Kamuoja sąnarių skausmas? Štai, ko reikėtų vengti

 Kamuoja sąnarių skausmas? Štai, ko reikėtų vengti

Sąnarių skausmas gali sukelti labai daug nemalonių pasekmių. Jį patiriantys žmonės  greičiau pavargsta, jiems tampa sunkiau įveikti ilgesnius atstumus, kelionės pėsčiomis jau nebeteikia malonumo, o kai kurių veiklų apskritai tenka atsisakyti. Svarbu pastebėti, kad šiems žmonėms, siekiant išvengti padėties pablogėjimo, t.y., dar intensyvesnio bei aštresnio skausmo, reikėtų vengti tam tikrų dalykų. Kokių?

Ne paslaptis, kad vėsus ir drėgnas oras, dargana yra viena iš priežasčių, galinčių dar labiau padidinti sąnarių skausmą bei dėlto patiriamą diskomfortą. Taigi, kad išvengtumėte šio scenarijaus, atkreipkite dėmesį į tai, kad, jei teks būti ilgiau lauke, kai oras – vėsus, drėgnas bei darganotas, tai turėtumėte tam tinkamai pasiruošti, t.y., pasirūpintų patikima rankų ir kojų apsauga.

Tam puikiai tiks šiltos, švelnios, jaukios iš natūralių žaliavų pagamintos, šildančios, tačiau tuo pat metu ir orą praleidžiančios, pirštinės bei kojinės, taip pat svarbu įsigyti ir ypač kokybišką, drėgmei nepralaidžią avalynę.

Dar vienas dalykas, kurio taip pat reikėtų vengti, yra menkas fizinis aktyvumas. Nors galbūt tai skamba šiek tiek paradoksaliai kadangi iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad sąnarių skausmą patiriantis žmogus apskritai neturėtų rinktis fizinio aktyvumo, tačiau situacija iš tiesų yra priešinga: fizinis krūvis yra labai reikalingas bei vaidina svarbų vaidmenį. Viskas todėl, kad būtent fizinio krūvio metu sąnarys yra  geriau aprūpinamas krauju, o tai leidžia išvengti sąstingio.

Sąnarių skausmo išvargintiems pacientams, yra svarbu atkreipti dėmesį ir į savo mitybą, o tiksliau – vengti druskos bei acto, kadangi  gausus jų vartojimas gali tik dar labiau paaštrinti skausmą.

Taigi, kaip matyti, jei susiduriate su sąnarių skausmu jums reikėtų vengti tam tikrų dalykų: drėgno bei vėsaus oro – ginkitės nuo jo šiltomis bei švelniomis pirštinėmis bei kojinėmis. Taip pat venkite fizinio krūvio nebuvimo – jums tiesiog būtina lengva mankštelė kasdien, kadangi tai geriau aprūpins sąnarius krauju Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad reikia vengti ir gausaus druskos bei acto vartojimo.

Na, o jei skausmas jau tapo nepakeliamas, tokiu atveju, pravers operacija.  Tai – greitai bei saugiai atliekama procedūra, kuri grąžins aukštesnę gyvenimo kokybę.

2 Komentarai

  • sita erotine nuotrauka nera tinkama straipsniui

    • kodėl tokia nuotrauka prie šito straipsnio??????????????????????????????

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video