Kėdainių rajone dingo senolė – prašoma visuomenės pagalbos

 Kėdainių rajone dingo senolė – prašoma visuomenės pagalbos

Jau trečia para artimieji ir policijos pareigūnai ieško dingusios garbaus amžiaus Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Ažytėnų kaimo gyventojos Aldonos Jašmantienės. Močiutės ieškojo ir ugiagesiai vandens telkiniuose. Susitelkusi kaimo ir aplinkinių gyvenviečių bendruomenė nenuleidžia rankų ir toliau tęsia močiutės paiešką. Sekmadienio rytą Krakių seniūnas Egnestas Barčas sutelkė žmones paieškoms – jų susirinko gausus būrys. 

Savanoriai ieško močiutės visur,  kur tik įmanoma. Jie net po kelis kartus eina per tas pačias vietas ir prašo gyventojų  apžiūrėti savo daržines, tvartus. Senolė galėjo užeiti pasišildyti.

„Rinkos aikštė“ susisiekė su senolės dukra Neringa Salyniene. Ši papasakojo, kad močiutė išėjo tik su pižama ir neaišku, kokiu laiku – naktį ar ankstų rytą.

„Prisiminkite, gal kažką matėte neįprasto. Viskas labai svarbu. Pagalvokime, jei tai būtų Jūsų mama ar močiutė. Širdį spaudžia berašant, o ką jau kalbėti apie artimuosius, jiems dabar labai sunku. Tikėkimės, kad surasime gyvą ir sveiką“, – praneša Ažytėnų bendruomenė.  

Jei turite kokios nors informacijos, praneškite dingusiosios dukrai telefonu 86788552. Taip pat galite skambinti ir bendruoju pagalbos telefono numeriu 112.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video