antanaičiui. / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.Paraplegikų spartakiados varžybose dalyvavo tik asmenys, judantys neįgaliojo vežimėliu. Atvyko sportininkai iš 4 rajonų: Kauno, Kaišiadorių, Raseinių ir Kėdainių.

Buvo sudarytos 5 paraplegikų sportininkų komandos, iš jų – 2 Kėdainių. Kiekvieną rajono komandą sudarė 4 žmonės.

Pirmą ir antrą vietas iškovojo Kėdainių rajono paraplegikų komandos, o trečią vietą užėmė Kaišiadorių krašto žmonių su negalia sąjungos komanda.

Asmeninėje rungtyje

Vyko penkių rungčių asmeninės ir komandinės varžybos: Ringo, 100 metrų sprintas, smiginis, šaudymas į taikinį iš orinio šautuvo, figūrinis važiavimas neįgaliojo vežimėlyje.

Daugiausiai apdovanojimų pelnė kėdainiečiai: Justinas Armalas, Stasys Antanaitis, Agnė Gulbinaitė, Modestas Tarasevičius, Virgilijus Žukauskas, Saulius Kuodis, Tautvydas Bieliakas ir Algimantas Vaicekauskas.

Užsisėdėti – nevalia

„Stengiamės judėti, sportuoti kuo daugiau, neužsisėdėti. Dukart per savaitę renkamės treniruotėms. Kasmet organizuojame šią spartakiadą, važiuojame kaip svečiai į kitus miestus varžytis įvairiausiose rungtyse.

Tiesą pasakius, mūsų asociacijos nariai yra labai užimti ir išties turi gana nedaug išeiginių. Ne vien sportuojame, bet ir saviveikloje dalyvaujame, būrelių turime“, – kalbėjo Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos pirmininkė Alma Margevičienė.

Pagerbė atminimą

Spartakiados dalyviai taip pat aplankė Stanislovo Kutkevičiaus ir Kėdainių paraplegikų asociacijos įkūrėjo Henriko Mataičio kapus.

Spartakiada finansuojama iš Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sporto projekto ir Kėdainių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto skyriaus projekto „Neįgaliųjų sporto

populiarinimas Kėdainių rajone“.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video