Kaip išsirinkti prausiklį sausai ir pleiskanojančiai veido odai?

 Kaip išsirinkti prausiklį sausai ir pleiskanojančiai veido odai?

Renkantis veido prausiklį sausai ar pleiskanojančiai odai, būtina suprasti savo odos poreikius. Iš čia svarbu pasirinkti formulę, skirtą sausai odai, ir žinoti naudingas sudedamąsias dalis, kurių reikia ieškoti, kad būtų optimizuota odos išvaizda. Sausą odą gali turėti kiekvienas bet kokio amžiaus, o tai dažnai nutinka dėl to, kad oda praranda per daug vandens ar natūralių aliejų.

Sausos odos priežastys yra drėgmės trūkumas aplinkiniame ore, atšiaurūs muilai ir kiti odos priežiūros produktai, genetinis polinkis, dėl kurio oda gamina mažiau riebalų (arba riebalų), tam tikri vaistai (pvz., skirti sumažinti cholesterolio kiekį) 1 ir lėtinės ligos, tokios kaip egzema, psoriazė ir diabetas. Nepriklausomai nuo konkrečios pagrindinės priežasties, dauguma sausos odos turi vieną bendrą bruožą: pažeistas odos barjeras. Odos barjeras sukurtas taip, kad nepatektų į drėgmę ir nepatektų dirgiklių, tačiau kai jis neveikia taip, kaip turėtų, drėgmė lengviau išgaruoja ir galimi dirgikliai patenka į vidų.

Štai ingredientai, kurių reikia ieškoti, kad jūsų veido prausikliai pagelbėtų pleiskanojančiai odai. Be švelnios, švelnios formulės, yra keletas papildomų naudingų ingredientų, kurių reikia ieškoti sausai pleiskanojančiai odai skirtame veido valiklyje. Hialurono rūgštis: Hialurono rūgštis yra cukrus, kurį natūraliai gamina organizmas.

Natūraliai odoje randama hialurono rūgštis yra atsakinga už odos putlumą ir apimtį. Šis ingredientas gali pritraukti ir išlaikyti drėgmę, todėl jis yra puikus nekomedogeninis drėkinamasis ingredientas.

Veido prausiklis sausai odai su hialurono rūgštimi suformuoja drėkinimo sluoksnį ant odos, kuris sustiprina jos švelnumo ir glotnumo pojūtį. Hialurono rūgštis ne tik drėkina odos paviršių, bet ir padeda stangrinti, nuraminti ir putlinti odą. 

Keramidai yra lipidai, kurie veikia kaip „skiedinys“ tarp odos ląstelių „plytų“, kad sustiprintų odos barjerą ir padėtų odai išlaikyti drėgmę. Keramidai taip pat padeda odos barjerui apsaugoti nuo aplinkos agresorių, tokių kaip dirgikliai ir tarša.

Nesant tinkamo keramidų santykio, odos barjeras gali būti pažeistas, o tai gali sukelti sausumą, niežėjimą ir dirginimą. Sausai odai skirtas veido valiklis, kurio sudėtyje yra keramidų, padeda sumažinti valymo sukeltą barjero pažeidimą, o tai savo ruožtu gali padidinti odos drėgmės lygį.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video