Kaimynų budrumas padėjo išvengti didesnės nelaimės

 Kaimynų budrumas padėjo išvengti didesnės nelaimės

Asociatyvi „Rinkos aikštės” archyvo nuotr.

Jei ne kaimynų budrumas, Medininkų kaimo gyventojams ketvirtadienio vakaras galėjo turėti skaudžių pasekmių. Išvydę iš kamino besiveržiančias liepsnas, jie nedelsdami iškvietė pagalbą.

Bendrajame pagalbos centre 19 val. 56 min. buvo gautas pranešimas, kad Krakių seniūnijos Medininkų kaimo Medininkų gatvėje dega kaimynų namo kaminas – iš jo veržiasi liepsnos.

Į nurodytą vietą atvykę ugniagesiai nustatė, kad kamine dega suodžiai. Gelbėtojai situaciją kontroliavo ir budėjo tol, kol suodžiai visiškai išdegė.

Namas, kuriame kilo gaisro pavojus, yra vieno aukšto su mansarda, mūrinis, su medine perdanga ir dvišlaičiu šiferiu dengtu stogu.

Laimei, gaisras neišplito ir didesnės žalos pavyko išvengti. Įvykio aplinkybės šiuo metu tiriamos.

Daugeliui gali atrodyti, kad degantys suodžiai kamine – menka bėda, tačiau ugniagesiai sako, kad taip nėra – tai visavertis gaisras, nes jo neįmanoma kontroliuoti. Gyventojams primenama, kad kaminus valyti būtina kiekvieną pavasarį, pasibaigus šildymo sezonui, ir kiekvieną rudenį, prieš pradedant naują šildymo sezoną.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Skip to content