Ką reikia žinoti apie padangų motociklui pirkimą?

 Ką reikia žinoti apie padangų motociklui pirkimą?

Labai svarbu žinoti, kokias motociklo padangas pirkti, jei norite išnaudoti visas motociklo galimybes. Tačiau reikia atsižvelgti į daugybę skirtingų veiksnių, kurie gali labai apsunkinti sprendimą. Štai kur atsiranda motociklų padangų pirkimo vadovas. Svarbu žinoti, kada pakeisti motociklo padangas. Tuomet reikia apgalvoti, kokio tipo motociklų padangas reikia pirkti. Galiausiai, pirkdami motociklo padangas taip pat turite atsižvelgti į tokius veiksnius kaip dydis, protektoriaus raštas, kameros ir bekamerės ir daug daugiau. Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius ženklus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kai reikia pakeisti motociklo padangas. Taip pat aptarsime įvairių tipų padangas rinkoje. Po to pateiksime keletą pirkimo patarimų, kad galėtumėte pasirinkti tinkamas motociklų padangas savo dviračiui. 

Kada reikia keisti motociklų padangas ?

Akivaizdu, kad prieš perkant naują padangų komplektą reikėtų pasidomėti, ar būtina keisti esamas. Turėtumėte pakeisti padangas, jei jos labai susidėvėjusios ar pažeistos, tačiau yra ir kitų ženklų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Pažiūrėkime, kaip galite nustatyti, ar turėtumėte pakeisti motociklo padangas. 

Padanga pradurta 

Motociklų padangos yra tvirtos ir patvarios, tačiau dėl to jos nėra apsaugotos nuo pradūrimų. Jei taip atsitiks, turėtumėte paskambinti profesionaliam mechanikui, kuris pakeis padangą. Padangą galite taisyti patys, tačiau tam reikia šiek tiek žinių ir įgūdžių, kaip tai padaryti. Tai verta išmokti, jei daug važinėjate.

Pasiekta protektoriaus nusidėvėjimo riba 

Kai kurių „Michelin“ padangų pagrindinių griovelių apačioje yra nusidėvėjimo indikatorius, kuris gali būti labai naudingas nustatant, kada reikia pakeisti motociklo padangas. Tačiau turėtumėte pakeisti padangą, kol ji nepasiekia ribinės vertės, kad būtumėte tikri, jog padangos motociklams bus saugios ir užtikrins optimalų veikimą iki to momento, kai jas pakeisite. 

Senėjimo požymiai 

Padangos naudojimo trukmę sunku numatyti, nes ji priklauso nuo kelių veiksnių. Pavyzdžiui, tokie dalykai kaip oras, apkrova, greitis, slėgis ir važiavimo stilius tiesiogiai veikia padangos tarnavimo laiką. Tačiau turėtumėte reguliariai tikrinti, ar padangose ​​nėra senėjimo požymių. Jei pastebėjote protektoriaus susidėvėjimą ar įtrūkimus, laikas įsigyti naują padangų komplektą. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video