Išjungė miesto fontanus

 Išjungė miesto fontanus

Šiemet su pertraukomis kėdainiečius džiuginę fontanai ruošiami žiemai – nutarta išjungti visus miesto fontanus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šiemet su pertraukomis kėdainiečius džiuginę miesto fontanai ruošiami žiemai – visi jie jau išjungti ir neveiks iki pavasario.

„Paprastai fontanus išjungiame lapkričio pirmoje dekadoje. Tai kasmet darome atsižvelgdami į oro sąlygas.

Jei lapkritis būna šiltas, tuomet ir fontanus išjungiame vėliau, kad žmonės galėtų ilgiau jais džiaugtis.

Šiemet jau lapkričio viduryje prognozuojama minusinė temperatūra, tad nerizikuojame ir fontanus išjungiame“, – paaiškino Kėdainių miesto seniūnijos seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė.

Paruošti sėkmingam peržiemojimui miesto fontanai pavasarį vėl galės džiuginti miesto gyventojus bei svečius.

Aut. past.

Seniūnijos darbuotojai fontanus specialiai paruošia žiemai iš sistemų išpumpuodami vandenį, visą sistemą saugiai užkonservuodami.

Ne sezono metu, kai fontanai išjungti, jokių išlaidų jų išlaikymui nėra. Tuomet tiek, kiek reikia, juos prižiūri miesto seniūnijos darbuotojai.

„Per mėnesį sezono metu, kai fontanai veikia, išleidžiame kažkur apie tris tūkstančius eurų vieno fontano priežiūrai. Bet būna, nutinka nenumatytų dalykų ir tenka atlikti papildomus remonto darbus“, – sakė seniūno pavaduotoja.

Beje, šiemet fontanai veikė su trikdžiais. Remonto prireikė visiems trims miesto fontanams. Vytauto parko fontanas buvo remontuotas net du kartus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video