Ištirpęs sniegas užtvindė gatvę

 Ištirpęs sniegas užtvindė gatvę

Pakilus oro temperatūrai ir saulei ištirpinus sniegą vanduo užliejo Janušavos kaimo Ąžuolyno gatvę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Antradienio popietę miesto šeimininkų pagalbos ėmė šauktis Kėdainių miesto seniūnijai priklausančio Janušavos kaimo gyventojai: žmonės pranešė, kad ištirpus sniegui paskendo gatvė. Į pagalbą nelaimėliams atskubėjo seniūnijos darbuotojai. Tačiau vyrai pripažino – problema išspręsta tik laikinai, mat sniego ar polaidžio vanduo čia vis tiek kaupsis.

Ištirpus sniegui

Antradienį pakilus oro temperatūrai ir saulei ištirpdžius sniegą, vanduo užliejo Janušavos kaimo Ąžuolyno gatvę.

Šios gatvės gyventojai pagalbos kreipėsi į Kėdainių miesto seniūniją, mat būtent šiai seniūnijai ir priklauso šis priemiestinis kaimas.

„Na, džipu išvažiuoti buvo įmanoma, o lengvąja – jau nelabai. Norint išvažiuoti tekdavo įvažiuoti į pievą, glaustis arčiau „Norfos“ parduotuvės.

Situacija nebuvo labai baisi, bet išties kebli, mat nežinojome, kiek tas vanduo dar gali kilti“, – dėstė vietos gyventojai.

Šios gatvės gyventojai pagalbos kreipėsi į Kėdainių miesto seniūniją, mat būtent miesto seniūnijai ir priklauso šis priemiestinis kaimas. Traktoriumi vanduo išpumpuotas į Respublikos gatvės lietaus vandens surinkimo sistemą./Dimitrijaus Kuprijanovo  nuotr.

Išsprendė laikinai

Į įvykio vietą atvyko Kėdainių miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis. Ilgamečiam specialistui ši problema jau seniai žinoma.

„Sniegas nutirpo ir patvino laukai. Kasmet taip būna, mat čia nėra nei normalios lietaus kanalizacijos, nei tvarkingo drenažo.

Anksčiau vanduo užtvindydavo visus laukus, dabar dalį ir gatvę, nes kiek tolėliau vyksta statybos ir ten sukelta žemė, tad ten jau nebesikaupia vanduo. Viskas pasilieka čia“, – paaiškino V. Petraitis.

Janušavos kaimo Ąžuolyno gatvės gyventojai pagalbos kreipėsi į Kėdainių miesto seniūniją, mat būtent miesto seniūnijai ir priklauso šis priemiestinis kaimas.

Aut. past.

Išpumpavo traktoriumi

Į įvykio vietą atvyko gausus būrys seniūnijos darbininkų bei cisterną tempiantis traktorius.

„Darbuotojai padarė viską, ką galėjo. Nusprendėme išspręsti bent laikinai šią problemą.

Traktoriumi vanduo buvo pumpuojamas ir išvežamas į Respublikos gatvės lietaus vandens surinkimo sistemą.

Jau ne pirmą kartą tenka padėti žmonėms. Ši problema jau sena. Padedame kuo galime, bet vanduo ir vėl kaupsis“, – konstatavo ilgametis specialistas.

3 Komentarai

  • O kodėl senūnija gelbėja privačią gatvę? Ir kas sumokės už paslaugą?

    • Ar ne Seimo narys ten gyvena… Tai ir gelbėja 🙂 nemokamai

  • Ne, ten kelias gydytoju…paliukevicio, jam cia po blatu prasuko matyt.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video