Kainų leidiniai: ar jie vis dar aktualūs šiandien?

 Kainų leidiniai: ar jie vis dar aktualūs šiandien?

pexels matheus cenali nuotr.

Kada paskutinį kartą savo pašto dėžutėje radote parduotuvės nuolaidų leidinį? Tikriausiai, tai būna labai retai: juk vis daugiau parduotuvių tinklų stengiasi mažinti atliekų kiekį. Vis dėlto, tai anaiptol nereiškia, kad šiandien kainų leidiniai nėra aktualūs. Tiesiog keičiasi jų pateikimo forma. Vis dar abejojate ar kainų leidiniai šių laikų žmogui yra reikalingi? Pateikiame kelis argumentus, kodėl kartkartėmis verta juos perversti.

Puiki galimybė iš anksto sužinoti apie nuolaidas ir sutaupyti

Jau įžangoje užsiminėme, jog didelė dalis parduotuvių tinklų nusprendė akcijų leidinių į pašto dėžutes nebesiųsti. Viena iš tokių parduotuvių – IKI: „Tvarumas yra neatsiejama mūsų veiklos dalis. Nuolat peržiūrime ir diegiame įvairius sprendimus, kurie prisideda prie tvarumo tikslų. Siekdami mažinti atliekų kiekį ir poveikį aplinkai, neplatinsime popierinio leidinio į gyventojų pašto dėžutes”, – tokia oficiali šio tinklo pozicija.

Vis dėlto, IKI leidinys vis dar prieinamas fizinėse parduotuvėse, o taip pat – internete arba išmaniojoje programėlėje. Kodėl jį verta peržiūrėti? Atsakymas gana akivaizdus – čia pateikiamos visos parduotuvėje taikomos nuolaidos. Žinodami akcijas, galite planuoti savo apsipirkimą ir preliminarų biudžetą iš anksto.

Paprasčiau palyginti kainas

Jums aktualu, kurioje parduotuvėje taikoma nuolaida jūsų mėgstamai prekei? O gal norite palyginti, kiek toje pačioje parduotuvėje kainuoja vieno gamintojo produktas, o kiek – kito? Vėlgi, kainų leidiniai jums tikrai pravers. O geriausia tai, kad internete galite atrasti puslapių, talpinančių populiariausių parduotuvių nuolaidų leidinius. Viskas vienoje vietoje, todėl palyginti – itin paprasta.

Galima atrasti naudingos informacijos, patarimų

Savaitiniai parduotuvių leidiniai įprastai orientuoti į akcijas. Vis dėlto, didelė dalis prekybos tinklų leidžia ir sezoninius/teminius leidinius, kuriuose pateikiamos ne tik būsimos nuolaidos, bet ir įvairūs receptai, patarimai, netgi žinomų žmonių interviu apie jų mitybos įpročius ir pan. Ką gi tai reiškia? Ogi tai, jog parduotuvių leidiniai kartais būna tarytum žurnalai, kuriuos galima skaityti visiškai nemokamai, o naudingos informacijos – apstu. Puiki veikla kavos pertraukėlei!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video