Kas kaltas dėl infliacijos?

 Kas kaltas dėl infliacijos?

Jolanta Blažytė.

Jolanta BLAŽYTĖ

„Infliacija ES šalyse kasdien muša vis naujus rekordus. Bet šioje situacijoje yra įdomiausia ne kiek patys infliacijos rodikliai, bet kiek šių rodiklių skirtumai tarp atskirų šalių“, – teigia leidinio „Bloomberg“ analitikai, primindami, kad šiuo metu didžiausia infliacija yra Baltijos šalyse.

Analitikai pagrindine šių rodiklių skirtumų priežastimi vadina atskirų ES šalių nacionalines politikas.

Jų teigimu, kai kurios šalys labai ribotai reguliuoja elektros energijos rinkas, be to, kai kurios šalys skiria daugiau pagalbos namų ūkiams tam, kad kompensuotų didėjančias kainas.

Tai štai tokias didžiulės Lietuvos infliacijos priežastis įžvelgia leidinys „Bloomberg“.

Taigi, Lietuvos vadžia, akivaizdu, save myli kur kas labiau, nei Lietuvos namų ūkius, kuriems kompensuoti didėjančias kainas nėra nusiteikusi.

J. Blažytė

O kokias priežastis mato mūsų valdžios atstovai? Ogi labai paprastas: dėl visko kaltas Putinas. Štai Seimo narys konservatorius M. Lingė sako, kad Lietuvos infliacija tarsi apskritai nėra infliacija, o tik Putliacija.

Na, ok. Putinas tai Putinas. Tik įdomu, kodėl, pavyzdžiui, Maltoje infliacija beveik 4 kartus mažesnė nei Lietuvoje ir siekia tik 5,6 proc.?

Ar Maltoje Putinas kaltas keturis kartus mažiau?

Kartu primenu, kad 2019–2022 metais valdžios sektoriaus išlaidos, lyginant su kitomis ES šalimis, Lietuvoje didėjo daugiausia.

Taigi, Lietuvos vadžia, akivaizdu, save myli kur kas labiau, nei Lietuvos namų ūkius, kuriems kompensuoti didėjančias kainas nėra nusiteikusi.

Suprantu, kad meilė turi prasidėti nuo savęs. Tik, panašu, kad Lietuvos valdantiesiems meilė ties savimi ne tik prasideda, bet ir baigiasi.

23 Komentarai

 • Valdantieji nežinau ar supranta ką nors išvis apie ekonomiką. Tokia logika: „kainos kyla – viską jums visiems kompensuosime… balsuokite per rinkimus už mus.. ką?“

 • Ir kaip dar žmonės kenčia. kainos auga kiekviena dieną, o jiem nei motais.

 • Kokia sauni moteris Jolanta, stwbiu ja feisbuke ir zaviuosi. Nebuciuoja koncervm uzpakalio, o sako kaip yra.
  Sako tiesa apie situacija Ukrainoje, apie Rusija, apie skiepus.
  Nors esu jaunas vyras, bet galiu drasiai teigti – Jolanta yra mano svajoniu moteris.
  Jos nemyleti yra neimanoma, daug dave kedainiams, daug duoda ir savi sekejams. Pagarba, Jums Jolanta <3 aciu uz viska.

  • Manau,, tau laikas butu i Donbasa pas Pasulina. Esi jaunas. Beviltiskai bukas. Pats tas.

  • Ji Putleriui bučiuoja ne tik užpakalį. Totali vatnikė. Labai tendensingi straipsniai prieš Lietuvą ir visą valdžią, kokia ji bebūtų. Parsidavusi Putlerio pakalikė

   • O tu kas?
    Ne pagal tavo primityvę galvoseną straipsnis?
    Galvoji, kad visiems patinka tavo parašyta biaurastis?
    O tavo blevyzgos tik patvirtina, kad esi tikrų tikriausias banderlogas!

  • esi , turi gera logika

 • Tikrai drąsi moteris. Domisi viskuo. Ir giliai ne tik pagal Delfio rašinėlius.

  • Kad uspaskichai turi akcijų delfyje ir belekada gali išreikšti ten savo nuomonę. Kaip ir partijos nariai, pvz fiodoro

 • Kuo daugiau padėsim Ukrainai tuo daugiau bus nesąmonių Lietuvoje. Visiškas dugnas bus Lietuvoje.

  • Uspaskienes straipsnis, tai kalti turbut 1.skiepai, 2.konservatoriai, 3.ukrainieciai.

   Viskas parasyta vatiniu rašalu ir paantspauduota smegenų plovimo skysčiu.

   Turbūt ir jav, kur didziule infliacija, irgi kalti tie patys.

   O siaip pinigu spauadintu nereikia kesti i rinka jr nrbus infliacijos. Gavot pinigu lietu, dabar turesit infliacijos potvyni.

  • Kuo daugiau padesim nuostabiai Ukrainos, tautai, kovojanciai uz krikscionybes ir graiku filosofu sukurta civilizacija musu, tuo maziau liks tokiu zmoniu padermes isgamu kaip tu, tuo greiciau nudves ir subyres nacistine orku skyle, tuo pasailyje bus maziau blogio.

   • Neveltui pasivadinai „Ss“ ir visiems pasidarė aišku, kad esi fašistinis esesininkas!
    Tavo beprotiška neapykanta žmonėms rodo, kad tu pats esi apsinarkošines išgama, kaip ir ukrų nacistai ir banderininkai, kurie jau ištisus 8 metus žudo savo gyventojus bombarduodami jų namus!

    • Tu anonime na…. su savo kvailais komentarais! Vos ne po kiekvienu straipsniu rašai savo kvailus komentarus. Esi ne tik beraštis, bet dar ir akivaizdžiai nesveikas žmogus, sergantis asmenybės susidvejinimu ar susitrejinimu.

  • Kuo daugiau padesim nuostabiai Ukrainos, tautai, kovojanciai uz krikscionybes ir graiku filosofu sukurta civilizacija musu, tuo maziau liks tokiu zmoniu padermes isgamu kaip tu, tuo greiciau nudves ir subyres nacistine orku skyle, tuo pasailyje bus maziau blogio

  • Žinoma dugnas, nes prie to jau atėjome.
   Savi žmonės šiukšlės, svarbiausia apginkluoti ukrus.

 • Ciulpia tegul tie ukrainieciai mano varpa. As jiems aukosiu blet. Asol jie vos kakolai. Teisingai Jolanta sako. Greiciau rusai uzbaigtu viska ir butu ramu. Gybentume gerai kaip gyven.o sikniniai per mylejimadi per ruta nesa raupus

 • Pritariu, visais rūpinamės išskyrus savus.

 • Bobelė gina ruskius

  • Teisingai Jolanta reikia gerbti rusus, sitas portalas irgi rusui priklauso del to mes ji ir gerbem

   • Tu gerbi, o ne mes! Kalbėk tik už save.

 • Ir kaipgi be Blažytės trigrašio ir “ genialių“ minčių? Visos valdžios, kaip jos besivadintų, myli tik save. Taip pat ir turtingi verslininkai myli save labiausiai, kitaip nebūtų turtingi. Blažytė taip pat netrykšta meile kitiems. Viename interviu Blažytės buvęs sutuoktinis V.Uspaskich pasakė, kad Jalantai ( taip taria jos vardą) rūpi tik verslas ir pinigai. Matyt, kad karas stipriai kirto per Blažytės kišenę. Akivaizdu, kad Blažytė yra prorusiška ir proputiniška.

 • Lygina tarsi B su pirštu. Maltos nieks okupuot nenori, o baltijos šalis nori ir Baltijos šalys ryškiai labiau priklausomos nuo rusijos nei Malta. Todėl ir šalinamės nuo rusijos, taip kainos dabar paaugo, bet vėliau infiliacija mažės ir vis labiau laisvėsim nuo ruso. Kainos gal didesnės trumpam pabus, bet po to tik daugiau laisvės be ruso. O ko nepaminit kad pensijas padidino bei minimalius atlyginimus, kai infiliacija padidėjo? Kad pvm nuiimė nuo šildymo? Kad mažins maisto pvm nepaminit?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video