Kaip išsirinkti tinkamas akėčias?

 Kaip išsirinkti tinkamas akėčias?

Visi žemės ūkio atstovai puikiai žino, jog šios verslo šakos sėkmei labai didelę įtaką daro naudojama technika. Atliekant įvairius žemės ūkio darbus reikia naudoti skirtingo tipo įrangą. Viena tokių – akėčios. Tai itin naudinga žemės ūkio technika, kuri suteikia galimybę efektyviai ir pakankamai greitai pašalinti piktžoles bei atlikti kitus, žemės ūkyje svarbius darbus. Tokia įranga gali būti įvairių rūšių. Jų rūšis nurodo, kokią paskirtį gali atlikti konkretus akėčių modelis. Ekologinės ir ražieninės  – pagrindinės akėčių rūšys, kurias sėkmingai galima pritaikyti skirtingiems žemės ūkio darbams. Kam naudojama skirtingų rūšių įranga ir kokį akėčių tipą reikėtų rinktis norint atlikti vienokius ar kitokius derliaus puoselėjimo darbus?

Ekologinės akėčios  – funkcionali įranga, pritaikyta būtiniausiems darbams

Jeigu dirbamuose žemės plotuose norite greitai ir efektyviai išnaikinti piktžoles ar pašalinti sukietėjusią žemės plutą, tuomet ekologinis akėčių variantas yra geriausias pasirinkimas. Kokybiška, šiuolaikinėmis gamybos technologijomis pagrįsta įranga yra pritaikyta skirtingoms dirvos sąlygoms.

Šis įrenginys ne tik idealiai pasirūpina visapusiška lauko priežiūra po derliaus nuėmimo, bet ir užtikrina itin tolygų ravėjimo procesą. Norint sėkmingai atlikti ne tik grėbimą, piktžolių naikinimą ar ražienų akėjimą, bet ir kitus žemės ūkio darbus, ekologines akėčias galima komplektuoti ir su kitais agregatais.

Ražieninės akėčios – nepamainomas pagalbininkas po derliaus nuėmimo

Ražieninės akėčios yra nepamainomas pagalbininkas atliekant svarbiausius darbus po derliaus nuėmimo. Šio tipo įranga ne tik efektyviai naikina piktžoles, bet ir šalina įvairius, pasėliams grėsmę keliančius kenkėjus. Naujos kartos ražieninės akėčios įprastai yra pakankamai universalūs įrenginiai, pritaikyti skirtingų tipų ražienai. Siekiant tolygaus įrenginio funkcionavimo, su ražieninėmis akėčiomis galima naudoti skirtingus diskus arba peilinius volus.

Kaip išsirinkti optimalų akėčių variantą?

Ekologinė ir ražieninė įranga pasižymi skirtingomis, tik joms būdingomis savybėmis. Todėl renkantis tokio tipo techniką, visų pirma reikia objektyviai įvertinti savo poreikius ir atsižvelgiant į juos, pasirinkti tinkamą akėčių rūšį. Vertinant savo ūkio poreikius, didžiausią dėmesį reikėtų skirti dirvožemio sudėčiai ir struktūrai. Įvertinus šias aplinkybes, nesudėtingai galima pasirinkti akėčias, maksimaliai pritaikytas konkrečioms dirvos sąlygoms. Jei susiduriate su skirtingomis dirvos sąlygomis, galima rinktis universalų įrenginį, kuris puikiai tinka įvairiems dirvožemių tipams.

Taip pat reikėtų atsakingai apgalvoti akėčių naudojimo paskirtį. Lengvesniems žemės ūkio darbams, rekomenduojama rinktis ekologines akėčias, kurios puikiai atlieka visus būtinuosius darbus. Renkantis tokio tipo įrangą, taip pat svarbu atsižvelgti į tam tikrus technikos parametrus. Pasirinkus techniką, turinčią didesnio skersmens diskus, žemės dirbimas bus atliekamas didesniame gylyje. Analogiškai, pasirinkus diskus su mažesniu skersmeniu, žemės dirbimas bus ne toks gilus.

Na ir svarbiausia – įrangos kokybė ir gamintojas. Renkantis tokio tipo techniką, tikrai nereikia orientuotis į itin pigią, abejotinos kokybės techniką. Tik kokybiška, gerą reputaciją turinčių gamintojų įranga savo paskirtį atlieka nepriekaištingai ir patikimai tarnauja daug metų. Naudojant prastos kokybės akėčias, tikrai negalėsite džiaugtis maksimaliai našiu ar juolab komfortabiliu darbo procesu. Todėl visada geriau investuoti į kokybišką, naujausiomis gamybos technologijomis pagrįstą techniką. Jeigu esate sumanus ūkininkas, kuris visada ieško geriausio kainos ir kokybės santykio – aukštos kokybės ekologinės ir ražieninės akėčios internetu gera kaina parduodamos Audrokesta.lt parduotuvėje.

Šioje parduotuvėje parduodami skirtingi, puikia kokybe išsiskiriantys akėčių modeliai, pažymėti ne tik patrauklia kaina, bet ir visame pasaulyje pažįstamais prekiniais ženklais. Jeigu nesate tikri dėl savo pasirinkimo – Jūsų lauks ir kompetentingos bei visiškai nemokamos profesionalų konsultacijos, kurios neabejotinai palengvins visą pasirinkimo procesą ir padės priimti geriausią sprendimą greičiau.

1 Komentaras

  • Ne,nuostabybė laikraštis.Čia ir apie burnos higieną,ir apie spynų avarinį atrakinimą ,ir apie akėčių pasirinkimą galima gana plačiai sužinoti…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video