Jauna mama dėkoja medikams už skubią pagalbą mažametei

 Jauna mama dėkoja medikams už skubią pagalbą mažametei

Jauna kraštietė mama dėkoja Kėdainių greitosios medicinos pagalbos medikams bei Skubios pagalbos-priėmimo skyriaus personalui ne tik už suteiktą operatyvią ir kvalifikuotą pagalbą, bet ir už žmogišką supratimą, atjautą ir elementariausią šypseną./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Dažnas mūsų net nesusimąstome, ar mes gerai ir tinkamai bei profesionaliai atliekame savo darbą. Tačiau kai mūsų darbą pastebi ir įvertina kiti, kai ištaria gerą žodį ar prisimena su šypsena ir džiaugsmu – tai tikrai gero darbo įvertinimas. Šį kartą viena jauna kraštietė mama dėkoja Kėdainių greitosios medicinos pagalbos medikams bei Skubios pagalbos-priėmimo skyriaus personalui ne tik už suteiktą operatyvią ir kvalifikuotą pagalbą, bet ir už žmogišką supratimą, atjautą ir elementariausią šypseną.

Situacija blogėjo

27-erių kėdainietė Daina Bendrojo pagalbos centro pagalbos numerį 112 surinko vėlų sekmadienio vakarą. 21 val. 49 min. buvo gautas pranešimas, kad S. Jaugelio-Telegos gatvėje bute esanti mažametė mergaitė dvi paras stipriai karščiuoja, darosi vis blogiau, ji ėmė vemti.

Į pagalbą mergaitei ir jos mamai išvyko greitosios medicinos pagalbos medikai.

Suteikė pagalbą

„Melitai buvo 40 laipsnių temperatūros ir ji pradėjo vemt. Išsikviečiau greitąją pagalbą, nes 2 paras negalėjau numušti temperatūros niekaip.

Greitoji atvyko ir davė vaistų, išvežė į priėmimą, o ten atėjo gydytoja ir paklausė, apžiūrėjo, padarė kraujo tyrimus“, – pasakojo mažametės mama.

Moters dukrai buvo suteikta kvalifikuota pagalba, dar tą patį vakarą jos buvo išleistos gydytis į namus.

Aut. past.

Vardų neįsiminė

Moters dukrai buvo suteikta kvalifikuota pagalba, dar tą patį vakarą jos buvo išleistos gydytis į namus.

„Likau labai patenkinta aptarnavimu, priežiūra, rūpestingumu tiek daktarės, tiek greitosios personalo profesionalumu, tik gaila, kad nežinau nei vienos pavardės.

Greitojoje dirbo juodaplaukė su vyruku, o priėmimo skyriuje budinti gydytoja buvo šviesiais plaukais su personalizuotais marškinėliais iš filmuko „Princesė ir varlius“.

Ir apskritai – budinčios, kurias sutikau priėmimo skyriuje, buvo irgi labai malonios. Nežinau nei kokios, nei kas, tik žinau, kad jos yra vertos pagyrimo“, – to vakaro detales prisiminė Daina.

Dalijasi patirtimi

Jauna moteris nutarė pasidalinti savo patirtimi su kitais kėdainiečiais, nes viešojoje erdvėje žmonės dažniausiai dalinasi neigiamais patyrimais. 

„Tą vakarą labai maloniai pasijutau, labai profesionalus personalas buvo, labai mandagus, nemoku žodžiais apsakyti. Niekada nebuvau šitaip maloniai priimta. Todėl ir norėjau pasidalinti savo patirtimi.

O geriausia – ateina seselė ir jau su tokia mintim ramina Melitą, kad ims kraują, kad ji nebijotų. Melita tokia rami sėdi, sakau, žinokit, ji nebijo. Tai išgirta liko iki padangių, kad kokia šaunuolė, kad nebijo, neverkia“, – šypsojosi jauna moteris.

Jaučiasi gerai

Šiandien mažametė Melita jaučiasi gerai. Po tokio sekmadienio patyrimo ji tikrai niekada nebijos ligoninių ir medikų, žinos, kad jie teikia pagalbą ir nori žmonėms gero.

„Šiandieną ji jau neturi temperatūros. Gydytoja sakė, kad nenori skirti antibiotikų, nes didelė tikimybė, kad jai praeis savaime. Labai nustebau ir likau sužavėta, kad į gydymą žiūri ne tik prirašant kuo daugiau vaistų, bet kaip būtų geriau vaiko sveikatai“, – atsiduso medikams ir visam personalui dėkinga kėdainietė Daina.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video