Kamparo aliejaus galia: naudos Jūsų sveikatai

 Kamparo aliejaus galia: naudos Jūsų sveikatai

Kamparo aliejaus yra išgaunamas iš medžių. Egzistuoja dviejų tipų medžiai, kurie džiugina šio aliejaus išgavimu. Dažniausiai jis pasiimamas iš Cinnamonumm Camphora, kiek rečiau iš Dryobalanops Camphora. Iš abiejų medžių išgaunamas kamparo aliejus yra gana panašus, jo savybės yra beveik tokios pačios, tačiau minimaliai varijuoja aromatas, konsistencija bei kitos smulkmenos. Visgi, svarbiausia, kad gaunamas norimas efektas, džiugina gerosios kambario aliejaus savybės.

Įvairiapusis kamparo aliejus

Nors kamparo aliejus nėra labai dažnai aptariamas ir labai plačiai žinomas, tačiau jo poveikis žmogus tikrai gana didelis. Ne veltui šiuo metu, kai natūralistų atsiranda vis daugiau, poreikis įsigyti šį aliejų tampa vis didesnis.

Pirmiausia kamparo aliejus dažniausiai atpažįstamas iš labai malonaus aromato, taip pat jis pasižymi ir medicininėmis savybėmis, tad dažnai naudojamas ir gydymo tikslus. Tinka ir kaip stimuliatorius, gali būti naudojamas ir kaip antiseptikas. Jis malšina spazmus, taip pat ir paburkimus, gali sumažinti alergijos poveikį, veikia kaip priešuždegiminis vaistas, geba dezinfekuoti, ramina nervų sistemą bei turi daugelį kitų poveikių, kurie dažniausiai paskatina išbandžius šį aliejų ir toliau mėgautis jo nauda.

Pagalba tiems, kurie serga

Nors kamparo aliejus gali būti naudojamas ir kaip grožio priemonė, tačiau dažniausiai perkamas gydymo tikslais. Žemiau detalizuosime jo poveikius, kurie dažniausiai ir skatina išbandyti šį aliejų.

  • Stimuliuoja bei gerina virškinimą.

Pirmiausia, šis aliejus yra puikus stimuliatorius, kuris gali apdėti pagerinti kraujotakos darbą. Deja, Lietuvoje kas kelintas žmogus susiduria su kraujotakos sutrikimais, kurie sukelia įvairius skausmus. Šia aliejus gali būti naudojamas kaip prevencinė priemonė. Jis taip pat skatina ir metabolizmą, tad tinkamas tiems, kurie bando numesti svorio. Papildomai gerina ir virškinimo sistemą, sekrecijos veiklą. Siūlomas ir tokiu atveju, kai norisi kiek sumažinti KMI, ir tokiu atveju, kai norisi paprasčiausiai geriau jaustis. Poveikis bus pamatomas tik tokiu atveju, kai aliejus bus vartojamas reguliariai, žinoma, kai bus naudojamas geros kokybės gaminys.

  • Antiseptikas, kuris atbaido vabzdžius.

Taip pat šis aliejus yra naudojamas ir kaip dezinfekcijos priemonė, kartais yra vadinamas pačiu natūraliausiu antiseptiku. Jį siūloma pilti į geriamą vandenį, taip siekiant detalesnės dezinfekcijos. Retas žino, tačiau šis aliejus taip pat gali būti naudojamas ir kaip vabzdžių atbaidymo įrankis, kadangi jo aromatas dažniausiai labai nepatinka uodams. Paprasčiausiai tepkite aliejų ant savo odos.

Kadangi priemonė geba dezinfekuoti – tuo pačiu tai yra puiki pagalba kai norisi išvengti mikrobų dauginimosi, tad gali būti tepamas ir ant žaizdos. Kai kurie šiuo aliejumi taip pat gydo ir labai įvairias grybelinės kilmės infekcijas. Tačiau būtina yra tartis su mediku, kad jis patvirtintų, jos galimas kamparo aliejaus naudojimas Jūsų atveju.

  • Ramina nervus ir padeda nuo streso.

Kamparo aliejus taip pat yra puiki pagalbinė priemonė tiems, kurie daug stresuoja. Deja, dėl gana įtempto gyvenimo tempo šiais laikais daugelis žmonių neturi laiko poilsiui, tad juos kankina nervinės atakos, panikos atakos, kurios vargina, kurios ilgainiui nuo psichinių ligų tampa fizinėmis. Štai nervus bei skausmą malšinantis kamparų aliejus gali padėti sumažinti sudirginimą, tam tikra prasme ir padėti pagerinti nervų sistemos ligų poveikį Jūsų kasdienybei, taip at ir gerina miego kokybę.

  • Malšina skausmus.

Dar viena kamparo aliejaus nauda yra ta, kad jis gali apdėti sumažinti skausmus. Džiugu, kad vis daugiau žmonių imasi natūralių metodų, o ne vaistų, kurie galimai padeda tam kartui sumažinti skausmą, tačiau kitu atveju gali sukelti virškinimo ligas, skrandžio skausmus, kepenų ligas. Šis aliejus yra puiki pagalba tokiu atveju, kai kankina raumenų arba sausgyslių skausmai, kurie atsiranda įvairūs spazmui nuo uždegimo ir t.t.

  • Veikia ir kaip afrodiziakas.

Retas žino, kad kamparo aliejus gali veikti žmogų ir kaip afrodiziakas. Taigi, tai gali būti pagalba tiems, kurių libido sumažėjo. Kadangi tokiais atvejais visada pirmiausia siūloma imtis natūralių metodų – šis aliejus gali būti viena iš daugelio priemonių. Kai kurie medikai teigia, kad išoriškai jis net gali išgydyti erekcijos problemas, kadangi stimuliuoja kraujotaką.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video