Janušavoje rekonstruojamos dvi gatvės

 Janušavoje rekonstruojamos dvi gatvės

Kėdainių miesto Gluosnių gatvės rekonstrukcijai skirta 177,600 tūkst. eurų. Už šias lėšas bus rekonstruota 3605 m2 gatvės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Po nuolatinių gyventojų prašymų bei skundų ir pramintų kelių į savivaldybę pagaliau į Kėdainių miesto seniūnijai priklausančią Janušavą šiemet sugužėjo statybininkai. Čia vykdomi net dviejų šios vietovės gatvių – Janušavos ir Gluosnių – rekonstrukcijos darbai. Planuojama, kad darbai šiose gatvėse bus baigti jau kitąmet.

Skyrė lėšų

Kėdainių rajono savivaldybė iš Kelių priežiūros ir plėtros programos skyrė lėšų dviem miesto seniūnijai priklausančioms gatvėms kapitališkai suremontuoti.

Gatvių rekonstrukcijos bus atliktos kapitaliai: nuo seno grunto išvežimo, iki naujo asfaltbetonio paklojimo.

Aut. past.

Kėdainių miesto ribose esančios Janušavos gatvės ir Janušavos kaimo Janušavos gatvės rekonstravimui skirta 203 tūkst. eurų. Už šiuos pinigus bus įrengta 7483 m2 visiškai naujos gatvės.

Kėdainių miesto Gluosnių gatvės rekonstrukcijai skirta 177,600 tūkst. eurų.  Už šias lėšas bus rekonstruota 3605 m2 gatvės.

Prašė seniai

Kėdainių miesto ribose esančios Janušavos gatvės ir Janušavos kaimo Janušavos gatvės rekonstravimui skirta 203 tūkst. eurų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Gyventojai nori kokybiškesnio gyvenimo ir jau seniai prašė asfalto.

Aplink šias dvi gatves iš abiejų pusių stovi gyvenamieji namai, gyvena žmonės, tad jiems šiuolaikiška gatvė tikrai reikalinga. Iki šiol gyventojai skundėsi kvėpuojantys dulkėmis.

Gatvių rekonstrukcijos bus atliktos kapitaliai: nuo seno grunto išvežimo, iki naujo asfaltbetonio paklojimo.

Kėdainių rajono savivaldybė sulaukia išties nemažai gyventojų prašymų, į kuriuos stengiasi atsižvelgti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video