J. Basanavičiaus gatvėje sukritusio šulinio taisyti niekas neskuba

 J. Basanavičiaus gatvėje sukritusio šulinio taisyti niekas neskuba

Šulinys ir aplink jį esanti kelio danga sukrito prie „Giraitės“ turgaus esančioje autobusų stotelėje, tad daugiausia nesklandumų šis šulinys ir kelia viešajam transportui./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiečiai jau keletą savaičių pastebi pagrindinėje miesto J. Basanavičiaus gatvėje sukritusį šulinį. Ir nors apie jį informuotos visos tarnybos, tačiau problemos spręsti nesiimama. Visos institucijos verčia tai daryti bendrovę „Kėdainių vandenys“, tačiau ši teigia, kad šulinys priklauso ne jiems, tad ir rūpintis jo remontu ši esą neprivalo.

Autobusų stotelėje

Šulinys ir aplink jį esanti kelio danga sukrito prie „Giraitės“ turgaus esančioje autobusų stotelėje, tad daugiausia nesklandumų šis šulinys ir kelia viešajam transportui.

Autobusų vairuotojai kaskart turi žiūrėti, kad transporto priemonės ratas neįvažiuotų į duobę.

Beje, apie šį šulinį visos tarnybos buvo informuotos, situacija visiems žinoma, šalia šulinio buvo pastatytas įspėjamasis ženklas, tačiau jo remontas niekaip neprasideda.

Nepriklauso

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Visus šunis gyventojai ėmė karti ant „Kėdainių vandenų“. „Rinkos aikštei“ susisiekus su minėta įmone paaiškėjo, kad taisyti šulinio jiems net nepriklauso.

„Mūsų įmonė visuomet sutvarko tai, ką jai priklauso sutvarkyti. Šiuo atveju šis jūsų minimas šulinys priklauso ryšininkams. Tad jie ir turi jį susitvarkyti.

Taip, mus informacija pasiekė, mes buvome, apžiūrėjome ir išsiaiškinome, kad ne mūsų šis šulinys. Tokią informaciją ir perdavėme, bet kažkaip darbai nevyksta, o visi ir vėl žiūri į „Kėdainių vandenis“, nors mes čia ne prie ko“, – konstatavo bendrovės direktorius Rimgaudas Praninskas.

Visada susitvarko

Iš tiesų pažymėtina, kad „Kėdainių vandenys“ tvarko savo šulinius visame Kėdainių mieste, taip pat operatyviai tvarkomos ir kitos avarijos.

Visus šunis gyventojai ėmė karti ant „Kėdainių vandenų“. „Rinkos aikštei“ susisiekus su minėta įmonė paaiškėjo, kad taisyti šulinio jiems net nepriklauso.

Aut. past.

Bendrovė jau užasfaltavo ir gatvių dalis, kurias žiemą teko išardyti dėl įvykusių vandentiekio avarijų.

„Kas mums priklauso – mes tikrai susitvarkome. Po savęs nepaliekame nesutvarkytų gatvės dalių. O šis šulinys ne mūsų“, – užtikrintai akcentavo R. Praninskas.

Aiškinsis situaciją

„Rinkos aikštė“ šia situacija pasidomėjo Kėdainių miesto seniūnijoje. Darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis pažymėjo, kad problema yra žinoma ir ji bus sprendžiama.

„Įspėjamieji ženklai apie kliūtį pastatyti. Problema žinoma ir ji tikrai bus sprendžiama. Pasidomėsime šia situacija dar kartą ir pasiaiškinsime“, – sakė V. Petraitis.

1 Komentaras

  • Toje vietoje kur baigiasi asfaltas ties LYTAGROS parduotuve važiuojant link garažų yra PAVOJINGOS BŪKLĖS ŠULINYS SU PRAVIRU KLEBANČIU DANGČIU. TAIP YRA JAU SENOKAI, bet niekas nieko nedaro kol nenutiks kam nors nelaimė. Garažų pirmininkas p. Jasilionis taip pat nieko neiformuoja apie šią situaciją. Mtom, bet tylim…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video