Josvainių socialinį centrą aplankė kalėdinis stebuklas

 Josvainių socialinį centrą aplankė kalėdinis stebuklas

Josvainių socialinio ir ugdymo centrą, kaip ir kasmet, aplankė kalėdinis stebuklas./Asmeninio archyvo nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

„Norisi prisidėti nors maža dalimi“, – tai žodžiai tų žmonių, kurie su didžiuliu malonumu kasmet noriai prisideda prie kalėdinio stebuklo sukūrimo socialinėse įstaigose Kėdainių krašte. Josvainių socialinį ir ugdymo centrą, kaip ir kasmet, aplankė kalėdinis stebuklas. Šiemet išskirtinį dėmesį centro bendruomenei skyrė labdaros ir paramos fondas (LPF) „Viltis–Vikonda“, Kėdainių moterų klubas „Lions“ ir klubas „Rotary“. Didelę paramą centras gavo iš ūkininko Rimanto Žebarausko, kuris padovanojo toną bulvių, ir bitininko Arūno Aušvico. Pastarasis aprūpino įstaigą medumi.

Sulaukė dėmesio

„Kiekviena parama atneša džiaugsmą ir jausmą, kad esame nepamiršti. Kiekvienam mūsų įstaigos gyventojui svarbus ir malonus dėmesys. Jo niekada nebūna per daug.

Visos bendruomenės ir paslaugų gavėjų vardu norime padėkoti mūsų rėmėjams, kurie niekada nepamiršta Josvainių socialinio ir ugdymo centro.

Ta proga visiems jiems norime palinkėti didžiausios sėkmės ir sveikatos, o svarbiausia, kad jų širdyse niekada nenustotų rusenti gerumas ir geraširdiškumas“, – padėkos žodžių geradariams negaili Josvainių socialinio ir ugdymo centro direktorė E. Markova.

Ūkininkas Rimantas Žebarauskas įstaigos bendruomenei padovanojo toną bulvių./Josvainių socialinio ir ugdymo centro nuotr.

Pagausėjo gretos

Centro direktorė pasidžiaugia šiais metais pagausėjusiomis rėmėjų gretomis.

„Kasmet, ne tik per didžiąsias metų šventes, mus su dovanomis aplanko LPF „Viltis–Vikonda“, moterų klubas „Lions“.

Šie metai kitokie, nes pagausėjo rėmėjų gretos. Džiaugiamės ūkininko R. Žebarausko, „Rotary“ klubo ir bitininko A. Aušvico dėmesiu“, – pabrėžia E. Markova.

Šventė kartu

Skirtas dėmesys skatina susitelkti, pabrėžia, jog esame svarbūs, mano E. Markova. Tradiciškai prie Kūčių stalo centro gyventojai, kaip ir kasmet, susėdo kartu.

Tą vakarą, kaip įprasta, juos aplankė ir gražiausių švenčių proga sveikino Josvainių Visų Šventųjų bažnyčios klebonas Edvinas Rimavičius, taip pat įstaigos gyventojus pasveikino ir centro darbuotojai.

Tradiciškai prie Kūčių stalo centro gyventojai, kaip ir kasmet, susėdo kartu. Tą vakarą, kaip įprasta, juos aplankė ir gražiausių švenčių proga sveikino Josvainių Visų Šventųjų bažnyčios klebonas Edvinas Rimavičius, įstaigos gyventojus pasveikino ir centro darbuotojai.

Aut. past.

Linki sveikatos

E. Markova įstaigos kolektyvui, jos gyventojams ir visiems Kėdainių krašto žmonėms linki sveikatos, ištvermės ir kantrybės, atjautos ir supratimo, ramybės širdyje, darnos namuose.

Šiuo metu centre gyvena 37 gyventojai, savarankiško gyvenimo namuose gyvena 8 gyventojai. Dėl pandemijos visi Kalėdas sutiko centre.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video