Jei važiuojate į „Urmą“, būtinai užsukite į „MINI MARKET“ atrasti naujų skonių

 Jei važiuojate į „Urmą“, būtinai užsukite į „MINI MARKET“ atrasti naujų skonių

24-oji „MINI MARKET“ parduotuvė įsikūrė „Urmo“ miestelio maisto turguje./Kristinos Kasparavičės nuotr.

Jau kelios savaitės Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ sėkmingai veikia nauja „Vikonda grupei“ priklausančios bendrovės „Sibena“ mažmeninių parduotuvių tinklo „MINI MARKET“ parduotuvė. Tai – it firminė Kėdainių konservų fabriko krautuvėlė. Įvairių užtepėlių, padažų ir pagardų, pietų patiekalų, majonezų, konservuotų daržovių, uogienių čia yra per 120 rūšių tokiomis kainomis, kokiomis nėra jokiose kitose Kauno parduotuvėse. Išskirtinės kokybės maisto produktų bei itin plataus asortimento ieškantys didmiesčio gyventojai čia randa dar nematytų naujienų bei tik eksporto rinkoms skirtų gaminių, gali jų paragauti ir netgi sulaukti profesionalių patarimų, kaip naudojant išsirinktus produktus savo virtuvėje sukurti tikrų šedevrų. Be to, čia galima rasti ir ypatingą DADU ledų asortimentą bei tokių gamintojų produkcijos, kokios nėra visame „Urmo“ miestelyje.

Tokių gaminių čia dar nebuvo

24-oji „MINI MARKET“ parduotuvė įsikūrė „Urmo“ miestelio maisto turguje. 70-ties kvadratinių metrų prekybos erdvėje pristatomas labai platus produkcijos asortimentas ir nauji gamintojai.

„Šiame didžiuliame prekybos miestelyje siūloma daugybės gamintojų produkcija, tačiau iki šiol čia nebuvo nė vienos parduotuvės, kurioje būtų galima rasti tokį didelį Kėdainių konservų fabriko gaminamos produkcijos ir Lietuvoje žinomiausių, iš natūralių, šviežių bei aukščiausios kokybės ingredientų gaminamų DADU ledų asortimentą, – dėmesį atkreipia „Sibenos“ direktorė Gintarė Alčiauskienė. – Mūsų parduotuvėje vien Kėdainių konservų fabriko gaminių siūloma per 120 rūšių ir 26 rūšys DADU ledų. Taigi pasirinkimas itin platus.

Taip pat savo klientams pristatome gilias gaminimo tradicijas puoselėjančios „Šlapaberžės konditerijos“ rankų darbo gaminius: šakočius, grybukus, šimtalapius bei kitus saldžius kepinius, kurie gaminami pagal senovinius receptus ir naudojant natūralius produktus: sviestą, grietinę, naminius kiaušinius.

Mūsų parduotuvėje klientai dar ras ir Pakruojo įmonės „Kanrugėlė“ mėsos gaminių. „Šlapaberžės konditerija“ bei „Kanrugėlė“ yra du nauji prekių ženklai „Urmo“ maisto turguje.“

Pirmieji sužinos naujienas

Naujas skonių patirtis vertinantys pirkėjai, užsukę į šią „MINI MARKET“ parduotuvę patys pirmieji sužinos čia pristatomų prekinių ženklų naujienas.

„Didmiesčio gyventojai tikrai smalsesni. Jie domisi naujovėmis ir mėgsta išbandyti neragautus skonius bei maisto produktus, – sako G. Alčiauskienė. – Didžiausias „Urmo“ miestelyje įsikūrusios mūsų parduotuvės pranašumas – galimybė greitai ir dideliam pirkėjų ratui pristatyti Kėdainių konservų fabriko, DADU ledų bei kitų čia esančių prekinių ženklų naujienas.

Pirkėjai noriai užeina, teiraujasi, ieško ir džiaugiasi atradę iki tol nematytų produktų.“

Kviečia paragauti

Šioje „MINI MARKET“ parduotuvėje kai kurių produktų klientai gali ir paragauti, o ateityje planuojama pasiūlyti gerokai platesnį degustuojamų gaminių asortimentą.

„Visai neseniai parduotuvėje pradėjome vykdyti degustacijas. Kol kas klientams siūlome paskanauti būtent „Šlapaberžės konditerijos“ gaminių, – sako pašnekovė. – Kadangi didžioji dalis šio gamintojo produkcijos yra proginė bei greitai gendanti, todėl savo parduotuvėje turime tik nedidelius kiekius. Klientus kviečiame padegustuoti, susipažinti su šiuo puikiu Kėdainių krašto gamintoju ir priimame užsakymus.

Jei pirkėjams patiks galimybė degustuoti produktus, tada kviesime paragauti ir kitų gaminių.“

Patrauklūs kainų pasiūlymai

„MINI MARKET“ parduotuvėje pirkėjus nustebins ne tik turtingas gaminių asortimentas, bet ir žemesnių kainų pasiūlymai.

„Savo klientams galime pasiūlyti „Vikonda grupei“ priklausančių įmonių Kėdainių konservų fabriko bei DADU produkcijos įsigyti itin patraukliomis kainomis, – pabrėžia G. Alčiauskienė. – Čia visada rasite ne tik produktų su akcijos kaina, bet ir mūsų fabrikų pagamintų produktų eksporto rinkoms ypatingai žemomis kainomis. Artėjant grilio sezonui, šiuo metu mūsų parduotuvėje „Urmo“ miestelyje išties geromis kainomis galima įsigyti ypatingai geros kokybės ir puikaus skonio padažų, įtinkančių net ir išrankiausiems vartotojams. Mažesnių kainų kitose prekybos vietose nerasite.“

Sutinka maloni aplinka ir bendravimas

Dideliame „Urmo“ miestelyje įsikūrusi „MINI MARKET“ išsiskiria iš kitų čia esančių prekybos vietų. Kėdainiečių mažmeninių parduotuvių tinklas itin didelį dėmesį skiria pozityviai kliento apsipirkimo patirčiai, aptarnavimo kultūrai bei kokybei.

„Naująją prekybos vietą atidarėme netradicinėje vietoje. Turgus nuo neatmenamų laikų visuomet būdavo tokia vieta, kurioje žmonės daug kalbėdavosi ir bendraudavo, aptarinėdavo prekes, tad mums bendravimo kultūra yra labai svarbi. Kiekvienam klientui norisi suteikti malonią apsipirkimo patirtį, tad siekiame išlaikyti parduotuvės konceptą ir kartelės sau nenuleidžiame, – sako G. Alčiauskienė. – Norime būti vizualiai patrauklūs klientui, kad parduotuvėje pirkėją suptų maloni aplinka ir pasitiktų profesionaliai savo darbą atliekančios pardavėjos.

Čia klientus aptarnauja visą širdį ir išmonę atiduodančios darbuotojos, išlaikančios aukštą bendravimo kultūrą, gebančios puikiai pateikti ir informatyviai pirkėjui pristatyti produktus, netgi pasiūlyti idėjų, kaip vieną ar kitą gaminį naudoti, kas ypač aktualu daliai Kėdainių konservų fabriko produktų.

Turime minčių ateityje su pirkėjais pasidalinti ir įvairiais patiekalų receptais.“

„MINI MARKET“ parduotuvės Kauno „Urmo“ prekybos miestelio maisto turguje darbo laikas:

8–18 val. – darbo dienomis

8–17 val. – šeštadieniais

8–15 val. – sekmadieniais

Adresas: Pramonės pr. 16, Kaunas

3 Komentarai

  • Žinokit jau buvau! Tikrai pati patirtis kaip pirkėjo gera. Vieną darbuotoją visaip bandžiau išvesti iš kantrybės, bet, matyt, sveiko proto ir sveikų nervų žmogus, tai nepasidavė niekaip emocijoms ir labai dalykiškai aptarnavo. Dėl ledų asortimento nelabai galiu kažką pasakyti, nes visiškai neturiu kompetencijos tame, bet jau konservų asortimentas tikrai atima žadą. Turbūt kaip eiliniam pirkėjui didžiuosiuose prekybos centruose esanti fabriko produkcijos įvairovė neatrodo labai didelė, o čia, kai vienoje vietoje, tai, rodos, viską gamina.

  • Atejote pasityčioti iš pardavėjos,bravo, Jūs tiesiog nevykėlis

    • Dėl to, kas man pavyksta ar nepavyksta, tai turbūt nelabai susiję su ne mano įmonės darbuotojais. Man atrodo labiau čia emocinis sprendimas pas jus, gal net iš asmeninės patirties, todėl vargu ar įmanoma diskusija apie tai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video