Justinavoje prasidėjusias statybas aptemdė degalų vagystė

 Justinavoje prasidėjusias statybas aptemdė degalų vagystė

Statybininkai savo techniką palieka čia pat, statybvietėje. Tai pamatę vagys vieną naktį išleido visą ekskavatoriaus bake buvusį dyzeliną./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Justinavos gyventojai ir sodininkai su nerimu laukė, kada gi pagaliau į jų pliažą atvyks technikos desantas ir prasidės taip laukti paplūdimio sutvarkymo darbai. Praėjusią savaitę darbai pagaliau prasidėjo, tačiau jų pradžia buvo kiek liūdnoka, mat jau antrą darbų dieną vagys nugvelbė statybininkų technikos degalus.

Pavogė degalus

Justinavoje jau antra savaitė iš peties darbuojasi mažosios bendrijos (MB) „Restat“ statybininkai.

Darbus jie pradėjo pradėjusią savaitę. Deja, darbai paženklinti nekokia pradžia, mat vagys nugvelbė statybininkų technikos degalus.

Statybininkai savo techniką palieka čia pat, statybvietėje. Tai pamatę vagys vieną naktį išleido visą ekskavatoriaus bake buvusį dyzeliną.

Nuostoliai nėra dideli

Ir nors nuostoliai mažajai bendrijai nėra dideli, tačiau tokia statybų pradžia itin nemaloni.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Projekto darbų vykdytojas informavo, kad pavogta apie 80 litrų dyzelino. Apie vagystę pranešta policijai, o ši savo ruožtu atlieka tyrimą. 

„Smagu, kad pas mus pagaliau prasidėjo pliažo teritorijos tvarkymo darbai, tačiau vos per porą parų rangovas jau patyrė nuostolių.

Naktį buvo pavogti degalai iš technikos.

Jei kas kažką pastebėjote ar žinote, kreipkitės į mane, padėkite surasti vagis“, – ragino sodininkų bendrijos „Justinava“ pirmininkas Marius Čižeika.

Sergi kameros

Reiktų pažymėti, kad dabar statybininkai daug atsargesni. Technika, nors ir paliekama, tačiau yra aptveriama aukšta tvora.

Projekto darbų vykdytojas informavo, kad pavogta apie 80 litrų dyzelino. Apie vagystę pranešta policijai, o ši savo ruožtu atlieka tyrimą. 

Aut. past.

Taip pat visą teritoriją stebi ir vaizdo stebėjimo kameros.

Prie saugesnės aplinkos kūrimo prisideda ir patys sodininkai, kurie stebi pravažiuojančius automobilius, įtartinus asmenis.

Tikimasi, jog antrąkart vagys nesustabdys taip spėriai vykdomų statybos darbų.

Skirtas gyventojams

Priminsime skaitytojams, kad šio projekto tikslas – atnaujinti Justinavos soduose esantį pliažą, išplėsti smėlėtą krantą, įrengti automobilių stovėjimo aikštelę, sukurti patogią aplinką ir įkurti patrauklią aktyvaus poilsio vietą gyventojams.

Maudynės, tinklinis, krepšinis – visada linksmiausios pramogos įvairiausio amžiaus žmonėms.

Šio projekto nauda akivaizdi – gyventojams bus daugiau galimybių aktyviai leisti laiką ir mėgautis gaivia Nevėžio upe.

Daugiau apie vykdomus statybos darbus, apie šiek tiek pakitusį projektą bei pačių sodininkų lūkesčius – kitame „Rinkos aikštės“ numeryje.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video