Įvertinta Kėdainių visuomenės sveikatos biuro specialistė

 Įvertinta Kėdainių visuomenės sveikatos biuro specialistė

Kėdainių VSB nuotr.

Vasario 8 d. Panemunės pilyje įvyko iškilmingi „Metų specialistas 2023“ apdovanojimai, kaip ir kasmet, skirti išreikšti padėką visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės. Vienas iš šių apdovanojimų įteiktas ir Kėdainių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (VSB) visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mokykloje, Kristinai Orechovaitei – už aktyvumą ir iniciatyvumą, sutelkiant mokinius ir mokyklos bendruomenės narius rūpintis savo sveikata, už naujų sveikos gyvensenos veiklų ir ankstyvosios intervencijos programos įgyvendinimą. 

„Ačiū dar kartą už įvertinimą, motyvaciją, palaikymą ir suteiktą galimybę tobulėti profesinėje srityje“, – džiaugsmo neslėpė visuomenės sveikatos specialistė K. Orechovaitė.

„Apdovanotiems specialistams įteiktos padėkos kartu su obuolio statulėle. Daugelis turbūt žino, kad šis vaisius įvairiose kultūrose turi net keletą simbolinių reikšmių, tačiau mes jau kelinti metai dovanojame obuolius, norėdami kolegoms parodyti, ką jų darbai, idėjos ir energija užaugino, norime, kad jie džiaugtųsi savo darbo vaisiais“, – mintimis dalijosi laikinai einanti Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininko pareigas ir Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovė Vidita Jonaitė.

Teikiant galimas nominacijas atsižvelgiama į specialisto išskirtines veiklas praėjusiais metais ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą darbui, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus.

Apdovanojimų renginyje sveikinimo žodžius visiems susirinkusiems taip pat tarė Premjerės Ingridos Šimonytės patarėja sveikatos apsaugos klausimais dr. Živilė Gudlevičienė, o visuomenės sveikatos specialistų svarbiu darbu džiaugėsi ir nominantus sveikino Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento Prevencijos skyriaus vedėja Aušra Želvienė ir kt.

Graži „Metų specialistas 2023“ apdovanojimų tradicija SVSBA puoselėjama jau nuo 2016 metų, o specialistų rinkimai vyksta net 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose. Kasmet nominacijai gauti potencialius kandidatus gali siūlyti Visuomenės sveikatos biurų vadovai, čia dirbantys specialistai, taip pat ir asociacijos tarybos nariai.

Teikiant galimas nominacijas atsižvelgiama į specialisto išskirtines veiklas praėjusiais metais ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą darbui, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus.

„Atkaklumas, neišblėstanti motyvacija, noras kiekvieną dieną tapti geresniam bei nuoseklus tikslo siekimas. Tai – įkvepiančios visuomenės sveikatos specialisto savybės, kuriomis profesinėje veikloje turėtume vadovautis kiekvienas iš mūsų“, – kalbėjo laikinai einanti SVSBA pirmininko pareigas ir Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuro vadovė V. Jonaitė.

2 Komentarai

  • Tiek daug ,,dirba“,bet mokinių sveikata bloga,žalingi įpročiai paplitę,tai kaip suprasti,neperspektyvus darbas ar netikęs vadovavimas?

  • geriau jau būtų obuolio biustas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video