Ką bando paslėpti Kėdainių meras po viešai platinamu melu?

 Ką bando paslėpti Kėdainių meras po viešai platinamu melu?

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių meras Valentinas Tamulis nepasipriešino planams Zabieliškio sąvartyne plėsti veiklą atidarant čia Kauno regiono maisto atliekų tvarkymo liniją ir balsuojant dėl tokio projekto susilaikė, tačiau sulaukęs už tai kritikos, ne tik puolė teisintis, bet ir viešai ėmė meluoti bei šmeižti buvusį savo pavaldinį – anuometinį savivaldybės administracijos direktorių Arūną Kacevičių. Esą šis žinojo apie planus Zabieliškyje, tačiau nei jo kaip mero, nei tarybos narių, nei visuomenės apie tai neinformavo ir neva dėl tuomet artėjančių rinkimų šią informaciją „laikė stalčiuje“.

Kaltinimus laiko melu ir šmeižtu

Buvęs savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius tokią mero V. Tamulio viešai platinamą informaciją vadina melu ir šmeižtu, už kurią tiek V. Tamuliui, tiek ir jo pasisakymus platinančiai visuomenės informavimo priemonei „Kėdainių mugė“ gali tekti atsakyti.

Juolab kad prieš paskleidžiant šmeižikišką informaciją, į A. Kacevičių kreipėsi minėtos žiniasklaidos priemonės atstovai ir jis atsakė į visus jų pateiktus klausimus, tačiau publikacijoje ne tik nepateikti jo atsakymai, bet ir publikuoti tikrovės neatitinkantys teiginiai, kuriuos atsakydamas į klausimus A. Kacevičius jau buvo paneigęs.

Tikėtina, kad tikrovės neatitinkanti informacija viešai galėjo būti paskelbta sąmoningai, siekiant sumenkinti ir apšmeižti A. Kacevičių arba galbūt bandant padėti pasiteisinti V. Tamuliui.

Tikėtina, kad tikrovės neatitinkanti informacija viešai galėjo būti paskelbta sąmoningai, siekiant sumenkinti ir apšmeižti A. Kacevičių arba galbūt bandant padėti pasiteisinti V. Tamuliui.

Aut. past.

Meluoja, kad dalyvaudavo valdybos posėdžiuose

„Kėdainių mugės“ publikacijoje teigiama, kad apie rengiamus planus Kėdainių pašonėje (Zabieliškio sąvartyne) buvusi valdžia, (kurios lyderis tuomet buvo pats V. Tamulis), nutylėjo, esą administracijos direktorius apie tai žinojo, bet niekam nesakė.

Tikinama, kad dar prieš metus Kauno regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) valdybos posėdyje dalininkams buvo pristatyta „Maisto studija“, kurioje pateikiama informacija ir apie numatomą įrengti maisto atliekų tvarkymo liniją, tad esą A. Kacevičius žinojo apie tokius planus, nes, pasak „Kėdainių mugės“, jis tuomet atstovaudavo Kėdainiams valdybos posėdžiuose.

A. Kacevičius atremia, kad tokia informacija – visiškas melas. KRATC valdybos posėdžiuose jis niekada nedalyvaudavo, nes neturėjo tokios teisės – jo savivaldybė nebuvo delegavusi į valdybos narius.

Praėjusią kadenciją valdybos narys nuo Kėdainių buvo savivaldybės Bendrojo skyriaus vedėjas Egidijus Grigaitis. Pats A. Kacevičius rajono savivaldybei atstovaudavo KRATC dalininkų susirinkimuose, o ten niekuomet nebuvo kalbama apie galimybę maisto atliekų tvarkymo liniją įrengti Zabieliškyje.

„Aš manau, kad meras, pasitelkęs visuomenės informavimo priemonę, viešai meluoja ir šmeižia mane dėl nebūtų dalykų tiesiog bandydamas pats išsisukti dėl to, kad dalininkų susirinkime jis nepasipriešino Zabieliškio sąvartyno veiklos plėtrai ir balsuodamas susilaikė.

A. Kacevičius

Apkaltino informaciją „laikius stalčiuje“

„Mero viešai mesti kaltinimai, esą apie KRATC planus dėl Zabieliškio neinformavau nei jo, nei tarybos, nei visuomenės ir dar neva sąmoningai nuslėpiau šią informaciją, esą dėl rinkimų ją „palaikiau stalčiuje“, yra visiškas melas ir šmeižtas.

Jei važiuodavau į vienokius ar kitokius susirinkimus, visada informuodavau apie tai V. Tamulį. Ir informuodavau ne tik apie svarstomus klausimus, bet ir grįžęs apie priimtus sprendimus“, – sako A. Kacevičius.

A. Kacevičius visada sakė, kad jokios Zabieliškio sąvartyno plėtros negali būti

„Kad turėsime rūpesčių dėl Zabieliškio, buvo užsiminta tik viename Kauno apskrities savivaldybių administracijų direktorių pasitarime. Tuomet buvo prisiminta, kad dar 2017 ar 2016 metais, kai Kėdainių rajono meras buvo Saulius Grinkevičius, yra patvirtintas kelerių metų perspektyvos atliekų tvarkymo planas, kuriame yra numatyta Zabieliškio plėtra, tad tame pasitarime buvo iškeltas klausimas – tai ką darysime?

Jau tada kolegoms pasakiau, kad jokios Zabieliškio sąvartyno plėtros nebus ir kėdainiečiai to nepalaikys. Iš karto siūlau atsisakyti tokių planų ir teigiau, kad mūsų žmonės streikuos ir niekada nesutiks su Zabieliškio plėtra. Tuomet diskusijos tuo ir buvo baigtos.

Šis klausimas man dirbant savivaldybės administracijos direktoriumi daugiau nebuvo svarstomas“, – sako A. Kacevičius.

„Tikrai yra rimta problema, kai tokias atsakingas pareigas einantis žmogus arba nesigilina į situaciją ir nesuvokia ką kalba, arba sąmoningai bando pridengti savo klaidas.“

A. Kacevičius

Meras bando išsisukti?

Paklaustas, kodėl dabar meras V. Tamulis jį kaltina nuslėpus informaciją apie KRATC planus Zabieliškio sąvartyne, A. Kacevičius sako: „Aš manau, kad meras, pasitelkęs visuomenės informavimo priemonę, viešai meluoja ir šmeižia mane dėl nebūtų dalykų tiesiog bandydamas pats išsisukti dėl to, kad dalininkų susirinkime jis nepasipriešino Zabieliškio sąvartyno veiklos plėtrai ir balsuodamas susilaikė.

Tik nežinau, ar jis tai padarė neįsigilinęs į situaciją, ar sąmoningai.

Tikrai yra rimta problema,  kai tokias atsakingas pareigas einantis žmogus arba nesigilina į situaciją ir nesuvokia ką kalba, arba sąmoningai bando pridengti savo klaidas.

Tiesiog manau, kad V. Tamulis, pamatęs, kad padarė klaidą, dabar bando ieškoti kaltų ir suversti savo padarytas klaidas kažkam kitam. Šiuo atveju man. Užtikrinu, kad viešoje erdvėje ši jo paskleista informacija yra šmeižtas, todėl ketinu imtis atitinkamų teisinių veiksmų.“

39 Komentarai

 • Siupkit pypi, meras pac gereuses

  • 🧠🧠🧠

  • O tu geriausias žemarūris subinlaižys saviblėdoje

   • Gal jau gana „važiuot“ ant Kacevičiaus mere?

  • Byno lektoras subėgo į rinkos aikštę komentuot. Čia gal nuo žiegždrių tos komentuoja, nes nu visai psichuš.ė

  • Kas prieš, nes bynas už, tai jūs esat komūniagos, broileriai 😃

  • Galimai girtuokliui Tamuliui toli iki Arūno, kuris tikrai nepriekaištingos reputacijos žmogus.

 • Šaunuolis meras, kad nebalsavo, nes būtų apkaltintas. Jau dabar ir tai visi, nesuvokiantys, kaip veikia ta maisto linija, išsigalvoja kvapus ir dergiasi. Tai būtų visai apkaltintas viskuo. Šaunuolis, kad turi stuburą ir nemyžčioja.

 • Raudonšýknis bynas nesusigaudo niekur. Grinkevičių puolė, kad jį terorizuoja, kai norėjo meru būt. Melagis.

  • Gėda, Tamuli !!!
   Savo nuomonės ir toliau neturi.

 • Kacevičiaus sąžiningumu nieks ir niekur neabejoja. Nu gal kiek per minkštas.Bet Tamulis iš akių matos koks.Nu bet taip dėt ant kolegos. Piz.iec.

 • Elementaru,Vatsonai,kad dabar kažkas tai turi likti kaltas.Iš pareiškimo mes matome,kad buvęs administracijos direktorius,kaip tvirtinama, visai neturėjo įgaliojimų spręst aukščiau minėtus kausimus.Bet ir meras,pripažįstama,susilaikė ir nebalsavo už šiukšlyno plėtrą.O kad pagaliau nuspręst kas gi vistik čia kaltas ar kaip- reikalinga arenoje surengt parodomasias kautynes iki pirmo kraujo.Aha,kaip riterių laikais pasirenkant kovos būdą ir tam tinkamus rakandus įskaitant samčius bei musių muštukus.

 • To „Holmsas“, tiksliau Holmsa
  Jei tave viešai melage meras išvadintų, suprantu, kad būtum laiminga ir stotum į dvikovą pažaist?
  Kai juokies iš rimtų dalykų, tai ir bardelis visur.

  • Byno lektoras subėgo į rinkos aikštę komentuot. Čia gal nuo žiegždrių tos komentuoja, nes nu visai psichuš.ė

 • Gėda tokį merą turėt. Gėda. Ne vyras.

  • Prieš rinkimus lojo ir dabar tie patys loja

 • Jeigu Arūną vėl ištiks insultas Tanuli tau bus dėmė ant sąžinės visam gyvenimui. Kaip šitaip galima, kas per brudas pasidarei

  • Arūnui bloga linkintis…

 • Tamuliui žmogus neegzistuoja. Niekada nepamiršiu ir neatleisiu jo elgesio per rinkimus, kai daktarę Augienę užsipuolė ir ji prie visų apsiverkė. Lauk tokius.

  • Po insulto,aš ,diedu būdams,jautresnėse vietose kažkodėl graudintis ėmiau.Tad Augienė,moteris kaip ne kaip ir jos ašaros gal irgi tokios pat palaidesnės .Nesuprantu tiktai vieno-ko gi taip aršiai puolate ant daugumą balsų surinkusio Tamulio,kam taip stengiatės palinksmint širdį,a?Nepriklausiau ir nepriklausau jokiai partijai ir remiu tik tuos,kurie ne tik mano ,bet ir daugelio akyse yra užsitarnavę gerą vardą kaip asmenybės ,galiu bendraut ir draugaut su bet kokiai partijai priklausiančiu doru ir sąžiningu žmogumi,tad va tokie spaudos palaikomi ar net kaitinami konfliktai man ne prie širdies.Na nemėgstu konservaorių,tai tiesa,bet turiu draugų ir jų tarpe.Nemanykite,kad ten tik vieni broileriai,povelnioniai ir marazmai-yra ten dorų sočiai,kurie va kaip ir komunistų laikais pritykę laukia landsberginės eros pabaigos ,vainikuotos baltomis tapkėmis.Ne persivertėliai jie ,o žmonės ,nuoširdžiai galvojantys ,kad savo dalyvavimu politikoje atneš kažkam ir gero.Na negražu galų gale tą patį per tą patį…Aha,kaip tą virvę…Nu nu,tą pačią.

  • Jei Tamuliui rūpėtų žmonės ir Kėdainiai, būtų visom keturiom kovojęs už gimdymo skyriaus išlaikymą, kaip kovoja Jonavos meras. Tačiau Tamuliui neduoda tiek smegenėlių, kad matytų rajono ateitį nors 10 metų į priekį, nes su jo supratimu tai rajonas kaip sniego gniūžtės efektas riedės į bedugnę. Be jam matyti giliau ir plačiau nelemta. Svarbu mero kėdę užsėdo ir pila purvą ant Kacevičiaus. Jam iki Kacevičiaus padorumo ir proto kaip iki mėnulio ir atgal begalybę kartų.

 • Va tak vot žmonės kai meru išrenkate Poną Byną taip ir būna.

 • Jeigu po situ cirku Kacevicius mirs mes Tamuli i Kalejima pasodinsim uz tai

  • Jau antrąsyk išlendi su ,,gera“žinia Artūrui.Nepasitvirtinus tavo raganavimui gal tada jau jį apkaltinsi nemirus?

 • Pasižiūri į tamulio nuotrauką ir matai ką?baisu ir pagalvoti…

  • Užtinusį pona byną 😀

  • kas tiesa tai ne melas.. Iš foto žvelgia žmogus toks koks yra. Toks koks buvo visada. Dauguma balsavusių UŽ tiesiog pasirinko mažesnę (?) blogybę.
   Ir nereikia čia ieškot kaltų.

 • Tik menkysta gali šmeižti savo buvusį kolegą. Tai ne vyras ir ne meras.

  • Dėl pinigų viskas

  • Šis meras tai kaip skuduras po Grinkevičiaus kojom. To ir vertas. Norėjau, kad Grinkevičių išrinktų. To nors išvaizda kita, pletkais neužsiima ir ne psichuoja taip.

 • Bet jis be proto visai. Kacevičių visi Kėdainiaiuose žino. Apmeluot sąžiningiausią žmogų reikia tikrai durnumo nreilinio.

  • Ir pas tave smegenų neliks ..

 • Pas mera labai pagurklis didelis. Teliuskuoja ten viskas :“(

  • O tu ir iškrypęs žemarūri…

 • Kokie baisūs komentarai.

  • Vien paplavos, kuriomis mintantys taškosi menkystos, pagal savo sugedimo laipsnį suprantantys žodžio laisvę.

 • KONKRETUS STRAIPSNIS. Ačiū Kacevičiui už korektišką elgesį nekorektiškoje situacijoje. Gėda merui.

 • PRITARIU; „Tik menkysta gali šmeižti savo buvusį kolegą. Tai ne vyras ir ne meras.“

 • Vagis

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video