Išmanieji lagaminai – naujausias technologijas vertinantiems keliautojams

 Išmanieji lagaminai – naujausias technologijas vertinantiems keliautojams

Senukai.lt nuotr.

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pradedame galvoti, kaip išsirinkti tinkamą lagaminą, kuris yra neatsiejamas nuo atostogų planavimo. Vertinantys patogumą ieško šiuolaikiškų ir funkcionalių kelioninių aksesuarų bei bagažo, o naujausių modelių lagaminai ir kelioniniai krepšiai yra skirti ne tik daiktams susidėti, bet gali atlikti ir įvairias papildomas funkcijas. Į bagažą integruoti naujausi išmanūs sprendimai padeda užtikrinti maksimalų komfortą kelionių metu. 

Kokias išmaniąsias funkcijas gali atlikti kelioniniai krepšiai, kuprinės ir lagaminai?

Senukai.lt nuotr.

Išmanieji kelioniniai krepšiai, kuprinės ir lagaminai yra puikus įrodymas, kaip šiuolaikinės technologijos keliones paverčia patogesnėmis ir saugesnėmis nei bet kada anksčiau. Nors pirmasis išmanusis lagaminas atsirado vos prieš dešimtmetį, šiandien įvairiausios išmaniosios bagažo funkcijos ne tik pagerina komfortą, bet ir užtikrina didesnį saugumą.

Išmanieji lagaminai leidžia keliautojams ne tik patogiai susikrauti daiktus, bet ir stebėti lagaminų svorį ir buvimo vietą mobiliųjų programėlių pagalba, taip pat pasitarnauja kaip kitų įrenginių įkrovimo stotelė. Tokius su technologijomis susietus keliavimo aksesuarus renkasi vis daugiau keliautojų, vertinančių patogias ir sklandžias keliones. 

Pasigilinkime, į kokias išmaniųjų krepšių ir lagaminų funkcijas verta atkreipti dėmesį:

  • Integruota baterija. Daugelis mūsų net namų nepaliekame be darbui ar laisvalaikiui reikalingų elektronikos prietaisų, tokių kaip telefonai, planšetės ar kompiuteriai. Naujausiuose lagaminų modeliuose siūloma integruota baterija, kuri leidžia tokius prietaisus greitai ir patogiai įkrauti. Net jeigu neturėsite laiko ar nerasite vietos įkrovimui oro uoste arba viešajame transporte, savo telefoną bei kitus įrenginius galėsite įkrauti naudodami lagamine integruotą bateriją.
  • Vidaus išdėstymas. Išmanieji lagaminai ir kelioniniai krepšiai pasižymi ne tik naujausiomis technologijomis, bet ir funkcionaliu vidaus išplanavimu. Jie gali turėti specialius skyrius arba išmanius sprendimus, kurie padeda daiktus sudėti talpiau ir saugiau. Dažnai siūlomi papildomi skyriai bei pakavimo maišeliai.
  • Apsauga įrenginiams. Keliaujant labai svarbu tinkamai apsaugoti telefoną, fotoaparatą ir kitus brangius prietaisus. Todėl dauguma modernių kelioninių krepšių, lagaminų ir kuprinių turi specialius įrenginiams laikyti skirtus skyrius, kuriuose amortizuojami smūgiai ir sumažinama pažeidimų rizika. Tokie skyriai gali būti atsparūs vandeniui ir užsegami papildomais užtrauktukais.
  • GPS sekimo sistema. Išmanieji lagaminai ar krepšiai gali turėti įmontuotą GPS sekimo sistemą, leidžiančią savininkams lengvai stebėti jų lagaminų buvimo vietą per mobiliąją programėlę. Taip sumažinama bagažo supainiojimo ar netgi vagystės tikimybė.
Senukai.lt nuotr.
  • Apsauga nuo vagysčių. Itin dažnai keliaujančius arba vežančius vertingus daiktus neramina bagažo saugumo klausimai. Tai išspręsti padeda modernūs lagaminai ir kelioniniai krepšiai su integruota saugumo technologija. Ji per programėlę įspėja savininką, jeigu lagaminas pernelyg nutolo arba buvo paliktas be priežiūros.
  • Išmanusis užrakinimas. Vis dažniau vietoje klasikinių kodinių užraktų naudojami išmanieji užrakinimo sprendimai. Tiek telefonai, tiek išmanieji laikrodžiai gali būti susieti su šiomis funkcijomis. Tokiu būdu galite užrakinti ir atrakinti  lagamino spynelę, naudodami mobiliąją programėlę, įdiegtą bet kuriame savo įrenginyje.
  • Svorio matavimas. Išmanieji lagaminai gali turėti svarstyklių funkciją. Ji leidžia patikrinti, ar lagaminas atitinka oro linijų leistiną bagažo svorį. Tai gali padėti lengviau susipakuoti daiktus, išvengti streso oro uoste arba papildomo mokesčio už viršytą bagažo svorį. 
  • Praplėtimo funkcija. Papildoma lagamino arba krepšio dalis su užtrauktukais leidžia jį praplėsti, taip padidinant jo talpą. Šios užtrauktukų sistemos paprastai montuojamos kartu su užsegimo sistema, lagamino gale arba šonuose. Tai ypač patogu, kai grįžtant reikia papildomos vietos lauktuvėms – praplėtimo funkcija užtikrina, kad galėsite sutalpinti savo papildomus pirkinius.

Šių funkcijų teikiami privalumai – neabejotini. Daugiafunkcis kelioninis bagažas palengvina tiek tolimus skrydžius, tiek trumpesnes keliones. Patogumas, saugumas, o svarbiausia – galimybė efektyviai planuoti kelionę ir kompaktiškai susipakuoti daiktus – visus šiuos privalumus įvertins bet kuris šiuolaikines technologijas mėgstantis keliautojas.

Viskas šiuolaikinėms kelionėms – lagaminai, išmanieji laikrodžiai ir telefonai 

Senukai.lt nuotr.

Jau nusprendėte, ką veiksite per atostogas ir kuria kryptimi keliausite? Suplanavus savo išsvajotas atostogas belieka pasiruošti kelionei ir susikrauti daiktus. Šiuolaikinės technologijos siūlo keliautojams gausybę išmanių sprendimų, padėsiančių palengvinti ir praturtinti keliones.

Šiandien išmanieji telefonai yra neatskiriama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis, o tai įrodo ir telefono poreikis bet kurioje kelionėje. Išmanieji laikrodžiai gali veikti kaip universalūs prietaisai, suteikiantys galimybę planuoti kelionę, naudotis navigacija ar vertimų funkcija, stebėti laiką, sveikatos būklę ir netgi tiesiogiai valdyti kitus išmaniuosius įrenginius, tokius kaip išmanieji lagaminai. 

Kai kurie išmanieji laikrodžiai turi integruotas funkcijas, leidžiančias valdyti išmaniuosius telefonus arba lagaminus tiesiogiai laikrodžio ekrane, o tai neabejotinai yra paranku ir patogu keliaujant. Taigi, išmanieji lagaminai, telefonai ir laikrodžiai išties tampa nepakeičiamais pagalbininkais kelionėse, suteikdami keliautojams daugiau saugumo, patogumo ir funkcionalumo.

Visi technologiniai įrenginiai praturtina šiuolaikines keliones ir padeda keliautojams jaustis pasiruošusiais bet kokiems potencialiems iššūkiams. Minėtus įrenginius, išmaniuosius lagaminus, elektronines knygų skaitykles ir dar daugybę kitų kelionėms reikalingų šiuolaikiškų priedų rasite el. parduotuvėje Senukai.lt. Keliaukite saugiau ir patogiau!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video