Jau galite siūlyti pretendentus Kėdainių krašto kultūros premijai

 Jau galite siūlyti pretendentus Kėdainių krašto kultūros premijai

Giedrės Minelgaitės-Dautorės/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių r. savivaldybės inf.

Rajono savivaldybė kviečia teikti pretendentus Kėdainių krašto kultūros premijai. Pretendentu į premijos laureatus gali būti kiekvienas Kėdainių rajono gyventojas arba kitur gyvenantis asmuo, įnešęs didelį indėlį į Kėdainių krašto kultūrą.

Premija skiriama kasmet iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšų už pastarųjų trejų metų nuolatinę rajonui reikšmingą kūrybinę, kultūrinę meninę veiklą ar pasiekimus literatūros, muzikos, scenos, kino, vizualiojo meno, etninės kultūros, dainų švenčių tradicijos puoselėjimo srityse.

Premija skiriama už:

– naujų originalių kūrybos ir  kultūrinės veiklos formų įgyvendinimą;

– etninės kultūros puoselėjimą ir propagavimą;

– kultūrinį švietėjišką darbą su rajono gyventojais, ypač su jaunimu;

– aktyvią kūrybinę ir / ar kultūrinę meninę veiklą;

– reikšmingus kūrybinius laimėjimus, puoselėjant Kėdainių rajono kultūrą ir garsinant Kėdainių kraštą Lietuvoje ar užsienyje.

Pretendentus premijai gauti gali pristatyti visi Lietuvos Respublikos piliečiai ir Lietuvos Respublikoje veikiantys juridiniai asmenys.

Pretendentas pristatomas raštu, nurodant jo vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis. Rašte-rekomendacijoje aprašoma pretendento veikla bei pasiekimai, pridedamos darbų kopijos ar aprašai, vaizdo ir / ar garso įrašai.

Raštas-rekomendacija, pristatantis pretendentą, pateikiamas tiesiogiai ar siunčiamas paštu Kėdainių rajono savivaldybės administracijai (J. Basanavičiaus g. 36, Kėdainiai, 707 kab.) iki lapkričio 30 dienos 17 val.

Siunčiant raštą paštu ant voko turi būti užrašyta: Kėdainių krašto kultūros premijos konkursui.

9 Komentarai

 • Siūliau nusipelniusią tarnautoją Rūtą!!!

 • Laimésiu aš,nes esu pati pačiausia!!!

 • Noriu pasislėpti ir pasiulyti Tamulį

 • Nuo Krakių siūlome vianaakį piratą džoną kuris neturi lyties Usaitienę. Ši asaba verta! Gal pagaliau už pinigus pimpalą prisisiųs ir parodys kas yra iš tiesų

  • Oj ne, šita keista ponia, kur žada visus krauju aptaškyti, labai smirda šprotais ir pigias ruskių vodke…. Nors pati apsimeta, kad kacapų nekenčia. Kaip ir visi komcervai, kaip ir Kreivys, prekiaujantis rusiškomis medziagomis savo parduotuvėje ir bėdos nematantis.

 • Nu ir debilai komentatoriai, vienas už kitą durnesni

 • Prašom visus teikti kandidatus, nes po to laukia rimta pjankė be kultūros ir chartūros. Rock n rollllll ritmu

 • O gal čia be valytojo(s)neapsieinančių kultūrnykų šposas?

  • Siūlyčiau juodelienę, sava, sexy, nors ur sena😀

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video