Justinavą nuo sniego vaduoja savo jėgomis

 Justinavą nuo sniego vaduoja savo jėgomis

Kėdainietis Marius Sakalauskas kaipmat sėdo ant savo keturračio ir puolė vaduoti sodų keliukų iš sniego gniaužtų./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Justinavos soduose nuolat gyvenantys ar ten žiemos metu besilankantys sodininkai labai laimingi, nes turi geraširdį kaimyną, kuris žiemos metu sodininkams visuomet ištiesia pagalbos ranką. Šią savaitę gausiau pasnigus ne viena sodininkų bendrijos gatvelė tapo sunkiai išvažiuojama. Tad kėdainietis Marius Sakalauskas kaipmat sėdo ant savo keturračio ir puolė vaduoti sodų keliukų iš sniego gniaužtų.

Paprastas žmogus

„Rinkos aikštės“ pakalbintas M. Sakalauskas sakė, kad vardan sodininkų gerovės padirbėti tikrai nesunku. Šiam vyrui dėkingumą išreiškė ne vienas sodininkas.

„Taip, kai tiek sniego, o keturratis su sniego valytuvu, nesunku juk pavalyti. Rankos nenukris“, – šypsojosi jau keletą metų galingą keturratį su specialia įranga – peiliu ir buldozeriu – vairuojantis kraštietis.

Mariaus Sakalausko nuotr.

Galios pakanka

Vyras pasakojo, jog keturračiai galinga technika, kuri pajėgia įveikti ir didelius kalnus.

Tiesa, valyti sniegui ją reikėjo šiek tiek patobulinti, bet viskas pavyko ir puikiai veikia jau keletą metų iš eilės.

„Prieš keletą metų pirkau specialią įrangą – peilį ir buldozerį, kad sniegą būtų galima stumti.

Keturratis puikiausiai susidoroja su sniegu. Ši technika yra labai universali. Galima ir priekabą prikabinti, ir kitų padargų“, – sakė M. Sakalauskas.

Vyras pasakojo, jog keturračiai galinga technika, kuri pajėgia įveikti ir didelius kalnus. Tiesa, valyti sniegui ją reikėjo šiek tiek patobulinti, bet viskas pavyko ir puikiai veikia jau keletą metų iš eilės.

Aut. past.

Keičia požiūrį

M. Sakaulausko ir jo bičiulių tikslas – keisti požiūrį į keturračių motociklų vairuotojus. Tuo tikslu Kėdainiuose jau keletą metų veikia keturračių motociklininkų bendruomenė pavadinimu „ATV Kėdainiai“.

Vyrai motociklais pramogauja laikydamiesi visų taisyklių ir įstatymų. Kėdainių keturratininkai mėgsta daryti gerus darbus – jau keletą metų jie yra tikras pavyzdys visos Lietuvos keturratininkams.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video