Ištikus bėdai lančiūnaviškiai surėmė pečius: dėkoja geradariams

 Ištikus bėdai lančiūnaviškiai surėmė pečius: dėkoja geradariams

Lančiūnavos kaimo ūkininkams Muznikams šie metai tapo tikru išbandymu – sudegė pusė javų lauko./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Lančiūnavos kaimo ūkininkams Muznikams šie metai tapo tikru išbandymu – sudegė pusė javų lauko. Tačiau viena bėda ne bėda – pirmąją javapjūtės dieną įvykus nelaimei ir susižalojus šeimos galvai visi darbai užgriuvo ūkininkų sūnų. Bet čia į pagalbą atskubėjo vietos žmonės, kurie į nelaimę patekusiai šeimai ištiesė pagalbos ranką.

Viena bėda – ne bėda

„Šiemet kuliant kaimyno javų lauką kilo gaisras. Nuo jo lauko ugnis persimetė į mūsų, sudegė11 ha.

Mums žmonės suskubo į pagalbą, jie gesino ir aparinėjo, gelbėjo mūsų lauką. Gaisrininkų ir žmonių dėka 10 ha pavyko išgelbėti. Už tai ir esam be galo dėkingi visiems.

Tačiau mūsų bėdos tuo nesibaigė. Pačią pirmą javapjūtės dieną vyras susilaužė koją ir javapjūtė užgulė vienam sūnui ant pečių: reikėjo ir kulti, ir pačiam grūdus išvežti. Buvo labai sunku.

Čia į pagalbą ir vėl atskubėjo gerieji žmonės“, – apie šeimą ištikusią nelaimę pasakojo lančiūnavietė Julija Muznikienė.

Ūkininkus ištikus nelaimei šie nebežinojo, ko griebtis, tačiau vietos gyventojai surėmė pečius ir ištiesė pagalbos ranką.

Aut. past.

Nežinojo, ko griebtis

Ūkininkus ištikus nelaimei šie nebežinojo, ko griebtis, tačiau vietos gyventojai surėmė pečius ir ištiesė pagalbos ranką.

„Tuo momentu pasimetėme, nebežinodami, ko griebtis ir kaip įveikti iškilusias problemas. Bet, ačiū Dievui, kad aplink yra tiek daug gerų, nuostabių žmonių.

Todėl norim padėkoti už pagalbą ūkininkams Broniui Butkevičiui, Vidmantui Kvedarui, verslininkui Vidmantui Girdzijauskui.

Ypač norim padėkoti Sauliui ir Pauliui Pupininkams, kurie padėjo nukulti ir išvežti grūdus.

Buvome labai maloniai nustebinti, kai į laukus atidundėjo galinga ūkininkų Galinių derliaus nuėmimo technika ir kaipmat buvo nukultas didžiulis plotas javų.

Labai ačiū ir Aivarui Sakalauskui, kuris vietoj poilsio per išeigines dienas padėjo mums išvežti grūdus.

Taip pat ačiū Danutei Sakalauskienei ir Zitai Tamilinienei, kurios pavėžėjo savo transportu.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo gesinant degantį javų lauką. Ačiū už paguodžiančius atjautos žodžius.

Tegu lydi Jus stipri sveikata, Dievo palaima, o likimas būna Jums dosnus“, – dėkojo nuo gaisro ir kitų nelaimių nukentėjusi moteris.

2 Komentarai

  • Tokia pati nelaimė ištiko irgi Lančiūnavos ūkininką Bronių Butkevičių, tas pats gaisras, gal dar daugiau hektarų, galejot irgi aprašyti. Čia jau žurnalustė nesužinojo😀?

    • Dar pakartok ppradiniu klasiu kursa,berasti,apie suvokima ner ka sneket😉👌

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video