Išrinkime Metų mediką!

 Išrinkime Metų mediką!

Peqsels.com nuotr.

Kėdainių r. savivaldybės inf.

Siekdama pagerbti rajono medicinos darbuotojus už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, už išskirtinius nuopelnus profesinėje veikloje, sveikos gyvensenos propagavimą bei pacientų aptarnavimo kokybės gerinimą, Kėdainių rajono savivaldybė organizuoja Metų medicinos darbuotojo konkursą. Pretendentus teikti kviečiami gyventojai, įstaigos, asociacijos. Pasiūlymų laukiama iki kovo 28 d.

Pretendentas pristatomas raštu, nurodant vardą, pavardę ir darbovietę. Rašte pažymimi pretendento nuopelnai, nurodoma pristatančioji organizacija (pilietis).

Raštas (charakteristika), pristatantis pretendentą, pateikiamas Kėdainių rajono savivaldybės administracijai (J. Basanavičiaus g. 36, 101 kab.).

Apdovanoti teikiamų medikų sąrašą svarstys savivaldybės Metų medicinos darbuotojo apdovanojimui skirti atrankos komisija.

Tas pats asmuo Metų medicinos darbuotojo premija gali būti apdovanojamas vieną kartą.

Medicinos darbuotojo apdovanojimo skyrimo kriterijai:

– darbo stažas asmens ar visuomenės sveikatos priežiūros įstaigoje ne mažesnis kaip 10 metų, ypač pasižymėję medikai – dirbę ir trumpesnį laiką.

– profesiniai pasiekimai;

– novatoriškų idėjų siūlymas ir įgyvendinimas;

– sveikos gyvensenos propagavimas;

– gyventojų nuomonė, atsiliepimai;

– savanorystės idėjų sklaida, dalyvavimas savanoriškoje veikloje;

– dalyvavimas miesto, rajono, šalies ir visuomeninėje, eksperimentinėje ir mokslo tiriamojoje veikloje (draugijų veikla, asociacijos, ekspertų komisijos, konferencijos, konsultacijos, straipsniai leidiniuose, periodinėje spaudoje ir kt.).

7 Komentarai

  • sejoniene

    • Jin nebedirba tenais.

  • Aš tai už Armedikos Gervytę,kurią palaikyt prašyčiau ir Jus.

  • Metu medike Jorune! Nes isgyde taip zenta, kad nusmuko kada nada

  • Editą Vaškevičie ę -visus kiurbius nusodino

  • Skauminas ne tik metų, bet ir amžiaus daktaras. Jam aikštėje prie sinagogos verta pastatyti paminklą. Paėmė STT agentai maišus popierių, o bylos sukurpti nesugebėjo. Gal jau senatis suėjo, laikas grąžinti į direktorius bus amžinas ligoninės direktorius.

  • Gintarė Paškevičienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video